Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Del Piero said:

Nedovic je bukvalno pre 7 dana rastavio Partizan u do sada najvaznijoj utakmici u sezoni. Ne razumem o cemu pricas.

 

Koliko sam shvatila, ovde komentarišemo o učinku u EL, ne o tome da je rastavio Partizan u KRK.

 

@ Žalgiris (L) 11 pts, šut 5/17

@ Virtus (L) 4 pts, šut 2/9

@ Armani (L) 4 pts, šut 2/9

vs Alba (L) 11 pts, šut 4/15

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Koliko sam shvatila, ovde komentarišemo o učinku u EL, ne o tome da je rastavio Partizan u KRK.

 

@ Žalgiris (L) 11 pts, šut 5/17

@ Virtus (L) 4 pts, šut 2/9

@ Armani (L) 4 pts, šut 2/9

vs Alba (L) 11 pts, šut 4/15

 


Tačno, ali svaka utakmica protiv večitog rivala je nešto posebno, jebeš Žalgiris i Virtus

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:


Tačno, ali svaka utakmica protiv večitog rivala je nešto posebno, jebeš Žalgiris i Virtus

 

Pa niste baš tako pričali, jebeš Virtus (i Armani), ovde je bilo drvlje i kamenje kad su gubili na italijanskoj turneji 😛 Razumem ja da je igrač više naložen za večiti derbi, pogotovo ako je već igrao u klubu i emotivno je vezan, ali i @Laki21 i ja smo pričali o EL tekmama, pa eto čisto da bekapujem svoj stav...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je juče bio kriminalan, Volters recimo nikada ne bi izgubio 6 lopti... Da imamo njega i Kalinu sada bi već slavili prolaz u plejof, tačno se vidi da nam fali taj neki šampionski DNK u odnosu na prošlu sezonu, ne može se sa luzerom/alibi igračem i emotivnim cirkuzantom u glavnim ulogama u top 8. 

 

Edited by Guru
  • Like 2
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

Vildoza je juče bio kriminalan, Volters recimo nikada ne bi izgubio 6 lopti... Da imamo njega i Kalinu sada bi već slavili prolaz u plejof, tačno se vidi da nam fali taj neki šampionski DNK u odnosu na prošlu sezonu, ne može se sa luzerom/alibi igračem i emotivnim cirkuzantom u glavnim ulogama u top 8. 

 

A to smo imali kada?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Guru said:

Vildoza je juče bio kriminalan, Volters recimo nikada ne bi izgubio 6 lopti... Da imamo njega i Kalinu sada bi već slavili prolaz u plejof, tačno se vidi da nam fali taj neki šampionski DNK u odnosu na prošlu sezonu, ne može se sa luzerom/alibi igračem i emotivnim cirkuzantom u glavnim ulogama u top 8. 

 

Volters i sampionski DNK, sta sve necu procitati ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Guru said:

Vildoza je juče bio kriminalan, Volters recimo nikada ne bi izgubio 6 lopti... Da imamo njega i Kalinu sada bi već slavili prolaz u plejof, tačno se vidi da nam fali taj neki šampionski DNK u odnosu na prošlu sezonu, ne može se sa luzerom/alibi igračem i emotivnim cirkuzantom u glavnim ulogama u top 8. 

 

Meni je Volters omiljeni igrač ali sumnjam da bi on lično napisao ovakav komentar. Dajte ljudi mozda vam se neki igrač ne dopada i je cenite njegove kvalitete ali pisati ovakve gluposti nije ni za nivo osnovca

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, lukag said:

Ajde ljudi da se ne lazemo, Kalinic nas je proslih sezona x puta upropastio svojim silovanjem i svojom tvrdoglavoscu. Sta je lik uspio protiv Efesa da uradi ono je za anale


Nemojte zajebavati

Prosle sezone u Pioniru protiv Albe isti taj Kalinic sutirao 2/10 iz igre i unistio nas

on i Kobra 4/21 🔥🔥

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas mi je interesantno da pored 5 centara mi dve cetvrtine protiv Albe ni jednog nismo imali na terenu nego je na 4 bio Lazarevic a na 5 Bentil. Dok su nas ubijali u reketu.. Cudna odluka Duska i po meni on ima najvecu odgovornost za ovaj poraz.

