Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

19 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ulazak u NFT u trenutku kada je cela ta prica prakticno raskrinkana je slika i prilika kluba

i solidan komentar na aktuelni trenutak kkcz

 

ostalo ne bih komentarisao, kako ne bih bio brutalno potucen cinjenicama

 

Aj mi objasni taj NFT onako kao malom Djokici, ukratko, ako te ne mrzi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, hakeem said:

  sutra Efes bez Larkina, ni Klajbutn nije igrao u prvom kolu prvenstva ( ne znam sta je sa njim)...

Mislim da je zbog pravila o strancima, nije povredjen. 

Efes ima brutalnu ekipu. Na kostur tima od prosle sezone dodali su Zizica i Klejburna.. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Sam B said:

Aj mi objasni taj NFT onako kao malom Djokici, ukratko, ako te ne mrzi.

napisao u pp, da ne oftopicimo ovde dalje

 

elem, sto se tice sutrasnje tekme - kakva su vam ocekivanja?

da ne bude stoka razlike?

borba bre?

egal tekma?

 

ja evo ne znam, mislim da bukvalno nemam nikakva ocekivanja

ono sto bih voleo je da vidim neku ideju sta igramo, ako je to ta neka brza igra neka bude tako

ako je ideja u odbrani da switchujemo do besvesti, to valjda podrazumeva i vise minuta za dalibora

 

ono cega se plasim je 15+ razlike posle 15min i garbage time do kraja

gde ce ici i do 20-30+ ako treba, ali ce efes da spusti gas na kraju i mi budemo super zadovoljni sa porazom od 8-12p razlike

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

napisao u pp, da ne oftopicimo ovde dalje

 

Video.

 

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

elem, sto se tice sutrasnje tekme - kakva su vam ocekivanja?

 

Sve ispod 20 razlike za Efes cu smatrati za prihvatljivo. Bez ikakve zelje da mracim ili bilo sta slicno. Mislim da nemamo trenutno igru da bismo ozbiljno konkurisali bilo kojem jacem timu. Roster necemo nikad ni imati ali sada nemamo ni igru, ni ono sto ameri zovu "hemija ekipe".

 

14 minutes ago, Gb92 said:

Srecno komsije. Da se ne obrukamo pred Evropom u medjusobnim duelima ... Ostalo kako bude bice.. 

 

Kako mislis da se stub srpstva ne obruka. Pricaj za sebe, mi cemo se fino obrukamo i zatefterimo to, platimo kaznu i guraj dalje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

napisao u pp, da ne oftopicimo ovde dalje

 

elem, sto se tice sutrasnje tekme - kakva su vam ocekivanja?

da ne bude stoka razlike?

borba bre?

egal tekma?

 

ja evo ne znam, mislim da bukvalno nemam nikakva ocekivanja

ono sto bih voleo je da vidim neku ideju sta igramo, ako je to ta neka brza igra neka bude tako

ako je ideja u odbrani da switchujemo do besvesti, to valjda podrazumeva i vise minuta za dalibora

 

ono cega se plasim je 15+ razlike posle 15min i garbage time do kraja

gde ce ici i do 20-30+ ako treba, ali ce efes da spusti gas na kraju i mi budemo super zadovoljni sa porazom od 8-12p razlike

 

Ja licno mislim da nam je taj start najvazniji, tj prvih 5 minuta prve cetvrtine (mislim logicno kao i uvijek) ali mislim da nema ova ekipa snage/znanja da se vraca velikog deficita, a ako odigramo prvu cetvrtinu kao protiv MZT odose oni odma na +10-15... 

 

Ako se udje u egal i Adamas vidi da moze da igra sa njima bez nekih velikih problema mozda dobijemo egal ili zanimljivu utakmicu, za ikakvo iznenadjenje ili pobjedu mislim da realno nema sanse...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

ulazak u NFT u trenutku kada je cela ta prica prakticno raskrinkana je slika i prilika kluba

i solidan komentar na aktuelni trenutak kkcz

 

ostalo ne bih komentarisao, kako ne bih bio brutalno potucen cinjenicama

 

1 hour ago, quentin said:

Otvorim vikipediju da vidim i ja šta je taj NFT i u trećem paragrafu pročitam "By May 2022, the NFT market was seen as beginning to collapse."

Kao i uvijek, pravi tajming biramo.

 


Samo pokazukejete koliko nemate pojma o čemu pričate. Kao i svaka nova tehnologija, prvi talas primene je uvek neka glupost kao Bored Ape Club, ali reći da je NFT “raskrinkan” ili bilo šta slično je glupost epskih razmera. Ovo je super potez kluba. 

