Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kad se dobije onda ide prica domaci igraci dobijaju derbije, osecaj pripadnost ovo ono. Kada se pukne onda daj da kopiramo KKP model za koji ionako nismo imali para, bar do sada.

Nema sredine, ili idemo u Kaunas ili propast.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mozemo se loziti da cemo dobiti sveeee sa Kampacom, nada umire poslednja, trte mrte, ali poslednji voz je najverovatnije veceras pobegao. Od tri na papiru egal utakmice protiv direktnih konkurenata izgubljena je svaka i cao zdravo. U cetvrtak po svemu sudeci ide novi samar i dolazimo u situaciju da smo blizi fenjeru nego plejofu.

 

Nama vise fali Martin nego Faku. Mitrovic u globalu igra korektnu sezonu i izvlaci maksimum iz sebe i svojih mogucnosti, ali ovo sto mi imamo na visokim pozicijama prosto nije dovoljno ni za ambiciozniji evrokup tim, a kamoli evroligasa. I tu se svaka prica zavrsava. Jbg, ne moze i Radule na 2 godine i plejof evrolige. Gledam onih njegovih par grotesknih minuta protiv FMP-a i razmisljam koliko je ovo jebeno neozbiljan klub.

 

Btw, povlacim ono sto sam danas pisao apropo Bentila, kako mu treba dati sansu i izvlaciti ga iz kanala. Eto, dobio je ponajvecu minutazu i nicim nije pokazao da zasluzuje bolji tretman, naprotiv. Zvace onu gumetinu, glumata Lebrona i vucara se po parketu. Lenja umisljena beskorisna telesina, samo gubimo vreme s njim, sutra bih raskinuo taj ugovor. Jedino me je jos JOB tako iritirao, ali je on makar imao kakav-takav skil i reputaciju, ovaj na bazi qrca glumi uvredjenog superstara. Erone Vajte, sve ti je oprosteno.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Isti taj Dobric koji se pljuje je bio jedan od glavnih faktora zbog kojeg smo dobili Virtus u Beogradu.

Da ne pisem koliko puta nas je vadio iz govana prethodnih godina.

Nije jedini kriv za poraz, svi su u ociglednom padu forme. 

Na treneru je da ih vadi iz ovog kanala i ne sumnjam da ce Dusko uspeti u tome. 

Tanka je linija od osvajamo sve i idemo u Kaunas do teranja svih igraca iz tima.

Sprdale su se komsije a brzo se okrenula situacija.

ima jos 12 utakmica do kraja l ja verujem u ovaj tim. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LightWeight said:

Isti taj Dobric koji se pljuje je bio jedan od glavnih faktora zbog kojeg smo dobili Virtus u Beogradu.

Da ne pisem koliko puta nas je vadio iz govana prethodnih godina.

Nije jedini kriv za poraz, svi su u ociglednom padu forme. 

Na treneru je da ih vadi iz ovog kanala i ne sumnjam da ce Dusko uspeti u tome. 

Tanka je linija od osvajamo sve i idemo u Kaunas do teranja svih igraca iz tima.

Sprdale su se komsije a brzo se okrenula situacija.

ima jos 12 utakmica do kraja l ja verujem u ovaj tim. 

 

On ove sezone je odigrao mozda 3 utakmice korektne,ostalo je propast,ne zivi se od stare slave,bas sam ga gotivio pre ali ovo sto on trenutno igra je skandal,konstanto neke glupo izgubljene lopte,kad ga vidis kako vodi loptu odmah se vidi ceo njegov skillset,pogodi se poneka trojka izbori faul u napadu i to je to,vise ni onih rampa sa ledja nema,stvarno ga gotivim al se on bori sa Bentilom ko je gori ove sezone(Bentil)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kada se protiv Barcelone doslo sa 19:34 na 72:60 (dakle, period meca koji je dobijen sa cak 53:26 uz seriju od 21:2 na pocetku tog perioda) ovde se pisalo kako je Barca zapravo odigrala jednu od boljih utakmica u sezoni, pa "sta tek reci za nase momke, koliko tu kvaliteta ima? Ala ih je Dusko zategao, tek cemo da meljemo!". Da podsetim, tu utakmicu su odigrali isti ovi igraci osim Vildoze koji se povredio na samom pocetku. 

