Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

57 minutes ago, Laki21 said:

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=04&dd=14&nav_id=2318369

 

Finansijska komisija Evrolige ŽESTOKO kaznila Pao NAKON što je praktično završio sezonu. Svaka sličnost sa stvarnim licima i događajima je slučajna.

 

Očekuje se i zabrana registrovanja novih igrača između ponoći i 7 ujutru, kao i vikendom. Takođe, zatvoriće i 50 parking mesta ispred OAKA-e tokom prva tri gostovanja Panate u Španiji.

Edited by medobrundo
  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

Nas score sa ostalim ekipama u EL ove sezone.

 

Jedino nas je Real nakantao, sve ostalo je ok. Ova dva poraza od raspalog PAO i ona od Albe kod kuce... 😞

 

Kad na F4 odu Olympiacos, Real, Makabi i Partizan 😇, sa 3 ekipe cemo imati pozitivan score 😄 

 

FtqfV19WAAExpRn.jpg

Ako uzmemo u obzir kako smo gubili na početku, ovo su i dobri odnosi. Iskreno sam misli oda će biti mnogo gore. Msm. kada vidimo samo naše poraze dvocifrenom razlikom samo zbog poslednje četvrtine, a to se dešavalo dok je Vlada bio trener, a i kasnije posle Žalgirisa i turneje u Italiji. 
Tako da mi je drago da vidim da su ljudi zadovoljni, naravno falilo je ono malo nešto, ali šta da se radi, nakon onakvog starta i selektovanja ekipe za EL mislim da smo uspeli izvući sasvim solidno, a naravno da smo mogli i više. 
Ja sam lično indiferentan, nisam ni zadovoljan ni nezadovoljan, tu sam na sredini. Ostatak sezine će da pokaže na koju stranu će da prevagne. 

Edited by Pacino
Typing
Link to comment
Share on other sites

Ja sam od onih navijača koji deli igrače prema potencijalu i talentu pa tako ne padam u stanje srdžbe i besa kad Lazarević promaši zicer pošto od kad se pojavio znam da nema talenta za košarku ali zato  Petruševa koji ima sve da bude vrhunski košarkaš beži od duela i kontakt igre i mrzi ga da podigne ruku u odbrani ospujem baš žestoko. Užasno mrzim te igrače kojima se ne igra košarka, bio sam uveren da neću ponovo gledati nekog novog" tadiju" u Zvezdi ali eto petruševa da ga zameni.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je u fajtu sa Baskonijom upravo zbog tog neizmirenog duga za dogovoreno obeštećenje koje je trebalo sam da plati. I verovatno ga za tu sumu ne mogu pravno goniti i on je ta vrata zatvorio.
Fakundo duguje Realu 1,6m iz istog razloga ali je za razliku od Vildoze napravio dil da u nekom drugom EL klubu odradi 5 plata da bi ga na leto potpisali sa porezom za strance od 22 posto umesto 45 posto koji važi za domaće igrače...bem li ga na koju foru.
Razlika u plaćenom porezu je samo 350k ali samo za jednu sezonu a žele mu ponuditi višegodišnji ugovor.
Za razliku od Vildoze koji je ladno odjebo Baskoniju, Faku ne deluje kao neko ko će iskulirati Real koji ga je pustio kao nosioca pod ugovorom da ode i oproba se preko bare.
Njegov ugovor sa nama jeste dvogodišnji ali sa nekom jako niskom cifrom za obeštećenje.


  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

I pre dolaska Fakunda u Zvezdu znalo se da je čovek krem Evropske košarke, bio je i pre odlaska preko bare sigurno top3 pleja. Međutim, ovo je neki drugi nivo košarke od kad se vratio iz NBA, pa je sad u mojim očima najbolji igrač u Evropi. Otprilike kao u nekom filmu (sve vreme mi se mota po glavi Zmajeva kugla 😁 i Goku, kad ode na neku planetu i vrati se na Zemlju); gde je trenirao sa okovima i zavezanim rukama pod gravitacijom- pa mu sad ovo dođe lakši trening i zabava; igranje utakmica EL. Sinoć gledam utakmicu, mislim se ako dođete u situaciju na jedan posed i napad, ne moram ni da gledam. Čovek uze loptu, istapka 15 sekundi, ostavi Kalatesa u prašini za 3 sekunde, nije ćelavi ni video kad je pošao ni kad je prošao, a nije ni video ni kad je položio.. još je bio u stavu i gledao napred.. 