Da smo doveli nekog solidnog centra a ne bivseg igraca Raduljicu druga bi prica bila

Al to je opet sta bi bilo kad bi bilo…

Mesto Holanda i Raduljice koji sigurno nemaju malu platu su mogla dva solidna igraca i eto Top8

Ako ne udjemo ove sezone u Top8 a male su sanse, nadam se da sledece u slucaju da budemo igrali EL se nece praviti iste greske.

Ako ostanu Vildoza,Kampaco,Nedovic na ove ostalo sto imamo fali samo jedan dobar centar i jednog krilo umesto Holanda..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites








Ako ostanu Vildoza,Kampaco,Nedovic...


...stižu KD i Jokić 1/1...:)

Da mi prvo ostanemo u EL i produžimo Duška.
U tom slučaju mislim da ostaju samo Neda, Lazarević i Ilić.
Možda i Mitrović.
Ostali na pijacu...Bentila mož da uvaljamo na volumen ali moraćemo da isplatimo Holanda i Martina jer nakon ovakve sezone ih ne bi ni pas smaslom. Ističu ugovori Kuzu, Pefiju, Dobriću, Laziću i faljen Džizus Džoniju.
I na sve to opet stižemo do Radulje. Da li je realno da će kao Kešelj da nam smrdi još jednu sezonu.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DameTime said:

 

Koliko sam shvatila, ovde komentarišemo o učinku u EL, ne o tome da je rastavio Partizan u KRK.

 

@ Žalgiris (L) 11 pts, šut 5/17

@ Virtus (L) 4 pts, šut 2/9

@ Armani (L) 4 pts, šut 2/9

vs Alba (L) 11 pts, šut 4/15

 

 

taj procenat suta iz igre ne govori puno o tome kako je odigrao, posto je njegova uloga u ovom timu da iz nicega napravi nesto, kroz seriju izolacija i teskih suteva, sa puno ulozene energije.

 

sutirao je on i u pobedi protiv albe 6/19 i u pobedi protiv partizana 5/15 ali je odigrao dobre utakmice i nije bilo materijala za tu alibi teoriju koju nudis.

 

kada je potpisao za zvezdu, napisao sam da nije moj tip igraca, sto svi ovde znaju, pre svega zato sto je uvek u nekoj svojoj tekmi, nepovezan sa ekipom a defanzivno krater. isto sam napisao da, ako zvezda ima priliku da dovede nedovica, jednostavno ga dovedes, jer nismo mi krem el pa da biramo, pogotovo ako je igrac koji je potekao u klubu.

 

nedovicev sut za 3 je streaky, nesto od toga ima veze sa prvim pasusom i fokusom protivnika na izolacije koje se traze od njega.

 

u svemu ostalom on je prevazisao moja ocekivanja i igra vrlo dobru sezonu.

 

mozemo tako izvaditi procente suta nikole kalinica u porazima prosle sezone, koji je btw bio potpuno oslobodjen defanzivnih zadataka osim malo kada igra protiv clyburna. verujem da bi imali slican ucinak, sto naravno nista ne bi govorilo o uticaju koji je imao na ekipu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Jedno pitanje za forumaša @DameTime Zašto pišeš u ženskom rodu? Lilard je muško. 😉

 

Jer ljude na KKCZ temi više iznervira kad prozivam Nedovića u ženskom rodu, nego kad bih to uradila u muškom rodu. 'EL imaš još neko pitanje za mene, po mogućstvu domišljatije i duhovitije?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Jer ljude na KKCZ temi više iznervira kad prozivam Nedovića u ženskom rodu, nego kad bih to uradila u muškom rodu. 'EL imaš još neko pitanje za mene, po mogućstvu domišljatije i duhovitije?

A mogla si reci samo da si zensko.On ne prati Nba temu pa ne zna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...