 

Sada su ti isti igraci EC nivo (velika vecina), ovo je najlosiji tim EL, niko ih ne bi hteo. Mali problemcic u svemu ovome je sto ove dve tvrdnje koje sam naveo (a koje su opsteprihvacene na temi) pobijaju jedna drugu - ne postoji mogucnost da su obe tacne. Dakle, ili je tih 90+ poena protiv Barce posledica njihove ocajne odbrane (jer sut za tri poena nije ni funkcionisao), a ne nekog kvaliteta igraca i umeca trenera ili je ovo sto se sada desava zapravo blamaza jednog kvalitetnog tima.

 

Naravno, kao i obicno, realnost je negde na sredini, sto opet znaci i da ova ekipa svakako nije puna EC igraca bez ikakvog kvaliteta. Naprotiv, ova ekipa je i neki maksimum koji klub sa ovih prostora moze da priusti sebi (znaci, bez Campazza i njegovih dodatnih 1 do 2 miliona) i nista nije manje kvalitetna od nekih drugih protivnika u EL. Opet, to su igraci sa boljim CV i vecom cenom od verovatno svih dosadasnjih ekipa KKCZ pa je Radonjic i sa takvim sastavima bio tu negde zamalo kratak u borbi za TOP8. Zapravo, osim "zvezdino odelo" tima i Alimpijeve skromne druzine uvek se u toku sezone o TOP8 pisalo kao o nekakvom dostiznom cilju, a cak i taj disfunkcionalan tim prepun stranaca u sezoni 2020-21 je bio zrtva Covid protokola i praznih tribina.

 

Problem je u nedostatku bilo kakvog sistema - pita li se iko sta ce biti ako sledece godine odu i Markovic i Lazic i Dobric i Ivanovic i Mitrovic i Kuzmic? Bukvalno nijedan novi mladi igrac ne moze ni u EC da pomogne i onda ostaje ili Maccabi varijanta sa 9-10 preskupih Amerikanaca ili Hapoel varijanta sa 5-6 EC Amerikanaca i 1-2 pristojna domaca igraca.

 

Eno, Zalgiris i ove sezone prave odlicne rezultate, a nesto ne vidim da bi se iko otimao o njihove igrace na pocetku sezone. Ne verujem da bi iko ovde bio srecan kada bi uprava objavila da je prvi plej Evans ili da je prvi centar Hayes. Osim ovih najbogatijih ekipa, zapravo sve ostale ekipe i imaju ta dva igraca koji umeju nesto sa loptom, svi ostali su igraci zadatka koji cekaju dobar pas da sutnu ili pomazu u skoku ili doprinose u odbrani.

 

Cak i ova suspenzija od strane EL je posledica te politike "nema stednje, kad sa vrha odluce da se ima onda se ima". Eto, najbolji primer je Armani i slucaj Punter/LeDay - naravno da oni imaju novca da plate i njih i daju im nekih 10 minuta u prenatrpanom rosteru, ali nisu blesavi da na svakog igraca trose milione. U slucaju KKCZ to bi znacilo da ne moze van 12 da bude igrac koji bi u EC bio jedan od nosilaca vecine ekipa, kao taj Nikola Ivanovic. Najlakse je napisati, daj krilo i centra i teraj Bentila i Ivanovica na tribine.

Edited by goldberg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LightWeight said:

Isti taj Dobric koji se pljuje je bio jedan od glavnih faktora zbog kojeg smo dobili Virtus u Beogradu.

Da ne pisem koliko puta nas je vadio iz govana prethodnih godina.

Nije jedini kriv za poraz, svi su u ociglednom padu forme. 

Na treneru je da ih vadi iz ovog kanala i ne sumnjam da ce Dusko uspeti u tome. 

Tanka je linija od osvajamo sve i idemo u Kaunas do teranja svih igraca iz tima.

Sprdale su se komsije a brzo se okrenula situacija.

ima jos 12 utakmica do kraja l ja verujem u ovaj tim. 

