Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Drug Crni said:

Ja sam jedan od tih koji su to pisali..ocito,sem ovog dela "raskidao sam 100 puta" lol
I dalje smatram da je to..bullshit.

Jer,lika je ostavila cura..vau..mozda mu se to prvi put desilo? Ok,ajde da mu to uracunam kao olaksavajucu okolnost. Cura. Ne verenica. Ne zena. Nije mu se raspao porodicni zivot..razumeo bih da je citav zivot izgradio sa njom..stvorio familiju..ono - 4,5 dece..i jednog dana - puf! - nema vise nicega. Nestala sa decom,ostavila ga golog k'o pistolj. E,to bih razumeo.
Ovo ne. Mlad covek..ne znam da li je atraktivan zenskom polu..verovatno jeste..sportisti su cesto magnet za devojke. Pri tome,lepo zaradjuje,radi ono sto voli..nije da je ostao bez svega i staje mu zivot..

Kazem..bs. I to kazem kao neko ko izuzetno emotivno reaguje na mnogo sta u zivotu i mnogo toga prima k' srcu. Ovu pricu ne pusim,zao mi je.

Moze ovo na lustraciju ^

 

Znaš šta, nema mnogo veze da li je devojka, verenica ili žena, ako ju je doživljavao kao ljubav svog života. I ja sam svojevremeno prošao kroz isto, i to takođe nije mi bila ni verenica ni žena pa sam se kvalitetno raspao na hiljadu komadića, nisam mogao mesecima da se sastavim sa životom, zamalo (bukvalno) nisam umro, igrom slučaja i pukom srećom sam ostao živ. Tako da iskreno govoreći razumem čoveka ako je to razlog.

  • Like 19
  • Love 2
  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da izjavim za zapisnik od nekoga od 50+ koji je razbio 1984 televizor zbog Nakicevog poluhoroga i Karadzicevog prvog obruca sa nase polovine,koji je 1988(posle poraza od Borca iz Banja Luke) pjevao uz gusle "tako mi Svetog Vasilije bice Zvezda ko ranije" cekajuci voz za Knin,Tuzlu,Valandovo...koji je pjevao i "kada ne budes prva ti" tih godina(copy Sever paste Jug)......

Ma bravo Zvezdo.

  • Like 11
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Laki,prolazio sam i ja kroz svasta..ali se zbog toga nisam svadjao sa drugarima,kolegama itd..da ne nastavljam(o)..ode tema stvarno u 'Lustraciju' :lol_2:

Pa ako smatraš da će 100 od 100 ljudi reagovati na takve situacije na isti način (kao npr ti), onda ne možeš da ga razumeš. 

Svakoga pogađa drugačije. 

Nije se on svađao sa svima zbog raskida konkretno, već što je usled njega bio nervozan, fokus mu nije bio na terenu i još je loše igrao, pa se sve nakupilo. 

Tačno je da mu ovo nije bila žena, ali devojka s kojom je otišao da živi u stranoj zemlji, gde ne zna nikoga kada prvi put ide. Nije baš ni avantura. 

A Argentinac je to, emotivac. 

 

Nisam onim postom mislio na tebe, neko drugi je to pisao xD

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki21 said:

 

Znaš šta, nema mnogo veze da li je devojka, verenica ili žena, ako ju je doživljavao kao ljubav svog života. I ja sam svojevremeno prošao kroz isto.

 

Opala ti forma u Evroligi, navijaci te razapinjali po forumima i svadjao si se sa saigracima?

Jel si se posle povratio i osvojio sampionsku titulu cisto da znamo dal da se nadamo 😛

  • Like 2
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Cuje li ga @DameTime, nadrljao je za sve pare 😄

 

Neka udje u zapisnik da je, naravno, atraktivan. 😉 A neka udje u zapisnik i to da je sasvim moguće da mu se svet raspao zbog ljubavi, bez obzira na to što mu ona nije bila zakonita a ni nevenčana supruga. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Neka udje u zapisnik da je, naravno, atraktivan. 😉 A neka udje u zapisnik i to da je sasvim moguće da mu se svet raspao zbog ljubavi, bez obzira na to što mu ona nije bila zakonita a ni nevenčana supruga. 

Budemo li ostali i bez ABA, potkacice je i Nebojsa u saopstenju ( onaj mim sa likom koji obara domine- Vildozina cura i apatija kod cigana )

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, zamislite da vas ostavi devojka/dečko, koja vam znači i to na način na koji je Vildozu njegova ostavila. Ne znam da li znate ali ona se pokupila i sa psom za kojeg je takođe mnogo vezan, otišla iz Beograda dok je on bio u Nišu. Bez razgovora, pozdrava... Zajebi i sport i sve. To nije lako, nikako.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Opala ti forma u Evroligi, navijaci te razapinjali po forumima i svadjao si se sa saigracima?

Jel si se posle povratio i osvojio sampionsku titulu cisto da znamo dal da se nadamo 😛

 

Jesam, ali je trebalo par godina. Nadam se da je Luka manji emotivac od mene.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Marcus je najkul i najsmeker  i cudo od igraca koji je igrao u CZ za Coviceva vakta.

Faku je najbolji igrac koji je igrao u CZ u ovom veku.

Ostali da se poredaju kako hoce.

 

Inace u onom novom kaficu Postarac, u zgradi pored Pionira ne sluze pivo dva sata pre i posle utakmice dok u oba kafica u Pioniru sluze pivo pre, za vreme i posle utakmice:)

 

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Diskusije o izgledu Vildoze i pitanjem koliko je vezan za psa su suština foruma. Inače i kao muškarac moram da kažem da je Luka veoma atraktivan momak, mislim da tu nema nikakve dileme. 

Pa jeste ako prima dobru kintu da igra a on se raspada. Treba narod da zna šta plaća i što mu se ne vraća.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Nije suština foruma ni naređati igraču sve po spisku jer ne igra onako kako mi zamišljamo da njegova igra treba da izgleda. Svi su ovde izgleda muškarčine koje nisu pustile suzu zbog devojke/žene, svi bi oni drugačije na njegovom mestu, on treba da bude profesionalac i, naravno, nikom sa ovog topica se nikad nije desilo da mu stvari iz privatnog života utiču na poslovni. How yes no. Luci svaka čast što je u vreme toxic masculinity kulture i mačizma koji se potencira danas imao hrabrosti da iskreno govori o tome kako se oseća. Ne doživljavamo svi sve na isti način i u redu je imati emotivniju reakciju na neku situaciju, a potrebno je i vreme da se čovek sa tim izbori.

  • Like 11
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Čočo said:

Ljudi, zamislite da vas ostavi devojka/dečko, koja vam znači i to na način na koji je Vildozu njegova ostavila. Ne znam da li znate ali ona se pokupila i sa psom za kojeg je takođe mnogo vezan, otišla iz Beograda dok je on bio u Nišu. Bez razgovora, pozdrava... Zajebi i sport i sve. To nije lako, nikako.

Ostade  BVkDCGP.gif bez kuceta i maceta.

:tired:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...