Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Predragdjape said:

Zezajte se sa Raduljicom, ima on na znanje da skoluje sve EL mrcine.  😁

 

njegove tetovaže znaju više fora nego što Petrušev i Ilić mogu da nakupe do trijeste...:whistling:ako ne i jače.

trebaće nam Radulja na četvorci...kad nam izadje Bentil da ima ko iz ugla da nastavi s'prangijanjem.

 

I Lorenzo je kod nas došao iz Kine...samo kažem.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2022 at 3:55 AM, PERICA!!! said:

Mislim da nam je Lazic trenutno najmanji problem. Ima stvari  koje su goreće, lako ce se Lazic uklopiti ili skloniti ako budemo dobri.

On je najmanji problem vec nekoliko godina. Otprilike od Felipeovog poslednjeg bivstvovanja u klubu. 

5 hours ago, Wingwalker said:

 

njegove tetovaže znaju više fora nego što Petrušev i Ilić mogu da nakupe do trijeste...:whistling:ako ne i jače.

trebaće nam Radulja na četvorci...kad nam izadje Bentil da ima ko iz ugla da nastavi s'prangijanjem.

 

I Lorenzo je kod nas došao iz Kine...samo kažem.

 

Nije zgoreg ponoviti - Braduljica dolazi iz Koreje, tj. to mu je poslednja igracka destinacija... samo kazem

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Pero said:

Ocekujem Petruseva u cetvrtak, bice motivisan protiv Efesa. Markovic, Ivanovic, Adams, Lazarevic, Lazic, Holland, Luka, Bentil, Ilic, Petrusev, Martin i Kuzma ( ako je oporavljen), kakav je status Nedovica, mozemo da se nadamo da ce igrati vs Efes ili ne ?

Tesko da bilo kakva motivacija Petruseva moze da ga dovede na EL nivo trenutno,pa jos protiv ekipe poput Efesa pa jos sto izlazi  povrede.Veliki je zadatak pred njim i Zvezdom,ne znam ni koliko  ce njegovo ozivljavanje trajati,malo je pravih treninga.Tezak zadatak sa nadam se dobrom nagradom na kraju.

 

Sad kad razmisljam ne znam kako mozemo izbeci bolan poraz,ajde i da se opuste oni u napadu ali ne vidim kako cemo mi kreirati poene,sada imamo svega 2 mozda 3 poluopcije u napadu ostalo jeza,lako se to brani.Pravi debakl bi mozda usmerio momentum ekipe iz koga se ne bi vratili uopste.Raspored nam je iz kosmara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Placebo Lone star said:

Ovde te teraju da radiš za poene, svako ima svoju ulogu i moraš da se podrediš svemu."

Adams o Eu kosarci.

Dok u NBA poeni sami padaju...???

Da ne duzim jer nije adekvatna tema ali odgovor je definitivno da,barem za neke utakmice u regularnom delu sezone pogotovo ako je rezultatski resena.Onda je to na nivou G lige sto jedna opustena basketica u odnosu na njihov plejof a verovatno i na EL utakmice.Ne znam da li je Adams imao neke ozbiljne minute u plejofu.Isto potvrdjuje i Lojd pre neki dan,u sali priznaje da je u G ligi dovoljno da se dosta trudis i da ces stici do nekih  poena,kaze cak i kad gledas sa klupe vidi se da je plejof nivoima ozbiljniji nego regularne utakmice,tu se retko kad zapinje 100%,sudijski kriterijum takodje dozvoli znatno tvdju odbranu....Nije ovo nista novo,Doncic, Janis i Jokic isto sve slobodnije govore da je lakse poentirati tamo nego u Evropi iz vise razloga.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Da ne duzim jer nije adekvatna tema ali odgovor je definitivno da,barem za neke utakmice u regularnom delu sezone pogotovo ako je rezultatski resena.Onda je to na nivou G lige sto jedna opustena basketica u odnosu na njihov plejof a verovatno i na EL utakmice.Ne znam da li je Adams imao neke ozbiljne minute u plejofu.Isto potvrdjuje i Lojd pre neki dan,u sali priznaje da je u G ligi dovoljno da se dosta trudis i da ces stici do nekih  poena,kaze cak i kad gledas sa klupe vidi se da je plejof nivoima ozbiljniji nego regularne utakmice,tu se retko kad zapinje 100%,sudijski kriterijum takodje dozvoli znatno tvdju odbranu....Nije ovo nista novo,Doncic, Janis i Jokic isto sve slobodnije govore da je lakse poentirati tamo nego u Evropi iz vise razloga.

