Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

 Veliki je propust bio na kraju kada na 26 sekundi nije odmah pravljen faul, nego je nas najlosiji odbrambeni igrac Nedovic pokusavao presingom da ukrade loptu 13 sekundi, pa tek onda pravio faul.

Lazic skuplja sa Bilija, Bentil masi 3 bacanja uz gomilu gluposti, Luca se zalece par puta i gubi loptu.

Sve su to posledice umora, 20-30 posto energije manje nego inace je bilo, dovoljno da se izgubi od kvalitetnog rivala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg, poraz je morao doči kad tad. Važno je da smo uprkos porazu pokazali zube i nismo odustajali ni kad je izgledalo da je meč rešen. To mogu samo ekipe koje imaju karakter, a ovaj je više puta pokazala da ga ima.

 

Šta tačno je razmišljao Billy onim učutkivanjem, pojma nemam. Bukvalno potez koga možeš da vidiš samo od nekog Radanova ili Trifunovića. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, medobrundo said:

@uini ne voliš +/- statistiku, ali sada je dobar trenutak da poentiraš sa Raduletovih +5 dok je bio na parketu 😄

 

Mi smo utakmicu izgubili u prvom poluvremenu, labavom i neobaveznom odbranom + očajni Nedović.

 

Umesto da budemo na nekih 37-33 makar, mi smo bili na -14. To je previše.

 

ne znam, meni je ovo prizivanje ilica koji nije odigrao jednu el tekmu i ukazivanje 6-1 treneru da gresi, jer je koristio raduljicu + kuzmica = 7mins, totalno degute.

 

kontam da to nisu isti likovi koji su tvrdili da njihove babe imaju vise mesta od lazica u 12, da bentil nema pojma, pa ima pojma, pa nema pojma, da ce mitar odluciti ovu i onu tekmu, da je martin jedan od najvecih zajeba pa da ne znamo kako cemo bez njega. da je sumanuto imati 14-15 igraca, da je sumanuto igrati sa 10-11.

 

ali hej, ovo je forum, imamo pravo da izrazimo misljenje, ma koliko bilo besmisleno i tako xy puta ali ne sme da nam se i kaze da je glupo. #beronpizda

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Inace Dobric je igrac sa najmanjim srcem u Zvezdi. Da ne upotrebim tezu rec, igra kao...

Otvorena trojka on baca neki pas iz koga u nastavku akcije gubimo loptu. Sutni jbt, promasi ali jebeno sutni. A one alibi floutere necu ni da pominjem, baca ih kao da kamen baca. Veliko razocarenje, ne samo za ovu sezonu. Vec dve-tri sezone ne igra nista. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Strucni stab i igraci su nasi Super heroji! toliko trosenja, napora, pobeda. karaktera. Igras i kad si na rezervi po nekom automatizmu kao da si programiran na sut, kos bez obzira na realan domet narocito veceras. Malo nas je poremetio Martin sa povredom veceras, Sa njim bi verovatno i dobili. U svakom slucaju iscedjeni smo kao limun. Nadam se da brojimo sitno da kvalitetne doselekcije. Neka grmi jako Zvezda sampion!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Skandirali Biliju Fak ju, vau, to je baš strašna uvreda. Kao što on gleda interes svoje ekipe tako i ja gledam interes svog kluba. Neću čoveka ničim da gađam, da mu uputim neku težu uvredu, a ovo Fak ju je pičkin dim, da ga malo dekoncentrišeš. Na kraju utakmice svaka čast na utakmici i onako drugarski mu kažem - Fak ju Bili.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, displejnejm said:

@uini kad god mu neko odgovori ili ga citira:

 

troll-face.gif

 

uini is a man of focus, commitment, sheer will... I once saw him troll 100 men with a virtual keyboard, with a fucking virtual keyboard!!!

Ima Uini jako lepa out of box zapazanja u vezi basketa, ali nekad preteruje samo da kontrira plebsu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzep said:

Ja se izvinjavam što upadam, ali zašto pričate da je odmor do Olija, ne igra ae ništa u ponedeljak? Vidim da igrate protiv Mege?

 

To za njih kao i da ne igramo pa zato tako pišu. :classic_biggrin:

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



@uini kad god mu neko odgovori ili ga citira:
 
 
uini is a man of focus, commitment, sheer will... I once saw him troll 100 men with a virtual keyboard, with a fucking virtual keyboard!!!


" You're not gonna believe this!
He killed sixteen Czechoslovakians. The guy was an interior decorator."

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzep said:

Ja se izvinjavam što upadam, ali zašto pričate da je odmor do Olija, ne igra ae ništa u ponedeljak? Vidim da igrate protiv Mege?

 

Igramo, ali sve se nadamo da protiv Mege ne moraju Vildoza i Nedovic da igraju po 30 min, i da Topic i Ilic mogu da pripomognu

 

Mega je pomerena za nedelju inace

 

Bio i Micel Donald u Pioniru, ako sam dobro video

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...