Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Sector said:

Zadnja četvrtina horor, jedino smisleno u napadu je bio pik Vildoze i Martina u par navrata. 

 

Imam već fobiju od spuštanja lopte na Bentila ko da je Dirk. Po meni nezasluženo klupiranje Petruševa u 2. poluvremenu. 

 

 

Zo nam radio šta je htio ali brat Holins ispoštovao sa ona 2 promašaja. 

 

Ogromna pobjeda ali se nadam što prije doselekciji, ko god da dođe biće bolji od Kobre, Lazića i Hollanda. 

A brat Holins u njihovom zadnjem napadu drzi loptu 2-3 sekunde.Nudi nam se🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke ekipi,

Teška završnica, pomalo pogubljeni igrači, ali dobro, pobedi se u zube ne gleda.

Od dobrih strana, Dzoni Ivanović treću utakmicu za redom deluje kao legitiman back up play, Lazić odbrambeno podsetio na period od pre nekih 5 godina.

Od loših, Holand i dalje nije u stanju da isprati niti timski napad niti timsku odbranu, žao mi je takvih igrača, ulažu veliku volju, ali džaba, što bi rekli Rokeri s Moravu ,,Srce 'oće al' dupe klokoće"

Dobrićeva šuterska forma takodje, patićemo dok se ne vrati u formu, jer sa trojke nemamo gotovo nikakvu napadačku produkciju, te su nam njegove spot-up trojke neophodne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ova pobeda Zvezde mi znaci vise nego eventualna pobeda nad Brazilom, znam da sa ovakvim trenerom, buducnost moze biti samo svetla. Treba biti strpljiv... A to je najteze. 

Ako ima neko ko je strucan, da napise koji su free agent igraci dostupni u narednih mesec dana? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...