 

Nerealno je da ostane, ali ako ostane, baš je gospodin. Sa navijačke strane ne bih voleo uopšte, sa strane ljubitelja košarke i magije, apsolutno

 

 

 

 

Bold: Niko to nije istakao, ali za mene sjajan pokazatelj koliko ozbiljan trener je Duško. TO na 27s do kraja, na opštu nervozu ne ulazimo u početak akcije 10 sekundi dok on i dalje signalizira da se stoji. Tek na 7 sekundi do kraja igra se pindown za Vildozu sa Petruševim koji ide u pop, Vildoza trči na suprotnih 45 i ostavlja se otvoren reket za Kampaca. Toliko jednostavno i smireno, tako efikasno. Kako smo potrošili ceo napad Feneru ostaje tek 4 sekunde nakon toga.

Majstorska minijatura.

  • Like 30
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sa sve 3 bismo bili unutra. 

Ne unutra samo, nego 5ti. Imamo bolji medjusobni i od Makabija i KKP. Išli bi na Monako za F4. Sve ostalo bi bila istorija. A sad povratak u realnost. Svim snagama na Split i ABA ligu. 😅

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Ja sam od onih navijača koji deli igrače prema potencijalu i talentu pa tako ne padam u stanje srdžbe i besa kad Lazarević promaši zicer pošto od kad se pojavio znam da nema talenta za košarku ali zato  Petruševa koji ima sve da bude vrhunski košarkaš beži od duela i kontakt igre i mrzi ga da podigne ruku u odbrani ospujem baš žestoko. Užasno mrzim te igrače kojima se ne igra košarka, bio sam uveren da neću ponovo gledati nekog novog" tadiju" u Zvezdi ali eto petruševa da ga zameni.

 

Tadija je bio daleko borbeniji i nije toliko bežao od kontakta.

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo,pozdrav svim članovima uz nadanje za jedno dobro druženje na ovim stranicama.

I zajedničkom radovanju usled uspeha našeg voljenog kluba.

 

Čestitke treneru i momcima na bespoštednoj borBi u EL,jednoj zanimljivoj,turbulenstnoj i na kraju za veći deo 

ciganije razočaravajućoj sezoni.Ali kad se sve uzme u obzir,ovih 17 pobeda je podvig.

 

Sva energija i podrška momcima mora biti najjača i usresređena na ABA i domaću ligu.

 

Hvala vam momci za sve što ste prikazali u ovosezonskoj EL.

 

P-S- 

Znam samo jedno,da će gospodin Duško,u pravom značenju te reči,počistiti najvećeg srbina na svim frontovima.

Jedina šansa najvećeg je ukoliko ekipa u "narandžastom" odsvira Kampacu 3 faula u hodniku i zapali iz domaćeg takmičenja.

 

....Još ko dete ja sam bio tu...❤️

Edited by Zadnji vezni
  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zadnji vezni said:

Kao prvo,pozdrav svim članovima uz nadanje za jedno dobro druženje na ovim stranicama.

I zajedničkom radovanju usled uspeha našeg voljenog kluba.

 

Čestitke treneru i momcima na bespoštednoj borBi u EL,jednoj zanimljivoj,turbulenstnoj i na kraju za veći deo 

ciganije razočaravajućoj sezoni.Ali kad se sve uzme u obzir,ovih 17 pobeda je podvig.

 

Sva energija i podrška momcima mora biti najjača i usresređena na ABA i domaću ligu.

 

Hvala vam momci za sve što ste prikazali u ovosezonskoj EL.

