Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, srlepajce said:

 

 

Sad ce navijaci Rela da likuju a ustvari su ista goMna.

 

2 hours ago, ZiS said:

Sad pošto su nam ukrali pobedu i strani mediji pišu o tome, iskoristiti momentum i pritisnuti ih za registracije...j***š novu godinu Čoviću, olovku u ruke štancuj saopštenja 😁😋

 

Poenta, isto sam hteo da napisem, izvrsiti pritisak na el.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Neće ga biti protiv u sastavu tima Duška Ivanovića za mečeve protiv Valensije, Reala, Monaka i Žalgirisa koji su na programu do 20. januara.

 

Ocekujem da se brzo zavrse formalnosti oko registrovanja Kampaca. Ukoliko tako bude, 2-2 mi zvuci sasvim realno, a sto da ne napadnemo i 3-1.

Link to comment
Share on other sites

1 čelendž po utakmici je malo. Posebno što se tiče ove sezone, gde je liga ujednačena i detalji mogu da odluče najboljih 8. Uvesti bar 2,3 i kao u tenisu ako si u pravu, da ne gubiš isti. I takodje da možeš da tražiš za situaciju koju ti želiš, da nema ograničenja i ovako se gubi dosta vremena na gledanje snimka za gluposti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

1 čelendž po utakmici je malo. Posebno što se tiče ove sezone, gde je liga ujednačena i detalji mogu da odluče najboljih 8. Uvesti bar 2,3 i kao u tenisu ako si u pravu, da ne gubiš isti. I takodje da možeš da tražiš za situaciju koju ti želiš, da nema ograničenja i ovako se gubi dosta vremena na gledanje snimka za gluposti.


Samo treba da uvedu da se ispravan čelendž ne gubi. Zapravo mi je potpuno idiostko pravilo sa gubiš čelendž iako si bio u pravu.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nunilo said:

 

Sad ce navijaci Rela da likuju a ustvari su ista goMna.

 

 

Poenta, isto sam hteo da napisem, izvrsiti pritisak na el.

Ne reaguju samo navijaci vec novinari, mediji

I ne samo Spanci vec svi koji su u trci za top8

Oduzeti nekome pobedu a pokloniti je drugome u ovako izjednacenoj El je sramno

Sto rece Mirotic treba da se prica o ovome i polemise

Nije njegovo da gleda da li je zgazio ili nije liniju

Postoje ljudi koji su za to placeni

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma neka ide sve u kurac. Osakaceni smo skroz. Taman se sve otvori lepo i nesto se sjebe.

A mamlaz nije mogao da u startu dovede Duška i da ovaj pravi tim, razvija odnos sa igracima. Dusko je od ovo skarabudzenog cirkusa napravio sjajan kolektiv, mozemo da mislimo sta bi bilo da je od starta bio tu.

Ali, ne moze bitanga da bude normalna. Ne da mu djavo mira.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K.Dot said:

bio upućen samo onima kojima su 17 ubačenih trojki Barselone sinoć posledica sreće

Ko je to rekao?Ja mislim niko.A sad izvrtanje cinjenica sto sam ja ovde napisao da je Kori Higins i Nikola Mirotic kod svojih zadnjih suteva imali i malo srece ne znaci da su srecno dobili.

Isto tako smo i mi imali srece na prethodnim utakmicam koje smo dobili jbg.Ali reci ovako nesto i izvrtati reci je bezobrazluk.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Don Dusko said:

Ja se nadam da ce odsustvovati te tri nedelje.Jer smo imali primera gde kazu da ce biti kratka pauza a ono se oduzi jos par nedelja.

 

pauza od tri nedelje verovatno znaci da ne radi prakticno nista ili nista rizicno. zatim evaluacija, pa cvrst tajmlajn.

 

ja bih ovo racunao metar dana, dok se vrati u kondiciju ako je sve po planu.

jebes nedelju gore-dole

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da karma udara najveceg krivca.

Mi ostali smo kolateralna steta.

Sinoc smo pretrpeli visestruke udarce, uzimajuci u obzir dalji tok sezone i sta sledi.

 

Vildoza je motor ekipe, ona iskra koja konstantno gori i ne da ostatku tima da se ugasi.

 

Cak iako registruju Fakua, tesko da ce imati impakt kao sto je imao 'cirkuzant'.

 

2-2 iz sledeca 4 meca bi bila premija.

Link to comment
Share on other sites

Ako je istegnuce zadnje loze onda oporavak obicno traje od 2-3 nedelje uz napomenu da to zavisi individualno od igraca.Prva nedelja ide fizikalna terapija uz tekar i indibu a posle toga ide oporavak uz kineziterapiju mobilnost i izometrija i tek na kraju se pristupa vezbanju snage samog misica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lmx said:

image.png.4f293837c133c2a26700f75cdad3cd95.png

 

 

Stav Pokusevskog, potpuno van balansa, na ledjima, ovako se ne igra odbrana sa namerom da se spreci protivnik da uputi sut ka kosu.

Jbg u nba se ne igra odbrana, to se bar zna.

