Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, Čočo said:

Nisam siguran šta ovo znači. Možda je već sklopljen dogovor za potpisivanje profesionalnog ugovora.

https://lige.kss.rs/2023/02/14/deponovan-prvi-profesionalni-ugovor-lazar-gacic/

E promaklo mi je to, super, znaci spremili su, samo jos da potpise kad bude punoletan 🙂

 

14 minutes ago, John Terry said:

Krilo od 214cm? Stvarno igra na krilu? Niskom ili visokom?

Igra sve od 3 do 5. Stvarno je prilicno agilan da bi bio centar a nema neku masu (mada, to je junior, gde oni imaju neku masu). Visoko krilo je verovatno najbolja pozicija za njega. 

 

Sutra cemo videti vise kako se razvija, ove sezone sam pogledao tek po neki highlights nekih utakmica juniora. ANGT u principu redovno gledam a tu se nije nesto naigrao prethodnih sezona. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

@propolis, slažem se naravno ali onda bi na leto modus operandi zvezde trebalo da bude sličan onom partizana od prošlog leta: duško ostaje, ima potpunu kontrolu nad rosterom, kupujemo šta nam nedostaje i to na vreme, kad i svi ostali. jedino tako vidim neke šanse za ostanak facua.

 

To bi trebalo da je normalno 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

@propolis, slažem se naravno ali onda bi na leto modus operandi zvezde trebalo da bude sličan onom partizana od prošlog leta: duško ostaje, ima potpunu kontrolu nad rosterom, kupujemo šta nam nedostaje i to na vreme, kad i svi ostali. jedino tako vidim neke šanse za ostanak facua.

To je to ... samo, kad su u pitanju produženja ugovora to mora već sad da se završava, nema čekanja.

Gvožđe se kuje dok je vruće :smiley53:

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad tabelu...mi ćemo na kraju imati bolji međusobni skor sa svim učesnicima top8 sem Reala i Barse i lošiji međusobni skor sa manje više ostatkom tabele :lol_2:

 

I uz sve te brainfartove, ispašće da nam je za top8 falilo dve od četiri pobede u tekmama protiv Žalgirisa, Albe, Bajerna i Panate. 

 

Dakle, da smo dobili dve od četiri utakmice u kojima smo:

 

Vodili 7 razlike 5 minuta pred kraj (Žalgiris)

Vodili pola koša na početku Q4 (Alba)

Vodili 9 razlike 5 minuta pred kraj (Bajern)

Vodili pola koša na početku Q4 i 16 tokom tekme (PAO)

 

Mi bi sada jurili dve pobede u tri utakmice za lagan top8. 

 

Da smo sve četiri dobili, sada bi ciganija birala koju tekmu da pustimo i koga da namestimo za protivnika za F4.

 

Retko nikada ne citiram magistra, ali je u pravu kad kaže košmarna sezona.

 

Jbg...bilo je šta je bilo. Nek momci hvataju zalet za PO aba sada, ako možemo da dobijemo sve do kraja u EL, da se dostojno oprostimo i puni elana pošibamo sa grobarima. 

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

Dakle, da smo dobili dve od četiri utakmice u kojima smo:

 

Vodili 7 razlike 5 minuta pred kraj (Žalgiris)

Vodili pola koša na početku Q4 (Alba)

Vodili 9 razlike 5 minuta pred kraj (Bajern)

Vodili pola koša na početku Q4 i 16 tokom tekme (PAO)

 

Mi bi sada jurili dve pobede u tri utakmice za lagan top8. 

 

malo šta je zdravije u životu od lamentiranja nad propuštenim prilikama 🙃

 

idemo bre da dobijemo sve do kraja, feat nato partizan u blato aba lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

malo šta je zdravije u životu od lamentiranja nad propuštenim prilikama 🙃

 

idemo bre da dobijemo sve do kraja, feat nato partizan u blato aba lige.

 

Ma jeste brt ali mi nije dobro kad pomislim šta smo sjebali...pa me prođe. Pa se vrati :classic_dry:

 

a ima da dobijemo sve do kraja normalno, u blatu bez poraza

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, DameTime said:

 

Neka udje u zapisnik da je, naravno, atraktivan. 😉 A neka udje u zapisnik i to da je sasvim moguće da mu se svet raspao zbog ljubavi, bez obzira na to što mu ona nije bila zakonita a ni nevenčana supruga. 

