Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Nije ni bitna cena. Sigurno je masna lovudža za naše uslove. Ne moramo po defaultu da smanjujemo, da nama bude lakše da prihvatimo. Moguće da ima muljaže...a možda i nema, nećemo saznati. 

 

S druge strane, 1.8m za ovakvog majstora je neko obično obeštećenje, bez plate, za igrače sumnjivog kvaliteta u FK, tako da...što se mene tiče, dajte nam još ovakvih za basket ili onim našim, standardnim rečnikom...gasi FK, sve pare na košarku : D 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Nije ni bitna cena. Sigurno je masna lovudža za naše uslove. Ne moramo po defaultu da smanjujemo, da nama bude lakše da prihvatimo. Moguće da ima muljaže...a možda i nema, nećemo saznati. 

 

S druge strane, 1.8m za ovakvog majstora je neko obično obeštećenje, bez plate, za igrače sumnjivog kvaliteta u FK, tako da...što se mene tiče, dajte nam još ovakvih za basket ili onim našim, standardnim rečnikom...gasi FK, sve pare na košarku : D 

Niko ne smanjuje da bi lakse progutao. 

Samo nema logike da ti njemu das za polu sezonu 1.8 miliona. Dakle tom racunicom ispada da mu dajemo legit platu koju je imao u Denveru?  A u Dalasu je igrao za kikiriki u poredjenju sa ovim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nekoime123 said:

Mene vise onako pored toga sto Kampaco misli da će dobiti nesto vise od "ljubav do poslednjeg evra" tera na smeh i cinjenica da smo mi Kampacu (coveku koj moze da nas kupi sa sve FMPeom) udarili klauzulu od 50k evra.

jok samo NBA out 1.8m+2.5m..Real nema love to da plati..cudno mi ovo..koji mu je motiv kad nece biti u osam...cudno bas.

Link to comment
Share on other sites

 imas u timu Nedovica Vildozu Kampaca....i Raduljicu i Holanda.... kao onomad kada je Slavisa Kokeza dosao na trening reprezentacije i rekao ajde momci da igramo pa ga Ivanovic naduvao. To je taj neujednaceni level kvaliteta. Ili kada bi dosao Mbape na desno krilo a iza mu ledja cuva Gobeljic... u cekaj to je preterano... ipak primer sa Kokezom i Ivanovicem...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Niko ne smanjuje da bi lakse progutao. 

Samo nema logike da ti njemu das za polu sezonu 1.8 miliona. Dakle tom racunicom ispada da mu dajemo legit platu koju je imao u Denveru?  A u Dalasu je igrao za kikiriki u poredjenju sa ovim. 

Real nema da plati.. Oly nudi manje, novinari pisu..ali ti tvrdis drugacije 😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Niko ne smanjuje da bi lakse progutao. 

Samo nema logike da ti njemu das za polu sezonu 1.8 miliona. Dakle tom racunicom ispada da mu dajemo legit platu koju je imao u Denveru?  A u Dalasu je igrao za kikiriki u poredjenju sa ovim. 

Znam sve, slično mislim, nego pišem konkretno o baratanju ciframa na forumu. 

Svi su preneli info od 1.8m i to će ostati zapisano kao jedini relevantni izvor. 

Na nama je da verujemo ili ne, ali drugu cifru nećemo saznati. 

Link to comment
Share on other sites

Mozda je ložana, ali sa ovakvim igracima se napada F4. Prosto to je taj nivo. Tako da ako smo se vec otvorili, onda stvarno moramo da zaokruzimo roster sa centrom, jer Martin nece skoro, a pitanje i kakav ce biti kad se vrati.

 

Na trojci cemo se krpiti sa domacim resenjima. Holand out. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Znam sve, slično mislim, nego pišem konkretno o baratanju ciframa na forumu. 

Svi su preneli info od 1.8m i to će ostati zapisano kao jedini relevantni izvor. 

Na nama je da verujemo ili ne, ali drugu cifru nećemo saznati. 

Hocemo, Covic je do sad izlazio sa zvanicnim ciframa, citaj excel tabele🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

 imas u timu Nedovica Vildozu Kampaca....i Raduljicu i Holanda.... kao onomad kada je Slavisa Kokeza dosao na trening reprezentacije i rekao ajde momci da igramo pa ga Ivanovic naduvao. To je taj neujednaceni level kvaliteta. Ili kada bi dosao Mbape na desno krilo a iza mu ledja cuva Gobeljic... u cekaj to je preterano... ipak primer sa Kokezom i Ivanovicem...

 

Ima jos bolji primer, na utakmici Radnicki Zvezda pre par sezona, u Super Ligi Srbije, u 2/2 je usao Kokezin sofer , da odigra 20ak min, registrovan bio za Radnicki, a ni pre ni nakon toga nije odigrao ni minut niti bio u protokolu. 

 

Slicno i sada, Kampazo s jedne strane i zapusteni bajker sa druge strane, wtf? 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

jok samo NBA out 1.8m+2.5m..Real nema love to da plati..cudno mi ovo..koji mu je motiv kad nece biti u osam...cudno bas.

Ne zna on da se kod nas prva plata prima krajem sezone...nisu mu preneli.

Just now, nekoime123 said:

Ne zna on da se kod nas prva plata prima krajem sezone...nisu mu preneli.

A ima ih 12.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...