 


 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tunji Awojobi said:

Samo pokazukejete koliko nemate pojma o čemu pričate. Kao i svaka nova tehnologija, prvi talas primene je uvek neka glupost kao Bored Ape Club, ali reći da je NFT “raskrinkan” ili bilo šta slično je glupost epskih razmera. Ovo je super potez kluba. 

nije da je sve sto si rekao netacno, boldovano je npr ok

samo si promasio terminologiju vezano za tehnologiju i proizvod(talas primene)

tehnologija o kojoj se ovde radi je blockchain(koja je dobra i svakako stvar buducnosti), a prvi(drugi) talas primene koji je glupost je NFT

za 10god blockchain ce u vecoj meri biti deo nasih zivota, a nft-a se vise niko nece ni secati

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim na rotowire, Dobrić i Kuzmić su sigurno OUT, dok su Nedović i Petrušev GTD. Bez Nedovića su nam šanse kao piletu protiv mesara, tako da bih ja bio zadovoljan pukim nespuštanjem gaća odmah nego bar da budemo u nekom egalu do poluvremena. Efes je poznat po tome da kreće malo sporije u sezonu, doduše dobili su Fener u superkupu. Pobeda bi bila istinska senzacija, tako da je nama samo bitno da odigramo hrabro i da pokažemo da nismo zalutali u EL, svakako su nam važnije utakmice koje slede a tu će i imperativ pobede biti daleko veći.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nije da je sve sto si rekao netacno, boldovano je npr ok

samo si promasio terminologiju vezano za tehnologiju i proizvod(talas primene)

tehnologija o kojoj se ovde radi je blockchain(koja je dobra i svakako stvar buducnosti), a prvi(drugi) talas primene koji je glupost je NFT

za 10god blockchain ce u vecoj meri biti deo nasih zivota, a nft-a se vise niko nece ni secati


Nisam promašio jer nisam mislio na blokčejn, za koji se slažem, već sam mislio konkretno na NFT da je daleko od završene priče, posebno kada ima i fizički ekvivalent, kao u ovom slučaju. Kako se web3 ekosistem bude razvijao, biće sve više upotrebnih slčajeva i za NFT.

 

Puma je pre tipa mesec dana izbacila bukvalno istu stvar kao klub sad, svoje prve dve nft patike koje kad kupiš dobiješ i fizički par i prodali su sve što su izbacili, a izbacili su par hiljada. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Chaos Is Me said:

Koliko vidim na rotowire, Dobrić i Kuzmić su sigurno OUT, dok su Nedović i Petrušev GTD. Bez Nedovića su nam šanse kao piletu protiv mesara, tako da bih ja bio zadovoljan pukim nespuštanjem gaća odmah nego bar da budemo u nekom egalu do poluvremena. Efes je poznat po tome da kreće malo sporije u sezonu, doduše dobili su Fener u superkupu. Pobeda bi bila istinska senzacija, tako da je nama samo bitno da odigramo hrabro i da pokažemo da nismo zalutali u EL, svakako su nam važnije utakmice koje slede a tu će i imperativ pobede biti daleko veći.

Rece coach Vlada da Petrusev konkurise, znaci vjerovatno je spreman za revenge game Efesu, 20 poena, 12 skokova + Holland 6/7 trojke = 82:86 i 20 hiljada navijaca u Areni protiv PAO.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Nisam promašio jer nisam mislio na blokčejn, za koji se slažem, već sam mislio konkretno na NFT da je daleko od završene priče, posebno kada ima i fizički ekvivalent, kao u ovom slučaju. Kako se web3 ekosistem bude razvijao, biće sve više upotrebnih slčajeva i za NFT.

 

Puma je pre tipa mesec dana izbacila bukvalno istu stvar kao klub sad, svoje prve dve nft patike koje kad kupiš dobiješ i fizički par i prodali su sve što su izbacili, a izbacili su par hiljada. 

Ajde i meni neko na Pp da objasni kao detetu od 5 godina. 

 

Sta ce meni digitalna patika i sto bih kupao Nft patiku da dobijem pravu patiku ako mogu za menje para da uzmem pravu patiku? Ili za isto para, nebitno. Sta ce mi digitalna patika? 

 

Sta ce mi digitalni dres Zvezde? Ok dobicu fizicki dres Zvezde na  utakmici ako kupim Nft dres ali je lakse da se odrzi licitacija i klub bi uzeo vise para  nego ovako kad neko kupi Nft dres. Nidje veze

Link to comment
Share on other sites

Brate mili o cemu vi pricate, imajte milosti, ima nas starijih ovde kojima su word, excell i PP najvece tehnolosko dostignuce, koje koriste🤣

NFT jel to neka nova liga?🤣

Nego hajde da se pozabavimo game planom, kako da ne otvorimo sezonu sa -30😎

Edited by Gudura
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...