Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, djurava said:

Po meni je Lazic napravio odlicnu karijeru iako nikad nije otisao iz Zvezde. Odlicnu karijeru i u smislu nekih igrackih rezultata i uspeha i verovatno u finansiskom smislu. Recimo ako poredimo njega i recimo Gagija Milosavljevica, koji mi je nekako njegov pandam u KKP, mislim da je na kraju Lazic imao bolju karijeru i igracki i finansiski

Ne može se porediti.

DM su povrede skoro uništite karijeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Laki21 said:

Zanimljivo je da nigde na mogu da nađem Lazićev wingspan?

Po meni on spada u onaj mali postotak, < 10% onih koji imaju manji raspon ruku od visine. Onih preostalih >90% ili imaju iste vrrednosti ili veći wingspan. Recimo ja imam za 11cm veći raspon ruku od visine. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bodo said:

Po meni on spada u onaj mali postotak, < 10% onih koji imaju manji raspon ruku od visine. Onih preostalih >90% ili imaju iste vrrednosti ili veći wingspan. Recimo ja imam za 11cm veći raspon ruku od visine. 

 

Ja sam nazalost jedan od tih nenadarenih kao Laza, kraci mi je od proseka...

 

Neka, neka, sam cu da izadjem.

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

 

Dalibor Ilić opet sam, izdvojen. 😔

Argentinci i Kuz sa zenama su bili zajedno,

Domaci igraci oko Markovica i Nedovica, tu su jos bili Luka, Raduljica i Lazic,
Lazarevic, etrusev, Ilic, i trojica velicanstvenih, Holland, Martin i Bentil su cinili treci eshalon druzenja. 

 

Kad je dosao Dusko, tajac, klimanje glavom ka svakom od njih i onda se Dusko branio od svih znanih i neznanih za slikanje i malo caskanje, Uglavnom su mu svi odavali zahvalnost za sve sto je ucinio do sada.

Argetinci u cudu brojem ljudi koje je doslo juce. 

 

  • Like 17
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sam B said:

 

Jao...poltronizam.

Mislio sam na igrace, skoro da su zauzeli stav mirno. Dusko nije zeleo da ide do svakog ponaosob nego ih je sve gospodski pozdravio i oni mu isto tako odpozdravili.

 

 

Ali neka bude po tvome jer eto ti svakako imas svoj zakljucak koji je legitiman. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Што се тиче тог поређења Недовића и Гудурића увек сам за Недовића, али далеко од тога да Гудурић нема квалитете довољне да буде наш стартни бек или већине евролигашких екипа. Оно што ме највише нервира код њега је непотребно финтирање, све остало је на пристојном нивоу чак је и одбрану довео до солидног нивоа

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Што се тиче тог поређења Недовића и Гудурића увек сам за Недовића, али далеко од тога да Гудурић нема квалитете довољне да буде наш стартни бек или већине евролигашких екипа. Оно што ме највише нервира код њега је непотребно финтирање, све остало је на пристојном нивоу чак је и одбрану довео до солидног нивоа

 

Gudurić je slabo do nikako napredovao, sem što je ojačao malo šta je unapredio u svojoj igri u odnosu na period kada je bio ovde. I dalje - u stvari više no pre - gomila nepotrebnih stvari, besmisleno komplikovanje, loš decision making, sporo razmišljanje...

Što više "odgovorne" košarke se traži od njega, s vremenom on sve gore i gore izgleda na terenu. Kreće se u pogrešnom pravcu.

Mislim da mu je ova sezone zadnja u Feneru, od sledeće će krenuti na rebild, garantujem da smo prva destinacija mi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...