Mala sala drug, ne zameri😂

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lmx said:

image.png.4f293837c133c2a26700f75cdad3cd95.png

 

 

Stav Pokusevskog, potpuno van balansa, na ledjima, ovako se ne igra odbrana sa namerom da se spreci protivnik da uputi sut ka kosu.

Pa naravno da Pokusevskom nije namera da pravi faul nad Miroticem cak iz Oklahome.

Nije bilo realno da Petrusev ide na faul,iznudio bi 3 bacanja Mirotic.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, medobrundo said:

Herojski

 

i preglupo!

 

15 hours ago, MrTripleDouble said:

Kakva borba, jedna od najboljih utakmica EL ove sezone.  Svaka cast momcima!

 

tekma je stvarno bila vrhunska. 

 

4 hours ago, Čvarkov said:

 

IMG-b3a891c560a73705b8de43168e3e73f1-V.j

 

magicna hala, verovatno najbolja kosarkaska hala u evropi sto se tice atmosfere, pritiska na gostujucu ekipu i svega sto ide uz to. ja se ne zezam kad kazem da bi tu mi/komsije lagano otresli biraj koga hoces seltikse/voriorse/lejkerse/bakse/netse... milion puta sam gledao kako se najbolje ekipe bukvalno raspadaju na terenu i ne znaju gde udaraju pola meca...

jedna od najboljih stvari u sportu generalno, kao da kazes da treba doziveti enfild ili marakanu u brazilu ili nou kamp...

lepo kaze spanac. dame i gospodo, pionir. i time je sve receno.

 

btw, hala treba da se sredi spolja, da se modernizuje i da postane lepotica a ne ruglo. 

 

2 hours ago, Dzistrou said:

Jbg, važna lekcija naučena po pitanju pravljenja faula na +3 i 10ak sekundi do kraja.

 

LM, što se prvih 39:50 tiče, jedna veoma ozbiljna partija domaćih igrača. "Ide ruka" protivniku, pokazali su klasu, "ide ruka" našima, pokazali su ozbiljnost. Top 8 je sasvim opipljiv uz ovakvu igru.

 

ja i dalje ne razumem, meni i dalje nije jasno zasto bi uopste cekali da predju pola. pa i u nba, i to u regularnom delu su poceli da ulaze u penal zavrsnicu kad imaju bar +3.

pa evo sad kad je luka izvukao mec protiv niksa su ga sekli odmah cim je dobio loptu. i svi seku cim imaju bar +3...

nema logike, imali smo dobijen mec...

 

2 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Ovakve zavrsnice nekad izgubis, nekad dobijes. Skor 8-8 je generalno gledano nesto zbog cega svako od nas moze da bude zadovoljan, a igrom i napretkom tima jos zadovoljniji.

 

Srecna vam Nova godina!!!!

 

jeste ok, ali 9-7 bi izgledalo mnogo mnogo bolje (+ 20k meni u novcaniku)

i bili bi u veoma dobroj poziciji za top 8, ovako smo u ludilu gde svi mogu u 8 i gde su svi na pobedu do dve.

 

2 hours ago, uini said:

 

islo se cesto ispod bloka satoranskom (satoranskym?) a ispalo je 5/6 za tri, ukljucujuci i tricu koju je zabio u seriji sanli-abrines-satoranky-higgins-mirota

 

da jebote 5 trojki za redom smo dobili. + vec je dropkik rekao satoranski do sad rekord 3 trojke, juce 4/4 u prvoj i 5/6 na kraju.

 

44 minutes ago, Abizolirni said:

I od Mirotica se stajalo daleko. Covjek je primio loptu, spustio, digao se na sut. 5a faulova se moglo napraviti prije suta.

 

tacno tako, spustio, napravio fintu pre suta. kad je primio u autu tu je mogao prekrsaj, pa i kad krece na fintu.

 

24 minutes ago, Mile1 said:

I sta mi imamo od toga nemamo apsolutno nista

Evroliga ako hoce ikad da bude ozbiljna organizacija mora uvesti i kazne za ove bandite u narandzastom

 

ma amaterizam i lopovluk. lepo neko rece kao u nfl-u ili kao u nba. 

plus logicno je da se situacija koja je ovako bitna pregleda i bez nekog celendza. 

 

19 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Ocekujem da se brzo zavrse formalnosti oko registrovanja Kampaca. Ukoliko tako bude, 2-2 mi zvuci sasvim realno, a sto da ne napadnemo i 3-1.

 

ako dobijemo valensiju, 2-2 je realnost a mozemo i do 4-0.

sad smo opet na 50% i svaka pobeda nam je must win. zato je ono juce bilo mnogo bitno... opet i sa 2-2 iz naredne 4 smo tu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Pa naravno da Pokusevskom nije namera da pravi faul nad Miroticem cak iz Oklahome.

Nije bilo realno da Petrusev ide na faul,iznudio bi 3 bacanja Mirotic.

 

Ne bi mogao da iznudi bacanja da je ovaj odigrao odbranu kako se igra. Bio je miljama daleko. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...