Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

napisao u pp, da ne oftopicimo ovde dalje

 

elem, sto se tice sutrasnje tekme - kakva su vam ocekivanja?

 

To je EL, ima 34 kola pa je moguce svasta. Toliko je bilo meceva u kojima su pobedjivale losije ekipe jer su bolje igrale ispod svakog nivoa.

 

Mislim da ce biti izmedju 5 i 10 razlike, dovoljno Efesu, dovoljno i nama. Uostalom, videli smo kako je to bilo u mecu Cibona-Partizan, Partizan koji je bio bolji za jedno 50 razlike se glupirao u odbrani 15 minuta, proslavio izvesnog Kapustu i na kraju je bilo "samo" 24 razlike.

Link to comment
Share on other sites

Neko ocekivanje za sutra da vidim bar 20 minuta dobre kosarke, u onih 20 neka ovi prave razliku, manje bitno.

Isto, da se vidi bar jedna petorka koja ce u kontinuitetu pruziti dobar otpor i nesto pismeno odigrati u napadu.

Vlada fino vodio i ucestvovao protim mzt-a, ovo je sad nesto skroz drugo, aj da vidimo kako ce se ovde snaci.

E da, voleo bih da ne gledam Simketa kako preskace Vladu i glumi prvog trenera pored zivog (jos uvek) prvog trenera.

Nakon rasporeda sedenja na media day-u sve mi deluje kao da imamo 2 ravnopravna sefa, sto nije i ne moze da bude dobro.

Edited by Nenad010
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, Nenad010 said:

Neko ocekivanje za danas da vidim bar 20 minuta dobre kosarke, u onih 20 neka ovi prave razliku, manje bitno.

Isto, da se vidi bar jedna petorka koja ce u kontinuitetu pruziti dobar otpor i nesto pismeno odigrati u napadu.

Vlada fino vodio i ucestvovao protim mzt-a, ovo je sad nesto skroz drugo, aj da vidimo kako ce se ovde snaci.

E da, voleo bih da ne gledam Simketa kako preskace Vladu i glumi prvog trenera pored zivog (jos uvek) prvog trenera.

Nakon rasporeda sedenja na media day-u sve mi deluje kao da imamo 2 ravnopravna sefa, sto nije i ne moze da bude dobro.

Pa valjda sutra igramo?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imamo neke kadrovske probleme, igraćemo bez Nemanje Nedovića i Ognjena Dobrića, ali smo i za to spremali rešenje, iako nije lako kombinovati. Raspored nam ne ide baš na ruku, jer imamo pet gostovanja u prvih sedam kola Evrolige. Ne znamo kada će se njih dvojica da se vrate, radili su deo treninga sa timom, ali ne znam kada će moći da rade pod kontaktom.”

 

Ovo zvuci kao da su jedno mesec dana daleko od terena🙄

Edited by Gudura
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Gudura said:

Imamo neke kadrovske probleme, igraćemo bez Nemanje Nedovića i Ognjena Dobrića, ali smo i za to spremali rešenje, iako nije lako kombinovati. Raspored nam ne ide baš na ruku, jer imamo pet gostovanja u prvih sedam kola Evrolige. Ne znamo kada će se njih dvojica da se vrate, radili su deo treninga sa timom, ali ne znam kada će moći da rade pod kontaktom.”

 

Ovo zvuci kao da su jedno mesec dana daleko od terena🙄

 

Sta reci...

Link to comment
Share on other sites

Nece moci lako da se tokom sezone brani cinjenica da smo za dva nepotrebna igraca dali preko 500k(raduljica,holand) i da smo za nedovica dali 300k plus platu preko milion...

 

A nismo imali para za Shabaza... krecemo u sezonu sa 0 igraca na poziciji 2. Mislim da to u istoriji EL niko nije uspeo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Interesuje me smo kako vam ne dosadi. Ja vise ne mogu da citam. Sve isto i prezvakano. OK, izgubicemo sa 40 razlike, Nedovic je povredjen, Raduljica je penzioner, Holand nemac pojma, trener pocetnik i nemac pojma,............ . Dajte iskopajte nesto novo, pa da se zanimamo.

Inace, jedva cekam da pocne utakmica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko smo prodali sezonskih, a koliko komsije? Ok, nisu dugo igrali, ima i toga. Ali je roster taj koji kljucno odredjuje nivo lozenja i prodaje karata. Mi cemo u decembru imati 3000 ljudi u Pioniru. Ali kod komsija se zna ko se bavi sportskim pitanjima, a ko onim drugim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...