 

P-S- 

Znam samo jedno,da će gospodin Duško,u pravom značenju te reči,počistiti najvećeg srbina na svim frontovima.

Jedina šansa najvećeg je ukoliko ekipa u "narandžastom" odsvira Kampacu 3 faula u hodniku i zapali iz domaćeg takmičenja.

 

....Još ko dete ja sam bio tu...❤️

Dobrodošao. 

Nadovezao bih se na tvoj prvi upis. Mislim da Kampaco od poslednjeg derbija do danas na skoro svim EL utakmicama nije imao više od tri faula a znamo kakvu odbranu igra. Ali zato je na poslednjem derbiju imao 5 do četvrte četvrtine. Dobro zapažanje. Evidentni razlozi za strepnju.

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kljucni duel koji smo izgubili je onaj revans sa Zalgirisom. Uz onu pljacku sudijsku protiv Barse. Eto nas na 19 pobeda. Zalgiris jednu manje, Barsa bi bila treca. a mi u top 8. Da ne govorim o talijanskoj tureji, bajernu,albi i pao...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da dobijes Oly i Makabi  po dva puta, da nema Rusa, da su Efes i Armani raspad, a da ne udjes u 8 najboljih... Nema tu mesta za proklinjanje lose srece, kuknjavu na sudije i goveda iz EL, ma koliko ima istine u svemu tome. Krivica je na Čovicu i za celu nasu sezonu vazi ono 'što se grbavo rodi..."

A Čović je grbavo poceo ovu sezonu dovodjenjem onog dunstera za trenera. Pa onda mantre da je bio los raspored na pocetku... Pa bio je los i kada smo kasnije isli u Pirej i Izrael, pa smo dobili tamo. Zajebao te Vučic za pare. Pa jbg, los si funkcioner, tvoja krivica. U vremenima kada je dupeuvlakštvo psihopati postalo nacionalni sport, tebe zajebao tupadzija limar.

Živi bili, pa videli da ce on uspeti da usere ponovo. Po ko zna koji put

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ni sa pobedama protiv Panatinaikosa i Albe ne bismo ušli u plej of. Je l' vam lakše? :innocent:

Ako ćemo biti baš minuciozni onda bi nam samo pobeda protiv Žalgirisa bila dovoljna s obzirom da su nam oduzeli čistu pobedu( da se ne smetne sa uma) protiv Barce. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šbbkbb na stranu, ali ako ke ovo Campazzov profil i čovek zaista ima želju da bude deo tima i naredne sezone, to povećava šanse da ostane(meni i dalje deluje nerealno) a samim tim je TOP 8 puno realniji. Naravno, ako čoveku dovedu krštenog centra

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Poseidon said:

Šbbkbb na stranu, ali ako ke ovo Campazzov profil i čovek zaista ima želju da bude deo tima i naredne sezone, to povećava šanse da ostane(meni i dalje deluje nerealno) a samim tim je TOP 8 puno realniji. Naravno, ako čoveku dovedu krštenog centra

Samo dovodjenje u januaru Kampaca je bilo nerealno. Tako da ko zna, mozda i ostane

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Poseidon said:

Šbbkbb na stranu, ali ako ke ovo Campazzov profil i čovek zaista ima želju da bude deo tima i naredne sezone, to povećava šanse da ostane(meni i dalje deluje nerealno) a samim tim je TOP 8 puno realniji. Naravno, ako čoveku dovedu krštenog centra

Nije njegov profil nazalost ali vjerujem da imamo sanse da ostane. Mislim da i on vidi koliko je voljen a finansijski vidjecemo dal se moze parirati ponudama kojih ce biti

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Poseidon said:

Šbbkbb na stranu, ali ako ke ovo Campazzov profil i čovek zaista ima želju da bude deo tima i naredne sezone, to povećava šanse da ostane(meni i dalje deluje nerealno) a samim tim je TOP 8 puno realniji. Naravno, ako čoveku dovedu krštenog centra

To je profil njegovih fanova. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...