Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, uini said:

 

 

 

nije mi problem da pisem nedelju dana koliko je trajalo poverenje u trenera koji ima 6:1 u euroleague i dve pobede protiv partizana u metar dana. do prvog poraza. javite coveku da je zbog nepustanja ilica izgubio i tekmu i poverenje, shou.

Posle koliko vremena je Duško izgubio poverenje u svoju odluku da ubaci Raduljicu u 12? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nema problema, vi bacate mudrosti, dusko ne slusa pa je izgubio prvu tekmu, ja bapinjem crkvu i kenjam

 

nije mi problem da pisem nedelju dana koliko je trajalo poverenje u trenera koji ima 6:1 u euroleague i dve pobede protiv partizana u metar dana. do prvog poraza. javite coveku da je zbog nepustanja ilica izgubio i tekmu i poverenje, shou.

 

Sad si vec gori od centralne otadzbinske uprave srs-a. Osim sto niko nije rekao to sto si napisao (barem ne ja da sam video ovde mozda na live) ovo je forum i 

ne znaci da svaka kritika ili nesto sto napisemo da nam se nije svidelo znaci da je poverenje u trenera izgubljeno. Prvo nismo ovce, drugo razmeni misljenja i sluzi ovaj forum, 

trece zamisli ima stvari koje se nekome ne svidjaju u postavci igre Duska Ivanovica, Zeljka Obradovica, Karija Pesica i to neko napise lepo i argumentovano a onda dodjes ti 

u stilu Vucica da ga nazivas strucnjak... gde opet napominjem decko nije napisao nista toliko nenormalno da se prenerazujes tri strane. 

 

Poprilicno veliko idolopoklonstvo zastupas za nekoga ko je protiv crkvenih svetonazora. MOze i Ivanovic da pogresi i mozemo mi to mozda da primetimo i napisemo bez da pitamo tebe za dozvolu. I sada ispada da ja vodim licni rat sa tobom ovde umesto da radim nesto pametnije... 

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

U zadnje 4 tekme vučemo hendikep Nedovićevih 15% za tri.
Ne može Duško da udje i da je metne umesto njega.
Bar Petrušev tera valjano...zagradio je i uzeo 3 jako bitna skoka u završnici ali smo u napadu bili skapani.

Beron mi je ukiselio veče onim kurčenjem. Da je bilo samo jednom pa i da pripišeš trenutku. Baš mi je krivo što je to uradio opet na kraju i to nakon šuta u kojem je pokazao klasu i zatvorio tekmu. Nije klinac...moglo je i bez toga. Završio je sa Pionirom i gradom u kojem je živeo par godina i sad će još da ga napušavaju po netu...čemu to?

Bravo Duško...bitno je da smo i dalje "no surender" čak i ovako izduvani, nakon ovolikog broja grešaka i velike prednosti rivala. Ne možeš koncentraciju i samopouzdanje da navežbaš pred tekmu...oni su tu samo kad si spreman.

Link to comment
Share on other sites

Petrušev me je oduševio. 

Uopšte se nisam smorio zbog poraza, drago mi je da smo stigli ogroman minus i na kraju bili na posed od vođstva, a možda i pobede. Bili je klasa, šteta što je on dobio taj otovren šut u poslednjem napadu. 

 

Biće baš teško bez Martina. Nadam se da će proraditi Dobrić ili još neko poenterski da malo rasterete Luku. 

Ovaj meč je pokazao dosta mana koje imamo, ali stvarno raduje stav igrača i borba do samog kraja, deluje da su verovali više i od publike. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Jako malo vremena za pripremu ove utakmice i ono sto je gore, posle riljanja sa Zalgirisom nije bilo snage. Uz sve to ostanes bez vaznog igraca i moras da preslozis tim. Martin je jako vazan za nas, pogotovu u odbrani, jer sve preuzima i jako je agresivan na lopti. 

Sada ovih nedelju dana iskoristiti za pripremu Olimpijakosa i za odmor. Oni izgledaju bas strasno, ali to ne znaci da ne mozemo da se pobijemo sa njima, pa sta bude. Ovoj ekipi uzasno fali jos jedan igrac sa poenima u rukama. Kampaco ako dodje dodje, ali sam ja pre za npr Dorsija, ako vec imamo novca.

I da, za svaki otvoreni preskoceni sut neko bi trebalo da isamara Dobrica. Pa ako si suter sutni je, pa makar i promasio. Strasno kako nas je kanalio sa tim njegovim potezima.

 

P.S.