 

Ja sam prvi koji je od pocetka ove sezone govorio da je dobric vredan cekanja, iako nije bio u formi. Posle je pokazao u nekoliko utakmica nesto, ali ni izbliza ono sto je radio u prosloj sezoni. Mislim da nas je Radonjic debelo usrao sa odlukom onomad da se prevremeno produzi njegov, a ne ugovor Davidovca. Dobric nekad isporuci u napadu nesto (sinoc ni to, naprotiv!), ali je u odbrani u najmanje 50% slucajeva pogubljen.

 

Ekipa je u kanalu. Izgubili smo sve utakmice protiv direktnih konkurenata. Plavsic sinoc dobro rece da se mozemo tesiti koliko hocemo da ponekad imamo bolju kos-razliku u direktnim racunicama, ali kad gubis u serijama to nista ne vredi. Nama trebaju pobede, a efektivno gubimo T8 porazima kod kuce (Pao, Barca iz vec poznatog razloga, Armani, KKP) i u Kaunasu. jeste da smo neke pobede kuci izvukli na misice (Maccabi, Asvel) i na strani dobili Oly i Valenciju, ali ovo kod prvo mi se sad cini nenadoknadivo. KKP je porazom protiv nas u decembru bio 4(!) poraza iza nas. Posle toga su dobili Fener tamo, Efes kuci i zaredali 5 pobeda dok smo mi relativno olako gubili utakmice protiv direktnih konkurenata. Sad smo za pobedu iza njih.

 

I ja se bojim da pobede na pocetku nisu bile rezultat Dusko efekta. Vreme ce pokazati. Ali, Savic i Glickman su nas sa kaznom definitivno dobro kostali. Sanse za Top8? 15% max.

Edited by drakon1
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moze se bez preterivanja reci da nam je kljucna utakmica sutra ukoliko zelimo da ostanemo konkurentni za top 8.Ako sutra izgubimo bice gotovo zavrsena prica o prolasku dalje.Ne mislim da smo zaboravili da igramo kosarku,ali cinjenica je da ulazimo u utakmice mlako i nezainteresovano.Nadam se da ce se momci trgnuti sutra.

Link to comment
Share on other sites

Dobrić je skautiran, kao i većina ekipe. Kada mu se zatvori ulaz u levu stranu on samo istapka loptu i vrati se nazad. Protivnik ga čuva tako što stoji blizu njega pa onda nema ni šuta za 3 poena. I to bi bilo to iz napadačkog arsenala Dobrića. Ima ponekad anomalija sa katovima i utrčavanjem ali to je retkost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Virtus nas je pojeo fizicki, napali su nas na niskom postu i odigrali agresivnu odbranu na koju mi osim Luce ( dok je imao goriva ) nismo imali odgovor. 

 

E sad Armani nije toliko fizicki jak, niti Messinin tim igra tako raznovrsnu odbranu tako da vidjecemo. Mi smo ocigledno u kanalu, evidentan je pad forme kod masu igraca. Nazalost to se poklopilo sa povratkom Dzonija koji je skrajnuo Pefija u stranu, koji je jako korektno iznosio sviju ulogu. Dzoniju znas kad odmah posle prvog pika ne napadne vec se vrati da tapka unazad, pale se lampice da su m... ostala negdje i znak da ga baci na klupu. O Dobricu je suvisno i trositi rijeci, decko je kratericina u odbrani da je to nevjerovatno. Sinoc ga je Belineli pravio budalom u svakom posjedu a vrhunac je bio kada je otisao ispod kosa iako je tu bio Luka i skupio sa Belinelija ( jednog od najcistijih sutera koje je Evropa vidjela ). Covjek nije uspio da isprati jednu jedinu njegovu kretnju. O onim ulazima u 3/4 da ne pricam, onoga bi se i Kyrie postidio a kulminacija je bila kontra u 4/4 gdje baca loptu unazad protivniku🤣🤣🤣 

Stvarno ne znam zasto sinoc Lazic nije igrao vise, on i Lazarevic kad su bili na terenu mi smo i branili nesto a Lazic je i pogadjao u napadu. 

 

Dusko da ozbilljno preispita svoje rotacije jer otkako Luca i Neda zajedno startuju mi ocajno pocinjemo utakmice.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Katastrofalna selekcija ljetos sa lošim strancima i staklenim Martinom dolazi na naplatu, plus tandem Dobrić-Mitrović koji drugu godinu zaredom ima ulogu koju ne bi smjeli da imaju u evroligašu al jbg popravljaju nam statistiku domestika u ekipi.