 

Ne sporim,ali svakako si svi podredjeni svom zadatku.Kad zatreba jako se stegne odbrana i u srednjoj skoli.Odbrana je stvar volje...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Placebo Lone star said:

Ne sporim,ali svakako si svi podredjeni svom zadatku.Kad zatreba jako se stegne odbrana i u srednjoj skoli.Odbrana je stvar volje...

To je kljuc,tamo uglavnom ne zatreba,82 utakmice,jednostavno ne moze se igrati ozbiljnim intenzitetom.Kad krene rezultat nizbrdo i ako okrecu okrenu napadom,koja ce ekipa ginuti timski u odbrani za jednu od 82...

Plus igraci u EL sa nba iskustvom uglavnom i igraju resene utakmice...eno ga Bejkon u Lejkersima ni minut na pretsezonskoj utakmici koju su izgubili 30,brzo ce taj nazad verovatno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji muk na temi. Vidim da je dosta nasih otislo na temu kod komsija. Zanimljivije tamo, te dolazi Kampaco te ne dolazi. Koga li ce sledeceg da dovedu za par miliona....... Sta ces kad smo siromasi 🙂  A da, mi smo dobili iste pare, ali smo ih uludo bacili na 15 igraca, dok su oni doveli 8 kvalitetnih.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

stizu dobre vesti od EL

pola milke ce nam dobro doci

 



Prema podacima "Izrael Hayoma", iznosi koje će timovi dobiti značajno će porasti u odnosu na prethodnih nekoliko godina.

Od ukupne svote koju svaki klub dobija od Evrolige, 79 odsto se tiče marketinga, broja navijača, televizijskih prava, sponzorstva i dr.

Ostalih 21 odsto Evroliga će raspodeliti timovima u skladu sa njihovim konačnim plasmanom, dakle, zavisiće od njihovog rezultata na terenu.

Šampion Evrope dobiće 1.759.398 evra, što je za oko 250.000 hiljada više nego u minuloj sezoni.

Takođe, poslednja četiri tima neće dobiti ni centa.

1. mesto – 1.759.398 evra
2. mesto – 996.992
3. mesto – 879.699
4. mesto – 762.406
5. mesto – 703.759
6. mesto – 645,112
7. mesto – 586.466
8. mesto – 527.819
9. mesto – 469.173
10. mesto – 410.526
11. mesto – 351.880
12. mesto – 293.233
13. mesto – 234.586
14. mesto – 175.940
15, 16, 17, 18. mesto – nula evra

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uvod "odlican"..borovi i jele, uspesi Radonje i slika Jovanovica na severu, to mu je u CV bilo No1. 

 

Jbs sto smo opet uzeli strance i petruseva na jednu godinu, a Braduljicu na dve..

 

Bitno je da je sve cool, a svi znamo kako ce ici. Muceni Jovanovic je vec trazio tj dao otkaz..neka skupi iskustvo bar 10 pobeda ko Alimpijevic pa da sebi i Misku pravi lovu ko zna gde.

 

Nemam nista protiv pleja ali da je na 2-3g potpisan kao i Petrusev.

 

Martin dobar potpis, ostali stranci skart za EL za muceni mzt prvoklasni.

 

Lazic ce i dalje cackati minute, lomiti table i bacati se u reklame umesto da se da Dobricu 25minuta u EL.

 

Od celog tima i sa tim da nema Deja..ostavio bi pleja, Markovica, Dobrica, Martina, ovog iz Igokee..

 

Davidovac odlican u mrtvom VTB..

 

Ali dobro, bolje napred Zvezda, je..mi navijamo za Zvezdu u svakom slucaju, jbs to sto je uprava u rangu odbora za sabacki vasar.

 

 

Prognoze:el 8-12 pobeda, nebitno jer smo tu turisticki. 

 

ABA...melje nas Bokan..do Zelimira necemo ni stici!

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Micko81 said:

Mi ovakvi kakvi jesmo opet osvojamo Aba ligu,samo sa malo više znoja nego prethodne sezone.Sve će doći na svoje.Koliko vidim od Jovića neće biti ništa što me i ne čudi jer koga je gladan k pravio ceo život je gladan

 

Gde ces vise vise "znoja" od 5. utakmice.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/10/05/crvena-zvezda-predvodi-digitalnu-revoluciju/

 

Uhvatili smo se i mi u ovo NFT kolo. 

 

Za razliku od komsija koji su u NFT usli cisto digitalno, i koliko vidim napravili par slicica, animacija koje se ne trejduju, nas klub ce povezati fizicke predmete sa NFT-om, konkretno dres koji ce igraci nositi. 

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...