Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 minutes ago, Ćira said:

Niski su kriterijumi kada ti je glavni konkurent limar. Onda i jedan mašinski inženjer može sebi da priušti malo opuštanja   

Problem je sto se previse cesto opusta. Pa se posle cudimo sto je i stvarnih i laznih neprijatelja sve vise. Popeo se apsolutno svima na kurac u regionu, i to ne nuzno zbog nasih titula ( iako i to ima udela ). Ako mu je vec bilo do odgovara Petrovicu, moglo je to malo drugacije

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Volio bi da čujem kako je to Kalina ljakse?

 

Da je prgav i da ume da bude jako bezobrazan na sportskim terenima, to stoji. Ali po meni je to opet nešto drugo nego biti seljačina

Seljacina je suprotnost od gospodin. Seljacina ne znaci da je los covek, vec da je prost covek. Neko ko nema manire i kulturu. Kalina nema ponasanje jednog gospodina i to je to. On ima srce, ima hrabrost, ima kefalo, verujem i da nije los covek, ali manire nema. Ne bi se spustio na nivo jednog Malog Trife koji je seljacina na kub i gestikulirao klupi Partizana posle petog meca da je gospodin. Ne bi psovao mater Luki Mitrovicu prosle sezone posle meca. Volim ja njega, ali prosto je sve suprotno od jednog gospodina. 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

A po cemu je Jovke ljakse, ili ga to bas bas svi poznajete?

 

Mislim, ja sam pisao vec, znam ga, na mene odaje sasvim drugaciji utisak. Mozda je bio ljakse pre 10 godina u Ergonomu, nemam pojma, ali ima li nesto s terena da sam ja prespavao ili su sve price iz anticke Grcke?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ćira said:

Niski su kriterijumi kada ti je glavni konkurent limar. Onda i jedan mašinski inženjer može sebi da priušti malo opuštanja   

 

Malo,  ili ako zeli I malo više nek' se opusta u svojoj kuci ( ako sme 😄 ).

 

Ipak je on predstavnik,  predsednik jednog od dva najveća kluba u državi i, ma ko bio sa suprotne strane,  mora da postoji određen nivo u javnim nastupima. 

 

Ali, očigledno kriterijuma više nema, samo da se sto vise "pos#re po protivnicima I ne istomisljenicima.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

A po cemu je Jovke ljakse, ili ga to bas bas svi poznajete?

 

Mislim, ja sam pisao vec, znam ga, na mene odaje sasvim drugaciji utisak. Mozda je bio ljakse pre 10 godina u Ergonomu, nemam pojma, ali ima li nesto s terena da sam ja prespavao ili su sve price iz anticke Grcke?

 

Ja ga ne poznajem licno, ali mu njegovo gostovanje u intervjuu kod Kuzmanovica ne ide na cast.

Odnosno, ispao je "ljakse" makar tamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je jasno kako su mnogi od tih zasluzili epitet "ljakse".

Sve je to relativno. Pogledas u ogledalo i vidis kakav fini gospodin covek gleda s druge strane, i onda zakljucis da je neko drugi ljakse.

 

To mu dodje isto kao tolerancija dialoga ovde na forumu - svako ko kaze nesto sto se ne poklapa sa mojim misljenjem je glup, jer da ima imalo mozga mislio bi bas isto kao ja...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites



A po cemu je Jovke ljakse, ili ga to bas bas svi poznajete?
 
Mislim, ja sam pisao vec, znam ga, na mene odaje sasvim drugaciji utisak. Mozda je bio ljakse pre 10 godina u Ergonomu, nemam pojma, ali ima li nesto s terena da sam ja prespavao ili su sve price iz anticke Grcke?


Pričam u svoje ime i iz ličnog dojma.
Trenirali zajedno, pre svega. Postoje tu i neki zajednički drugari iz sveta košarke, ali to je manje bitno.

Link to comment
Share on other sites

Kalinator jeste malo na svoju ruku ali je baš ono lik iz kraja koga smara fenseraj i taj neki visoki životni stil koji sebi vrhunski sportisti mogu da priušte, baš prizeman lik sa kojim lagano može da se izbleji. Jović je klasičan fudbaler karakterom al nije balvan poput većine fudbalera. 

