Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ja mislim da je vec nekoliko puta receno da Dusko nije hteo da radi dok ne prodje godinu dana od smrti njegovog brata, sto se otprilike poklapa sa datumom kad je dosao na klupu. Velika je steta sto nije sa ekipom od pocetka sezone, ali u ovom slucaju nisam siguran da je moglo drugacije (ako se i razmisljalo u tom pravcu).

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Markoss said:

I da, ne mislim da nam je ovo realan skor. Da smo u sezonu usli sa Duskom umesto Vlade, imali bi bar dve pobede vise, te bi sa 13:12 skorom, ovo bila daleko povoljnija situacija.

 

E sad, sbbkbb je da smo Vildozu doveli ranije, i da je Nedovic bio zdrav, ali Duska smo verovatno mogli i na leto da dovedemo. No, mi obozavamo da sebi pucamo u nogu i da vazda jednu do dve pobede ostanemo kratki za TOP 8.

 

Meni je ovo najgotivnija ekipa KKCZ u 21. veku (mada ona krvavokolenaska od prosle godine je tu negde, doduse najvise zbog Harlem Globtrotersa preko puta koje smo ponovo resili), tako da podrska na max, pa cemo da svodimo racune na kraju. Umorila me do jaja tekma protiv Albe, bas sam bio u fazonu da mi je opao entuzijazam, ali vreme je da u nasem stilu brejknemo nekog jaceg i siguran sam da ce to biti tako. Jednostavno smo nepredvidiva ekipa i jedva cekam tekmu s Bajernom. 

Gde vidis prostor u tih prvih 6/7 kola da se uzmu jos dve pobede? PAO svakako, mada evo vidimo protiv Albe da su i Duskove ekipe sklone kiksevima kada smo favoriti. Gostovanja Feneru, Realu i Monaku su ocekivani porazi, a Baskonija kao najlakse gostovanje na papiru u tom nizu je dosla u periodu kada je pobedjivala sve zivo. I na sve to, kao sto kazes, nismo imali ni Vildozu ni Nedovica od pocetka.

 

Sa poslednjim delom posta se slazem, isti osecaj imam. Zestoko skenjan posle Albe, ali vec ujutru sam se ohladio i krenuo da gledam tabelu. 9 kola do kraja, raspored je u najmanju ruku pristojan po nas, prikljucuje se Kampaco i navijacki je verovati, a ova ekipa je zasluzila da joj verujemo. Svaka utakmica do kraja ce biti na neki nacin mini finale za nas i tako moramo svi zajedno da im pristupimo.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Portparol Evrolige Dijego Fernandez je za portal Republika.rs potvrdio da će Fakundo Kampaco moći da zaigra za crveno-bele od naredne utakmice, protiv Bajerna u Minhenu (četvrtak, 19).

- To što sankcija važi do 28. februara, znači da će Crvena zvezda 1. marta odmah posle ponoći moći da registruje nove igrače. Takođe, svaka registracija mora da se završi do 1. marta u 18 časova, jer posle toga neće biti prihvaćeno licenciranje novih igrača ni za jedan tim, kao što se navodi u našim pravilima - objasnio nam je Fernandez.

Dodao je zatim da se protiv Zvezde trenutno ne vodi nijedan drugi postupak, a na kraju objasnio šta šampion Srbije i AdmiralBet ABA lige mora da učini kako bi Fakundo zaigrao protiv Bavaraca

- Ukoliko Crvena zvezda ispuni proces registracije 1.marta do 18 časova, gospodin Kampaco će moći da igra na utakmici 26. kola Evrolige - zaključio je Fernandez.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U poslednjih 4-5 sezona je imao u skoro svakoj po par meseci pauze, kacio je neko detaljno vec. Imao je par povreda kolena, a igrac je koji se oslanja na atletiku.
Nije da se nije moglo naslutiti. 
Upravo tako...za par minuta se može iskopati da je u zadnjh 5 ili 6 godina imao tri operacije a dve sezone je završio u februaru.
Prošlog leta se operisao u USA bez znanja Olija...mi nismo morali to da znamo ali uprava nek ga duva za tako rizičan potpis. Otprilike cifra za koju igra Lesor.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...