 

U svakom slučaju mislim da se sa 2 poraza u Milanu i Tel Avivu opraštamo od neke top8 trke koja inače nije bila realna i utemeljena, ali smo bar uživali u onoj duškovoj seriji nakon trauma sa Dovlom. 

 

Ako na ljeto uspijemo da zadržimo najbolje igrače i pojačamo roster na pozicijama gdje smo tragični, možemo pričati o nekom napadu na top8 (pod uslovom da ostanemo u EL jelte).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasan ni Duskov odnos prema Nedovicu. Razumem da ne podnosi odredjene greske, ali ti klupiras Nedovica koji je u u top 2 nasa igraca, a onda pustis Dobrica, Bentila, Holanda da prave jos vece greske i ipak ih trpis dok ti Nedovic sedi na klupi. Nedovic igra u poslednje 4 EL utakmice ispod 20 minuta u proseku, a stedi mu se minutaza i u Abi. Jedino razumem ako fizicki ne moze, ali ne znam zasto ne bi mogao.
 

10 minutes ago, Sector said:

Ako na ljeto uspijemo da zadržimo najbolje igrače i pojačamo roster na pozicijama gdje smo tragični, možemo pričati o nekom napadu na top8 (pod uslovom da ostanemo u EL jelte).

Ma kakva sledeca sezona, valjda smo naucili nakon toliko godina i prelaznih rokova da kod nas nema nikakvih garancija i da se do prvog dana priprema nista ne zna. Pa prosle sezone smo svi bili sigurni da ce ostati Radonjic i 90% tima, pa sta se desilo? Zapalili i Radonja i glavni igraci. Ne pamtim kada smo nekog dobrog stranca zadrzali nakon jedne dobre sezone. Pritom ne znamo ni da li cemo igrati EL, finansije su uvek upitne pogotovo nakon ove sezone gde smo se verovatno napregli iznad nekih realnih limita. 

Link to comment
Share on other sites

Nikakve logike nemaju Duškovi ulasci u meč protiv Partizana i Virtusa, u kojima kreće sa najboljim što ima -- a onda to isto vadi iz igre posle 3-4-5 minuta, bez obzira ide li ili ne. Juče je Vildozu izvadio nakon 3-4 minuta, a Nedovića nakon 5-6.. i od dostižnih 6-8-10 razlike otišlo se na 25-7 za Virtus, pre nego što je vratio Vildozu. Šta očekuje, da nas Dobrić i Ivanović vade u gostima? Minuti koje igramo bez Nedovića i Vildoze su jednostavno horor i nema ni potrebe to uvežbavati i istrajavati, jer će se bez Kampaca igrati još dva meča. Možda svakako ne bi bilo drugačije, jer smo u padu forme, a roster nam je tanji od većine konkurentskih, ali nema potrebe činiti nas još slabijim nego što jesmo. Na sve to, Marković skroz izveden iz ritma i uloge da bismo dobili Ivanovića, potpuno irelevantnog i nekomplementarnog u odnosu na trio Nedović-Vildoza-Kampaco.  

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, medobrundo said:

Nikakve logike nemaju Duškovi ulasci u meč protiv Partizana i Virtusa, u kojima kreće sa najboljim što ima -- a onda to isto vadi iz igre posle 3-4-5 minuta, bez obzira ide li ili ne. Juče je Vildozu izvadio nakon 3-4 minuta, a Nedovića nakon 5-6.. i od dostižnih 6-8-10 razlike otišlo se na 25-7 za Virtus, pre nego što je vratio Vildozu. 

Protiv partizana je bio isti slučaj. Od rezultata 9:8 za nas, nakon izlaska Neodovića i Vildoze došlo se do 11:19.