 

Na terenu obojica imaju pozitivan bezobrazluk, Kalinić tu zna da pretera i ponekad ima nesportske poteze, flopove i slično, Jović je više u fazonu da ne da na sebe, ne sećam se nekih njegovih problematičnih poteza na parketu. Al jeste šaban generalno.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Kalina kul lik mada ima nešto kajrijevsko u njemu. Ono što mi se ne sviđa je ponašanje na terenu u smislu što nekad preterano sere sudijama, ostalo sve pet . Definitivno mi je jedan od omiljenih likova u poslednjih 15-20 godina kad se sve sabere. Nije šablonski tip.

Jović mi ima onaj neki šabanski vajb , poput recimo Tea, isijava neku bol u predelu prepona za sve oko sebe i tako se i ponaša.

Lični utisci koji ne moraju da budu tačni.

Obojica su svoj posao u CZ radili vrhunski , pošteno i za to veliki respect. Na kraju dana to je najbitnije 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne znam dal je gore ovo nazivanje ljudi koje ne poznajemo alfa seljacinama

ili procena karaktera na osnovu toga kako se ko oblaci

Pa ni Covica ne poznajete licno pa mu dajete razne epitete na osnovu izvaja ili ponasanja. Koja je razlika? :D

Edited by Predragdjape
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dosta o Kaliniću, Joviću i ostalim bivšim košarkašima CZ, pogotovo na teme koje nisu košarkaške.
Takođe, prikočite i sa "forama" u vezi sa Čovićevim nastupima od pre neki dan.


Ova tema će biti pročišćena, a neki će shodno prethodnoj molbi dobiti upozorenja ili kazne. Očigledno drugačije ne možemo.

 

Ako i želite da nastavite o bivšim igračima za to imate odgovarajuću temu  KKCZ- bivsi igraci i treneri. Ali se bar i tamo potrudite da obrazložite napisano, a ne da ostavite sranje od posta.

  • Like 17
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uvrnuto said:

Dosta o Kaliniću, Joviću i ostalim bivšim košarkašima CZ, pogotovo na teme koje nisu košarkaške.
Takođe, prikočite i sa "forama" u vezi sa Čovićevim nastupima od pre neki dan.


Ova tema će biti pročišćena, a neki će shodno prethodnoj molbi dobiti upozorenja ili kazne. Očigledno drugačije ne možemo.

 

Ako i želite da nastavite o bivšim igračima za to imate odgovarajuću temu  KKCZ- bivsi igraci i treneri. Ali se bar i tamo potrudite da obrazložite napisano, a ne da ostavite sranje od posta.

Dodaj tu i frenetične poruke u vezi registracije igrača 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Cekaj malo šta nije utakmica u petak i rok za registraciju 24h prije početka iste sta bi značilo onda do sutra u 18h

 

Tako bi trebalo, do sutra u 18h će se znati.

 

Ali gotovo sigurno da od toga nema ništa. Da igramo u petak protiv Asvela ili Albe, pa da se nadamo da će ga pustiti da igra... Znamo kakva je organizacija u pitanju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

 

Tako bi trebalo, do sutra u 18h će se znati.

 

Ali gotovo sigurno da od toga nema ništa. Da igramo u petak protiv Asvela ili Albe, pa da se nadamo da će ga pustiti da igra... Znamo kakva je organizacija u pitanju.

 

 

 

Možda Euroliga nije najbolja organizacija,ali u ovom slučaju smo samo mi krivi!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, propolis said:

 

Možda Euroliga nije najbolja organizacija,ali u ovom slučaju smo samo mi krivi!!!

 

Nismo.

 

Krivi smo jer smo dopustili da dođe do ovoga ali nismo krivi jer njima treba 30 dana da donesu kaznu, ako ne i više. Ovo je neozbiljno i neodgovorno. Olimpijakos je imao zabranu od 25 dana za istu stvar, mislim da smo mi već probili taj period.

 

Da ne pričam kako im je takmičenje profitabilno. Postavljaju neke uslove a daju mizerne premije, rupa bez dna. 

Edited by Sector
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Eto i tako se Dule nakon dugog niza godina vraća na mjesto svog najvećeg igračkog uspjeha,  Gripe. Nadam se da će to Splicani prepoznati i nisu zaboravili.  Ali prije toga možda neki specijal protiv Barce iz rukava. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...