Zbog posla nisam mogao da odem na utakmicu i dao sam svoju kartu drugaru. Publika je bila kao i igraci, bez energije, tako da svoju kartu vise ne dajem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram reci da mi nije preterano tesko pao ovaj poraz, iako je od fenjerasa i za sada najveceg negativnog iznenadjenja, sto mozda zvuci kontradiktorno sa moje strane. Poznajuci nas narod i nas kao navijace, previse bi se digla euforija iako realno mi i dalje nismo tim za top 8. Ovu seriju pobeda smo izvukli na nesto laksi raspored, Duletovo umece i hladnu glavu kada se lomi, kao i neuporedivo poslozeniji tim i pojacan voljni momenat kod igraca od njegovog dolaska. Verujem da ekipno jos mozemo napredovati, svidelo mi se sto smo odbijali d' umremo, ali je i laiku poput mene vidljivo da smo debelo zasrali sa odabirom krilnog igraca i tu bih najradije neku doselekciju ( ako se vec mastari oko Kampaca, verovatno ima novaca za akviziciju na krilu ). Bentil je bio najveci dobitnik Dovline anarhije, ali je mozda i jedini regresirao od tad. Povremeno donosi jako lose odluke, a njegovih 2/5 sa bacanja u trecoj su mozda bila jedna od presudnih stvari da izgubimo mec ( imali smo gomilu sansi za hvatanje prikljucka koje nismo iskoristili, ali mislim da bi ta pogodjena bacanja psihicki dodatno podigla ekipu jer je hala kljucala veceras )

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 15
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, medobrundo said:

 

Kakvo crno poverenje u Raduljicu na parketu. Čovek treba da plaća kartu, da bude srećan kad besplatno gleda. Bolji centri od njega su Martin, Luka, Kuz, Petrusev, Bentil i Ilić. Verujem da bi i Lazarević bio korisniji na 5. Sigurno imamo i nekog juniora, ali njima ne znam imena.

 

Mislim da su i bekovi bolji ,bez zeze cak i oni bolje izgledaju kad ostanu u mismatchu!

Link to comment
Share on other sites

@uini ne voliš +/- statistiku, ali sada je dobar trenutak da poentiraš sa Raduletovih +5 dok je bio na parketu 😄

 

Mi smo utakmicu izgubili u prvom poluvremenu, labavom i neobaveznom odbranom + očajni Nedović.

 

Umesto da budemo na nekih 37-33 makar, mi smo bili na -14. To je previše.

Link to comment
Share on other sites

Mora još jedan bek, realno nama je Lazić najbolji bek posle Vildoze i Nedovića, a tako ne ide kad Vildoza crkne a Nedovića ne ide.

Vidi i Duško da je Raduljica bivši, ali ne može igrati umjesto njega. Vjerojatno je mogao Ilić u 12( Izvini Uini, i dalje imam povjerenja u Duška), ali lako je pričati posle tekme. 

Dobijamo Olimpijakos.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Volter said:

 

Ma svaka čast na tome, samo pišem da mu ne ide šut za 3 i da su procenti loši.

Sve ok, naleteo sam na tvoj post posle niza postova gde se kritikuje Nedovic pa sam odgovorio na jedan od. Imam utisak da se samo ceka njegova slabija partija da se opljune po njemu, a ne znam zbog cega. Bukvalno u timu nema niti veceg zvezdasa niti boljeg igraca. Slazem se da je veceras odigrao nesto slabiji mec ( kao i cela ekipa). A nesto ne vidim toliko kritika na racun Vildoze koji je veceras i pored 16p odigrao ako nista drugo podjednako los mec kao Nedovic+ greska iz to, posle trojke Berona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odbrana je zaista bila ispod svakog nivoa u prvom poluvremenu, ali verujem da je to prolaznog karaktera jer smo delovali na energetski nesto nizem nivou nego inace posle ove serije pobeda. Jeste Martinov gubitak prilicno zajeban, narocito sto je poceo da podseca na svoje partije pre stare povrede, ali mozda dobijemo Petruseva na ozbiljnom EL nivou kao veceras, kao i neke minute za Ilica Filipovim pomeranjem na 5. Ilic nam je zalog za buducnost i svaki njegov napredak je dragocen, jer bih voleo da ipak razvijamo i nekog mladog igraca jer mi ne bismo trebali biti Makabi, a njih dvojica def imaju stofa ( s tim sto je Ilic ipak nizeg plafona, ali mi deluje dobrih radnih navika sto ce nas trener umeti da ceni ).

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Berona nema opravdanja za ovo veceras. Nije problem daj i 40 poena ako si majstor ali one gestikulacije gde ti smirujes navijace i prosle godine pokazujes misice nicim izazvan klubu koji ga je izbacio u kosarkasku orbitu i koji ga uvek doceka na najlepsi moguci nacin jednostavno nema opravdanja

Videli smo Nedovica kako se ponasa kada da trojku i resi utakmicu i opet proslavi na najsmekerskiji nacin. Nismo svi isti bas mi je pao u ocima

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Henry Chinaski said:

Vidi i Duško da je Raduljica bivši, ali ne može igrati umjesto njega. Vjerojatno je mogao Ilić u 12( Izvini Uini, i dalje imam povjerenja u Duška), ali lako je pričati posle tekme

 

Da znas, bas treba imati muda i to reci pre tekme...

 

oh wait. 

 

Spoiler

  

3 hours ago, Kooineeperk said:

Bolje da bude Ilic u sastavu a da ne budu i Kuz i Raduljica. 