Link to comment
Share on other sites

Slično bismo prošli juče i sa Kampacom. Razbili su nas na niskom postu. Fizički su dominantniji, bez obzira na to da li nas je Skariolo skautirao ili ne, najviše smo ranjivi na visokim pozicijama. Jednostavno, MItrović sa svojim skraćenim fizikalijama nije centar, Kuzmić i Raduljica su bivši igrači, Petrušev je juče delovao kao junior, jer nije mogao niti šta da odbrani, niti imao rešenja u napadu protiv njihovih visokih. Da je Kampaco igrao, imali bismo možda tečniju igru u napadu, kada je Vildoza na klupi (Nedović juče nije doputovao u Bolonju, žena ga je poslala u šoping u Milano), ali i dalje ne bi imao kome da doda, jer je Dobrić u kanalu, Ivanovića je više nepotrebno komentarisati, dok su jedino Lazić sa par uspešnih šuteva i Lazarević ponovo fenomenalnom odbranom, možda sprečili i katastrofu. Nama ove sezone poprilično škripi na krilu, jer se Duško mnogo oslanja na Dobrića, koji nikako ne opravdava poverenje. Kakvi su ono bili wtf potezi juče. Trči u kontru i vraća loptu unazad, jer se uplašio rampe. Tri puta zaredom se zaleće i polaže na tablu, ni blizu koša. Svaki cim njihovih bekova, on već pada na kolena, jer nema mozga da isprati i ispada već na prvom koraku. Stvarno je šteta za Polonaru, jer nam je tako trebao na poziciji Bentila, dok se ovaj ne vrati sa sestrine svadbe. Po prikazanoj volji juče, ne vidim da će protiv Armanija biti bolje, a tek šta će biti protiv napaljenog Makabija. Kup je naš!  

Edited by ǝɔɐɟ ǝdɐʇ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ako se dobro secam, dok smo pobedjivali meceve smo u prvom poluvremenu igrali u tandemima Vildoza-Dobric, odnosno Markovic-Nedovic. Tek u drugom poluvremenu su Vildoza i Nedovic bili zajedno na terenu i to kad se lomi utakmica. Ne znam zasto se odustalo od toga.

Stvar je u tome da u svakom trenutku na terenu mora biti ili Vildoza ili Nedović. 

Sve drugo je teško mučenje.

Juče ni to ne bi pomoglo jer smo pod košem oduvani sa svake pozicije.

Dovučemo se mi na kraju do neke lažne ravnoteže u broju skokova, ali broj primljenih poena iz reketa nas vodi na -20. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

Opet, to su igraci sa boljim CV i vecom cenom od verovatno svih dosadasnjih ekipa KKCZ pa je Radonjic i sa takvim sastavima bio tu negde zamalo kratak u borbi za TOP8

Kako da ne, zato Evroligu više od pola njih može da igra samo u Zvezdi, počev od Mitrovića i Dobrića, kojima su već ko zna koju sezonu namenjenje uloge koje ne mogu da iznesu.

 

6 hours ago, LightWeight said:

Isti taj Dobric koji se pljuje je bio jedan od glavnih faktora zbog kojeg smo dobili Virtus u Beogradu.

Da ne pisem koliko puta nas je vadio iz govana prethodnih godina.

 

 

Koliko puta nas je vadio prošle sezone u Evroligi? Odigrao je par boljih utakmica na kraju kad smo ostali bez šansi za plasman u TOP 8. Najbolji primer je Asvel gde je imao relativno dobar meč, ali i gomilu izgubljenih lopti i promašen šut za tri (ni obruč nije pogodio) za pobedu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Ma kakva sledeca sezona, valjda smo naucili nakon toliko godina i prelaznih rokova da kod nas nema nikakvih garancija i da se do prvog dana priprema nista ne zna. Pa prosle sezone smo svi bili sigurni da ce ostati Radonjic i 90% tima, pa sta se desilo? Zapalili i Radonja i glavni igraci. Ne pamtim kada smo nekog dobrog stranca zadrzali nakon jedne dobre sezone. Pritom ne znamo ni da li cemo igrati EL, finansije su uvek upitne pogotovo nakon ove sezone gde smo se verovatno napregli iznad nekih realnih limita. 

 

Onda nikad i nećemo igrati top8.

 

Mislim stvar je jasna, u ovakvom sistemu ekipa može da ima uspone i padove ali kvalitet ili nedostatak istog ispliva kad tad. 

Link to comment
Share on other sites

Nama je ubijen momentum zabranum registracije igraca, jer je ova ekipa tada dosla do vrhunca i skautirana je na maksimum + jos povrede vildoze i martina.

