Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ovo je odlično, da se pušta u Pioniru ... :thumbsup:

Moram ovo da dodam, deo iz intervjua ...

Quote

Mi mahom učestvujemo na džez festivalima. Dođu pravi džez pevači i dogodi se da na sceni, ja i moj band, mi koji smo pomešali maler sa baksuzom – znači, ima i Bosna i ciganizam, a sve je otišlo u džez – mnogo bolje prođemo nego pravi džezeri. A zna da bude i smešno. Na primer, kad smo svirali na džez festivalu u Hagu ove godine. Treba da pevam koncert, a ne mogu da se presvučem, puna soba ljudi. A još uz to neki tip, brka, sve uz mene, gura se. Reko’: "Šta ‘oćeš ti?" Zovem Dragog: "Ma daj bre teraj ove crnce u pičku materinu. Hoću da se presvučem." Dolazi Dragi, šokir’o se. Pita me: "Zar ne znaš ko je ovo?!" Reko’, nemam pojma, ali vidim ko da ‘oće nešto, a mator on, matora ja. Kaže Dragi: "Pa to je Karlos Santana." A ja kažem – ko mu jebe mater.

:23:

Edited by Kankkunen
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Jako je tesko pisati o timu koji pobedjuje, a ti znas samo da trolujes, pises negativno i siris mrznju.  Vidimo se u OAKI.

Decko se malo salio. Odgovorio mu na salu, salim i ti onda sav nervozan dodjes i napadas bezveze. Ovo je forum i pisemo....

 

Dobre su tri pobede, sve tesne, ali mi se i dalje ne svidjaju neke rotacije i igraci koji dobijaju nepotrebno sansu, a opet se pljucka kobra koji nema jednu akciju za sebe, cak je poceo i loptu da prevodi.

 

Ivanovic je pokazao zasto ga je Dejo doveo konacno. Dobra defanziva u nekim momentima i bas dobar napad.

 

Trenutna razlika je u tome sto Markovic ne igra, a Ivanovic igra uz samopouzdanje. Ostalo je manje vise slicno kao i pre.

 

 

Pobede se pisu, ti clutch momenti su bitni...malo srece ili nesrece te deli od genija ili senilnog trenera za navijace Zvezde.

 

Ti se malo opusti..ne moras odmah djonom.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

Boldvina su ozbiljno popljuvali ovi navijači Baskonija nakon što je kenjao za dužinu treninga 

Citao sam 😁

Kao da im je dirnuo u bozanstvo

Ludi su totalno i to ne samo navijaci Baskonije

A duskista im sem sto ima veze sa imenom Dusko  znaci i pomracenje, mrak :classic_biggrin:

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Ovo je odlično, da se pušta u Pioniru ... :thumbsup:

Moram ovo da dodam, deo iz intervjua ...

:23:

 

Nemoj mili molim te. Nase tekme me ionako dovode do ivice razuma, jos mi samo fali ovo pa da u trenucima slabosti razmatram harakiri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...