Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Mi smo ovu utakmicu dobili na odbranu. Lazić je večeras nekoliko puta podsjetio na stare dane. I u poslednjem posjedu je fino ispratio Brauna. Bitna rola Martina u oba pravca. Posebno je bitno za njega da odigra nešto u ovom periodu dok Ivanović i dalje na neki način eksperimentiše i gleda koliko ko može. I da ne zaboravim Mitrovića - ponovo je izmislio neke poene kad nije bilo rešenja. 

 

Partizan je u derbiju blagi favorit. Mora se razumjeti da je Obradović tu već drugu sezonu, a Ivanović je sjeo na klupu nedavno. Ove tri pobjede su sjajan učinak, ali i naši protivnici su bili nešto slabiji nego inače. Samo kažem da se ne zanosimo previše. Mislim da će ova ekipa predvođena Ivanovićem biti još bolja kroz par mjeseci, a bilo bi pošteno da se izvrši neka doselekcija i da mu se dovede barem jedan dobar igrač spolja. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Tamburinjo said:

 

Ovaj put nije floskula ali odbrana stvarno jedino moze da donese pobedu jer nekako smatram da cemo i mi ovako sakati isporuciti u napadu jer ovi bas nesto ne potezu da odbrane. Tako da morace i cika Vildoza da se potrudi da odigra odbranu

 

Veliki sam strucnjak, nema sta! 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Benito said:

Mnogo bitnije da ih dobijemo u ABA

 

Jebes Aba. Ako dobijemo Virtus i Partizan mi smo vec upali u 8. A to cekamo 6 god. Taj brejk bi bio bas sjajan. A u Aba je jedini ulog domaci teren u finalu. Nikakav drugi znacaj nemaju te utakmkce.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Успели смо да сведемо овако потентан напад Макабија на 68 поена, добили три везане утакмице у неизвесној завршници.. Па свака част Душко! Буквално нема човек магичан штапић али има знање и увео је пре свега ред у нашу игру и у сваком тренутку зна шта је најбоље играти коју одбрану коју акцију и то је то! 

 

Као што је рекао на конференцији морамо још боље у наставку. Ова екипа има квалитет да се побије са свима. Браво Звездо! 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ben Bentil je nekom Dzoni O'Brajant style igrom dok nismo imali trenera napucao neke brojke i stvorio odredjene iluzije, ali sve vise imam utisak da bi "down the stretch" Hasan Martin mogao da se pokaze kao bolje pojacanje iako je kod vecine uredno stavljan na listu za silbovanje. S druge strane, Holandu pomoci nema, to je jedan izuzetno uzasan igrac.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Niko da pohvali Džonija kako je rešio tekmu odbranom.

Baš sam iznenađen defanzivom koju igramo. Biće tu problema protiv ekipa koje za razliku od Albe imaju dobre 1-1 igrače i koje za razliku od Makabija igraju timski, ali raduje saznanje da protiv ovih može da se igra.

Ne znam da li smo ikad dobili obe utakmice u duplom kolu?

Tri tesne završnice , tri pobede, toliko o tome koliko je važno imati nekog ko ume da probaci loptu kroz obruč.

 

P.S. Kad smo kod probacivanja lopte kroz obruč, ništa me nije iznerviralo kao Holinsova trojka na kraju poluvremena, prvi put da je dodirnuo loptu i bum. Nepotrebno je reći da sam krenuo da nabrajam koliko smo mi čekali da je proturi kroz obruč. Na svu sreću isteklo je vreme i kasnije nas ispoštovao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedno zapazanje vezano za Holanda, uvek kada se igra akcija za njega on istrcava iz blokova i svaki put kad primi loptu on se okrece u suprotnom smeru. Ako mu je desna noga bliza dodavacu logicnije je da se okrene oko nje i sutne, a ne on spusti loptu na zemlju odma i okrece se na levo, i tako izgubi i ono malo prednosti sto stekne tim blokovima. 

Neverovatno da te osnove kosarke ne zna neko ko igra EL. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...