Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, Horium said:

 

Vidi ove kako vrbuju Guduru da se sledece sezons vrne natrag u Zvezdu da ga Ivanovic opravi.

 

Stari su to lisci, nema sta.

Da se nadovežem na ovaj post. Prvo sve što smo negativno  čuli o Dušku je bilo od igrača koji nisu neki radnici i koji vole da vode glavnu reč, ne mere kod Duška to. Drugo, ona epizoda Kasuna o Dušku kako ga je terao povređenog da igra i kako maltretira igrače takođe po meni ne pije vodu jer Vildozi on lično nije dao da igra iako je isti hteo a ostali naši pa i Argentinci uživaju u radu sa njim. I treće, na ovaj tim dovesti Kalinu, Guduru i centra i mi možemo komotno na f4 sledeće godine. Zato Vučko znaš šta ti je činiti.

Link to comment
Share on other sites

Sve hoću nešto dobro, predobro da napišem.. pa nemam pojma, nemam reći, ozbiljno. Prosto ne mogu da verujem koja je to milina i privilegija gledati ovakvu našu Zvezdu. Kapa dole Duško, kapa dole momci, to su ljudi vanzemaljci.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Horium said:

 

Vidi ove kako vrbuju Guduru da se sledece sezons vrne natrag u Zvezdu da ga Ivanovic opravi.

 

Stari su to lisci, nema sta.

Ja sam ubedjen da bi Duško uspeo da izvuče maksimum kod Gudure da stiže do samog vrha evropske košarke. Do sada u Feneru ima minute, ima i solidan prosek, ali je i dalje zamenljiv. Niko ne bi upao u depresiju u Feneru da Gudurić napušta klub. Tako da Gudura tj. Miško zna šta treba da radi kad mu istice ugovor ove sezone. 

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, djurava said:

Mi smo nagrdili Monako, petorka koja je najvise igrala Pefi-Lazic-Dobric-Petrusev-Mitar

Misljenje forumasa  (i mene naravno) Lazic i Pefi van 12 , Luka i Dobric kraj klupe

Dusko Ivanovic je car

 

Pa normalno, da su nas poslusali bili bi sad prvi na tabeli ne tamo neki deveti. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Razmisljam nesto. U ekipi samo Holand i Martin ne govore srpski ili spanski, a te jezike Dusko mnogo bolje govori od engleskog. Ima sigurno nesto i do toga tojest jednostavnosti komunikacije.

Ventil B kategorije?

 

Iskreno se nadam da onaj nagori deo sezone kada kao i svake sezone docekamo neki period kada smo zakovani povredama/koronama ... se polako blizi kraju.

 

Sve izgleda zaista solidno, cak i ovaj period smo pregrmeli sasvim dobro i ovako desetkovani.

Jedino sto ostaje da pozelimo sto bolji "zdravstveni bilten" (kakva spikerska floskuletina) i kada se svi vrate da budemo kompletni do kraja, pa nek se rilja punom parom.

 

Ne znam kako vi ali meni je Dusko uneo toliko poverenja koje mozda do sada nisam imao u nasem visegodisnjem bitisanju evroligom.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Razmisljam nesto. U ekipi samo Holand i Martin ne govore srpski ili spanski, a te jezike Dusko mnogo bolje govori od engleskog. Ima sigurno nesto i do toga tojest jednostavnosti komunikacije.

Holand zivi u Portoriku, tako da sigirno zna español

Link to comment
Share on other sites

Možda Asvel dobije osakaćenu Valensiju i to nam je dosta. 

 

Barsa ništa ne igra, sranje od košarke. Samo invidualni kvalitet i sudije. Nije ni Efes bolji ali imam osjećaj da će dobiti. 

 

PAO je završio svoje nakon onog potopa protiv Fenera, rutiniraće ih Makabi. 

 

Armani gubi dvocifreno od Žalgirisa. 

 

KKP dobija Baskoniju 10+ ali tu nam je svejedno ko će izgubiti. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Možda Asvel dobije osakaćenu Valensiju i to nam je dosta. 

 

Barsa ništa ne igra, sranje od košarke. Samo invidualni kvalitet i sudije. Nije ni Efes bolji ali imam osjećaj da će dobiti. 

 

PAO je završio svoje nakon onog potopa protiv Fenera, rutiniraće ih Makabi. 

 

Armani gubi dvocifreno od Žalgirisa. 

 

KKP dobija Baskoniju 10+ ali tu nam je svejedno ko će izgubiti. 

Jel smes ovo na tiket da stavis 😄

Link to comment
Share on other sites

I kad pomislismo da se evropska košarka pretvorila u čemerno brdo budžeta, kaljugu batova i locova, lavirint nemuštih saopštenja i suvo korito nekadašnje reke inspiracija, jedan trener klekne i poljubi grb kluba na parketu, a jedan TV komentator skoro brizne u plač opisujući tu emociju, dok lica ljudi iz publike posle prve Vildozine trojke govore sve što treba da se zna o Crvenoj zvezdi.

 

A treba da se zna da Crvena zvezda čini uslugu Evroligi, inače bi košmarna stvarnost nadjačala snove o igri. Jer za košarku, kao u pesmi, treba imat dušu...

 

Za košarku kakvu smo nekada voleli i kakvu i dalje volimo.  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 22
  • Love 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Možda Asvel dobije osakaćenu Valensiju i to nam je dosta. 

 

Barsa ništa ne igra, sranje od košarke. Samo invidualni kvalitet i sudije. Nije ni Efes bolji ali imam osjećaj da će dobiti. 

 

PAO je završio svoje nakon onog potopa protiv Fenera, rutiniraće ih Makabi. 

 

Armani gubi dvocifreno od Žalgirisa. 

 

KKP dobija Baskoniju 10+ ali tu nam je svejedno ko će izgubiti. 

Bilo bi lepo da Zalgiris pukne veceras i da ih mi dobijemo tamo😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...