Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kad smo kod Kampaca ako se ne varam mi smo potpisali ugovor 1+1 gde će u drugoj godini zarađivati 2.5 miliona. Sa tom cifrom bi bio jedan od plaćenijih u EL. Njegov ostanak za sledeću sezonu će zavisiti od njegove lične želje i naravno glavnog uslova da i sledeće godine igramo EL. Što se tiče njegove lične želje i do sada je pokazao da je ozbiljan profesionalac i čovek pre svega. Situacija u kojoj je on bio mislim da bi malo ko u EL od igrača prihvatio i ostao do samog kraja. Naravno, veliki plus bi bio za njegov ostanak i ostanak Vildoze zbog kojeg je i došao što je nekoliko puta ponovio.

Nešto sam optimističan da će ostati i naredne sezone. Imam neki dobar osećaj ali mora još dosta toga da se poklopi. 🙂

Edited by Čočo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da li neko ima informaciju imaju li sezonci/članovi neki popust za kupovinu u našem šopu i ako ima koji je popust? Hvala unapred.

Edited by Čočo
I za ostale kome treba informacija dobijena iz shopa da sezonci/članovi imaju 10% popusta na kupovinu.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Da li neko ima informaciju imaju li sezonci/članovi neki popust za kupovinu u našem šopu i ako ima koji je popust? Hvala unapred.

Ima dal 5% pa ako kupuješ redovno taj % se povećava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prasac said:

 

Ako ne varam prosli ugovor koji je obuhvatao podrucje bivse SFRJ bio je 400k godisnje i od tog iznosa klub dobije pola. Posto ove godine imamo dva kluba sa tog podrucja, oni dobijaju po 100k. Mislim da su TV prava za Izrael navise placena i da je ta suma bila oko 8 miliona godisnje.

Ma super je to, srpska kompanija plati Oly i Pao po 5 miliona, a srpskim klubovima po 100 hiljada. Sada mi je krivo sto prenose nije uzela Arena, jer bi onda imali 20 miliona. Inace imam obe TV tako da mi je sve jedno ko prenosi utakmice, ali mi je krivo sto uvek sami sebe sjebemo. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Čočo said:

Kad smo kod Kampaca ako se ne varam mi smo potpisali ugovor 1+1 gde će u drugoj godini zarađivati 2.5 miliona. Sa tom cifrom bi bio jedan od plaćenijih u EL. Njegov ostanak za sledeću sezonu će zavisiti od njegove lične želje i naravno glavnog uslova da i sledeće godine igramo EL. Što se tiče njegove lične želje i do sada je pokazao da je ozbiljan profesionalac i čovek pre svega. Situacija u kojoj je on bio mislim da bi malo ko u EL od igrača prihvatio i ostao do samog kraja. Naravno, veliki plus bi bio za njegov ostanak i ostanak Vildoze zbog kojeg je i došao što je nekoliko puta ponovio.

Nešto sam optimističan da će ostati i naredne sezone. Imam neki dobar osećaj ali mora još dosta toga da se poklopi. 🙂

Mislis još dosta toga osim svih ovih uslova koji su se već poklopili:

 

1) da ti imaš dobar osećaj

Link to comment
Share on other sites

Kad neko pogleda za 10 godina imena u ovom sastavu i trenera, a mi zavrsili 11-12 krstice se ljudi kako je to bilo moguce...

 

Zato treba na vrijeme snimiti dokumentarac od juna pa na dalje, jer ovo je sezona vrijedna toga, sa fokusom na upravu i njihove mastralne odluke, pocevsi od postavljanja trenera sa 0 iskstva, dovodjenja penzionera Raduljice i Holanda, 5 centara u sastavu, varanja sa eksel tabelama itd...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...