Da je u trenutku kada smo bili u seriji pobjeda odma registrovan kampaco i kasnije Polonara (koji je navodno bio dogovoren) to bi bilo to, mi bismo sada sjedili negdje na 5-6-7 mjestu jer nema sanse da bismo sa njima dvojicom izgubili od Zalgirisa i Partizana, a vjerovatno bi i Barca i ovaj Virtus pali.

 

Ali to je sve sta bi bilo kad bi bilo, ova ekipa je jako limitirana i sa jednom ogromnom manom u odbrani reketa na 4-5 usljed katastrofalne i bez-mozga selekcije na ljeto.

 

Bentil - Spot up suter u tijelu tenka sa low IQ

Petrusev - Ofanzivno potentan ali cesto rupa u odbrani

Mitar - Odlican situacioni centar kojeg kad ide razara odbrane, a kada ga ne ide igrac manjka na terenu zbog losih fizikalija na 5

Kuzmic - Bivsi igrac

Raduljica - Penzionisan

Martin - Povredjen, a i kad nije, nije onaj stari ali opet je tijelo vise na parketu koje zna da blijesne

 

 

Mi smo sada u jako losoj situaciji za taj eventualni top 8 do registracije Kampaca.

 

Ako slucajno pobjedimo sve 3 do njegove registracije, onda je to ok posibacemo se za top 8 u full sastavu i  sa eventualnim pojacanjem na 4/5? (ako su pametni)

Ako doijemo 2 od 3, opet nije izgubljeno nista, ali manje prostora

Vec sa samo 1 ili nijednom pojedom nemamo sta da trazimo,  neke lude serije od 9-0, 8-1 ali to ne mogu ni jace ekipe od nas...

 

 

Mislim mi kao ekipa sa "manjim" budzetom i losijim igracima ne mozemo startati sezone 1-6 ili sta ja znam, to je prevelik hendikep...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sector said:

 

Onda nikad i nećemo igrati top8.

 

Mislim stvar je jasna, u ovakvom sistemu ekipa može da ima uspone i padove ali kvalitet ili nedostatak istog ispliva kad tad. 

Pa necemo, jer za top 8 je potrebno mnogo vise od onoga sto mi trenutno mozemo da pruzimo. Teret moranja da se osvoji Aba liga, neizvesne finansije koje nas ogranicavaju na trzistu i ubijaju svaki pokusaj kontinuiteta i los odnos Evrolige prema klubu (ne mislim samo na slucaj Kampaco, nego i na sudjenje tokom citave sezone) je nesto sto nas sputava da napravimo ozbiljniji rezultat u ovom takmicenju. Ne moze se ocekivati previse od kluba koji svake sezone igra sa gomilom EC i par EL igraca koji ovim bogatijim klubovima nisu trebali. Nas maksimum je da se borimo za top8, pa da u nekom povoljnom razvoju situacije u smislu poklapanja drugih rezultata uspemo da se uguramo u plej of i to verovatno sa osme pozicije, i to sve pod uslovom da smo dobro selektirali tim predvodjen dobrim trenerom, da nismo imali problem sa povredama, itd..

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Tim je sjeban povratkom Ivanovica u postavu. Da je on neki Kampazzo level pa da razumem, nemam nista protiv njega, ali ona tapkanja dok ne istekne napad, je previse za evroligasku ekipu. Jedan takav bacen napad moze da te staje pobede, a kamoli svaki treci takav napad. Od kad se on vratio Pefi je bacen u istoriju na dno klupe ili van protkola, nije fer to prema njemu. 

 

Narusena je hemija i odnos minuta na terenu. Tim koji dobija se ne menja, Pefi je bio vazan u toj seriji dobrih igara i sada je nasilno skrajnut. Mozda i nisam u pravu, ali ovako sa strane mi deluje da je tako. 

Sto se tice Evrolige, od toga sam digao ruke kad su zabrinili registraciju Kampazza, a i sve da se usunjamo u top 8 ides na Real, Barsa ili Oly, cak i da si sesti recimo i to bez prednosti domaceg terena. 

Ne znam sta to epohalno i donosi top 8, igrali smo vec jedno protiv CSKA i bilo je 3 0 za njih, pa ne znam sta to donosi sem tri dodatnih utakmica. 

 

Cilj je svakako jun i ABA liga, do tada ce ovaj tim da valjda bude full sa Kampazzom i Martinom. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...