Niko ne spori da mu se svet raspao zbog ljubavi, ali ja vec 6, slovima Šest godinama  patim za jednom zenom pa mi to nije uticalo na poslovno-privatni zivog.  Vec sest godina sanjam je bar 2 puta nedeljno, tempirao sam plakanje za iza ponoci,  cak zbog toga ne trpe ni sadasnje devojke.  A zbog njegovog raskida trpe 2 miliona ljudi, mnogo je..

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 18
  • Tuzno 4
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

Niko ne spori da mu se svet raspao zbog ljubavi, ali ja vec 6, slovima Šest godinama  patim za jednom zenom pa mi to nije uticalo na poslovno-privatni zivog.  Vec sest godina sanjam je bar 2 puta nedeljno, tempirao sam plakanje za iza ponoci,  cak zbog toga ne trpe ni sadasnje devojke.  A zbog njegovog raskida trpe 2 miliona ljudi, mnogo je..

I niko da te plati k`o Vildozu?

Oj, civote redu u Lidlu!

Teskoe, brate napaceni.

:tired:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kronostime said:

I niko da te plati k`o Vildozu?

Oj, civote redu u Lidlu!

Teskoe, brate napaceni.

:tired:

Niko brate, ja patim za dzabe.... 

 

Plus da ne pominjem da sam ja morao da se odselim 150km samo da budem dalje i da probam da je zaboraavim, i nista..

Edited by Redstar0356
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redstar0356 said:

Niko ne spori da mu se svet raspao zbog ljubavi, ali ja vec 6, slovima Šest godinama  patim za jednom zenom pa mi to nije uticalo na poslovno-privatni zivog.  Vec sest godina sanjam je bar 2 puta nedeljno, tempirao sam plakanje za iza ponoci,  cak zbog toga ne trpe ni sadasnje devojke.  A zbog njegovog raskida trpe 2 miliona ljudi, mnogo je..

 

Sve je to super, nisam ni ja neko ko (voli da) mixuje poslovno i privatno, ali nismo svi jednaki. To je nešto što dolazi sa sazrevanjem (koje traje celog života), da čovek posmatra stvari i iz tuđe perspektive a ne samo iz svoje. To što ti tako reaguješ ne znači da je to jedina moguća i(li) ispravna reakcija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih se fokusirao na to da zadržim Petruševa i Vildozu. To su igrači koji su dokazali da mogu da prave razliku na EL nivou, a finansijski su nam dostupniji nego Kampaco koji je prva liga EL plejmejkera i može da bira klub u kojem će da igra. Računam da je Nedović siguran za narednu sezonu. 

 

Onda bih doveo jednog dobrog pleja. Henri ili NWG bi bili korektne opcije. Jedno dobro krilo koje može da igra u oba pravca. Ne mora da je klasa u napadu, ali mora da zna da pogodi makar otvoren šut i da nema problema sa zicerima(Lazarević) i sa prostim ulazima pod koš(Lazić).

 

I još jedan kvalitetan centar koji bi zaokružio ovaj roster. Tu ne bi smo smjeli da se kockamo, pošto nam fali igrač koji ima kvalitet startera. 

 

 Bentil bi mogao da ostane ako već ima ugovor. Može se živjeti sa njim u ulozi rezervne opcije.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

@propolis, slažem se naravno ali onda bi na leto modus operandi zvezde trebalo da bude sličan onom partizana od prošlog leta: duško ostaje, ima potpunu kontrolu nad rosterom, kupujemo šta nam nedostaje i to na vreme, kad i svi ostali. jedino tako vidim neke šanse za ostanak facua.

To ti je sci fi

8 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ja bih se fokusirao na to da zadržim Petruševa i Vildozu. To su igrači koji su dokazali da mogu da prave razliku na EL nivou, a finansijski su nam dostupniji nego Kampaco koji je prva liga EL plejmejkera i može da bira klub u kojem će da igra. Računam da je Nedović siguran za narednu sezonu. 

 

Onda bih doveo jednog dobrog pleja. Henri ili NWG bi bili korektne opcije. Jedno dobro krilo koje može da igra u oba pravca. Ne mora da je klasa u napadu, ali mora da zna da pogodi makar otvoren šut i da nema problema sa zicerima(Lazarević) i sa prostim ulazima pod koš(Lazić).

 

I još jedan kvalitetan centar koji bi zaokružio ovaj roster. Tu ne bi smo smjeli da se kockamo, pošto nam fali igrač koji ima kvalitet startera. 

 

 Bentil bi mogao da ostane ako već ima ugovor. Može se živjeti sa njim u ulozi rezervne opcije.

Zar nisi čuo dileje sever, ko je bio u kkp ne može u kkcz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...