 

Na primer

4) Bentil, Ilic

4/5) Petrusev

5) Mitrovic, Raduljica

 

Nisam video ni Ilica ni Kuzmica na zagrevanju ali nisam bas pratio SK pre-game emisiju... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo prošle godine bili 11. u ligi sa 15. timova na kraju na tabeli sa ukupno 12 pobeda. To bi se u ligi sa 18. timova računalo kao 14. mesto. Sve što želim od ove Zvezde je da sačuva ovaj divni, sportski, ratnički duh i da ne bude niže od 14. mesta na kraju sezone. Mislim da je to realno dostižno iako nam je tim osetno slabiji nego pre godinu dana. Ne tražim ništa više. Srce mi je puno zbog energije koju imamo i kad stvari idu naopako i gubimo.

Link to comment
Share on other sites

Herojski kambek sa -18, a onda i sa -15 sredinom 4/4 kad celom timu ne ide nista, plus bez Dzonija i Martina ( da je samo jedan od njih bio, dobili bi ovo, da ne govorim o oboje na terenu da su bili ), ovako je moralo sa Holandom i Raduljicom i sa Kuzmicem na startu, opet rupa -10 kao i sa Zalgirisom pa ti juri onda celu utakmicu minus. Sada se nadovezao i napadacka rupa celog tima, jednostavno dosla takva utakmica, nista nisu mogli da ubace kad je trebalo u 3/4 da smanji minus. 

 

Ali nista cudno niti za kritiku, desavaju se ovakve utakmice, posebno kad igras u jakom ritmu , a posebno kod duplih kola. Ipak, svaka cast sa kambek, malo je falilo, da ne udje ona trojka i to je to, vrlo je moguce da bi ih i prstigli. Ubacili su 26pts u 1/4 , ostatak nista i oni su u kurcu sa samopozdanjem, bukvalno se guzili i nudili, ali dzaba, kad ceo tim podbaci onako i bez energije, mada kazem, moglo je i da se dobije, ali valjda nakon serije pobeda kod KKCZ i poraza kod njih, moralo je da bude ovako, to su nepisana pravila sporta. 

 

Sad se postavlja pitanje doselekcije, jer bez Martina i Dzonija ce tesko ici, sto se tice Evrolige. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Steta, na kraju smo mogli mozda i ovo dobiti ali nije islo. Glavu gore, evroliga je  vrlo izjednacena. Evo Real izgubio od Zalgirisa.

Armani je po rosteru projektovan medju 4-5 najboljih timova  a djele zadnje mjesto.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad smo već desetkovani, nismo imali odgovor na Dejvisa i Hajnsa, tu je Martin mogao da ima veliku ulogu. Džoni da rastereti nekim bacanjima, trojkom..
Pitanje je i tada da li bismo dobili. Igraju opasnu odbranu, pobili se, probili trojke, Mesina... Ma zaebani skroz. Ovo je EL nema slabih. Tu su svi, vežeš dve, tri pobede i gore si.
Pomoglo bi neko pojačanje, dve povrede na duže..
Duško zna sve, ja mu verujem i nadam se da će reagovati.
Srećne vam rane junaci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

nije mi problem da pisem nedelju dana koliko je trajalo poverenje u trenera koji ima 6:1 u euroleague i dve pobede protiv partizana u metar dana. do prvog poraza. javite coveku da je zbog nepustanja ilica izgubio i tekmu i poverenje, shou.

 

A ko kaze da je izgubio poverenje. Ne razumem sta si to popio da ucitavas ovakve gluposti, obicno nisi ovako agresivan. Samo smo pisali, bar za sebe mogu da tvrdim, DA JA MISLIM da bi Ilic dao veci doprinos od pomenutog dvojca. Cak sam i siguran. To ne znaci niti da sam ja strucan niti da je Dusko izgubio poverenje, i nema potrebe za time uopste stvarno.

 

Sta li si ti video kod Radulje i Kuzme pa da imas taj stav. Od Raduljice trenutno jebena bandera igra bolje.

23 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Posle koliko vremena je Duško izgubio poverenje u svoju odluku da ubaci Raduljicu u 12? 

 

7.4 sekunde.

Just now, K.Dot said:

Nama fale tri igrača a biće odlično ako dodje samo jedan. Izgoreće Vildoza i Nedović ako im se ne pomogne. Koliko mi je tek žao Martina, taman je krenuo nešto da igra. 

Zna li se kako se povredio, potrosnja kolena ili neki kontakt?

Link to comment
Share on other sites

Holand

Lazic

Lazarevic

Dobric

Imas 4 spoljna igraca koji ne znaju da spuste loptu na parket a kamoli nesto vise.

Kuzmic

Raduljica

Markovic

Imas tri bivsa kosarkasa

Bentil

Nedovic 

Mitrovic (povredjen)

Imas tri igraca koji nisu dosli na utakmicu

I pored svega toga dodjes u situaciju da igras na jednu loptu,nerealno.

Sve u svemu, ako mislimo nesto ozbiljnije mora da se dovede jos jedan ballhandler inace ce Vildoza da crkne tamo u aprilu kad bude najvaznije. Plus mora i centar ako je Martin duze van terena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...