Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

30 minutes ago, Sam B said:

Ja iskreno ne mogu da se radujem. Navijacu kao i uvek i naravno cast je imati ovakvog majstora u nasem dresu, ali u trenutku kada je nasa zemlja u nikad vecoj dubiozi, kada decu lecimo porukama, kada je i skolstvo i zdravstvo bukvalno u kurcu, ja da se radujem patkometriji dva kluba koja su unistila srpsku kosarku a trebalo je da budu temelj iste, ...ne mogu.

 

Dobrodosao Fakundo, ove brojke su nenormalne i vredjaju svakog normalnog, vrednog coveka u Srbiji.

Te pare za Kampaca bi zavrsile u prepunim dzepovima bate i ostale bratije. Za skolstvo i zdravstvo sigurno ne.

Naslov jedne Pamukove knjige je "Čudan osecaj u meni". Bas se tako i osecamo sada. Krenuli smo u sezonu sa nekim osecajem da smo nemocni, da se sipa nemilice u komsiluk, da cemo se boriti sa malim sansama, da smo ponosni... Cak nam je u dubini duse i prijala takva situacija. Sada se situacija drasticno promenila. Sneško nam se topi. Istovremeno ovi preko puta likuju jer iako i bez tog jebebog Kampaca gube od nas svuda, sada ooet imaju opravdanja za pomracenje svih njihovih preplacenih legionara i alibi za eventualne poraze. A taj alibi je AV. 

Paradoksalno je da sada u neku ruku njima odgovara Kampaco kod nas jer imaju opravdanje za svoje poraze, a nama treba da bude nelagodno jer eto ipak imamo para i mi.

Dune li psihopati neki vetar u glavurdžu, eto i kod njih neka azdaja.

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, displejnejm said:

Dosta više priče o Kampacu, to je maltene gotova stvar sad. Otvaramo sezonu loženja da će i Kalina doći. Jer transfer je lep samo dok se čeka, dok od sebe samo nagoveštaj da.

HosBCk7.jpg

Peromkd i ovde dominira

 

 

Bio sam ubeđen da Kampaco ne dolazi i da je lupanje gluposti ali sad kad je došao ništa me ne sprečava da se ložim na Kalinarija

Edited by Урош19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sam B said:

 

I ja bih sad zbog toga trebao biti utesen? Jebiga, svejedno bi ucitelji i nastavnici pusili kurac, pa neka puse uz bolju kosarku?

Jbg sad. Generalno si u pravu, ali onda smo trebali isti osecaj da imamo i kada su dosli Vildoza i Nedovic. I to je rasipanje u ovoj situaciji u drustvu. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Sam B said:

Ja iskreno ne mogu da se radujem. Navijacu kao i uvek i naravno cast je imati ovakvog majstora u nasem dresu, ali u trenutku kada je nasa zemlja u nikad vecoj dubiozi, kada decu lecimo porukama, kada je i skolstvo i zdravstvo bukvalno u kurcu, ja da se radujem patkometriji dva kluba koja su unistila srpsku kosarku a trebalo je da budu temelj iste, ...ne mogu.

 

Dobrodosao Fakundo, ove brojke su nenormalne i vredjaju svakog normalnog, vrednog coveka u Srbiji.

Ne razumem. Zasto ces navijati, ako ti je sve to problem? Stalno se kuka kako nikada necemo biti klub, kako je Covic los predsednik, jer ne moze da nadje pare, kako nikako da iskoracimo, kako ga Ostoja skoluje........ i sta sad? Sada kada je on dogovorio iste uslove kao i komsije, sada je problem. Ja i dalje ne verujem  za Kampaca, pa cu komentarisati tek kada bude zvanicno.

Sto se tice lecenja, skolstva i zdravstva,meni je dosta demagogije. Da sada kazemo gasimo klub, mislis da bi se kinta prebacila za  lecenje dece?

Sve to o cemu inace pises je kod nas vec 30 godina i nece se menjati. Jednostavno smo takav narod, sve cemo da damo da imamo lep auto, a gde cemo da zivimo i sta cemo da jedemo, o tome cemo misliti kasnije.

Posto smo vec takvi, ja imam jedan predlog. Hajde da svi mi , za svaku domacu utakmicu uplatimo cenu jedne karte za neko dete. Za pocetak, hajde da to uradimo za Bojanino dete, jer je to nase dete. Hajmo Zvezdasi, nemojte da ste samo glasni na tastaturi.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ubijte me , razapnite me, kažite da sam najgori (prezidente™) ali, 

1. Ilić treba da igra centra

2.

 

ali meni i jutros nije jasno na osnovu čega se temelji tvrdnja da 1. ilić treba da igra, 2. da npr igra centra?

 

-prvo je bio ruki vlada jovanović kojem čović govori ko treba da igra, pa je bilo šokova kako ilić nema šansu.

-sad je došao duško ivanović osvedočeno dobar evropski trener, koji osvedočeno ne jebe da igra neko umesto nekog zato što ima veće ime, veću platu ili ga više vole, već se isključivo zove "next man up" u odnosu na pokazano na treningu i eventualno protivnika.

 

možda će ilić za nedelju dana postati igrač od 15-20mins, na PF/C a možda neće do kraja sezone. 

poenta je da nemamo ništa što bi moglo da potvrdi kako bi ilić trebalo da igra ili da igra centra.

a usput imamo i tog nekog trenera sa tom nekom reputacijom ali očigledno to nije dovoljno da bolje znamo.

 

ja razumem da se diskutuje o tome da li bi petrušev trebalo da igra više, da li u paru sa bentilom ili mitrovićem, da li treba praviti akciju za dobrića i ne znam šta za nedovića. oni su u rotaciji i može se videti koliko i šta je tema. ilić ne igra od početka sezone euroleague.

 

(pišem ovo zbog diskusije od sinoć, ne individualno zbog tvog upisa)

3 minutes ago, K.Dot said:

800k do kraja sezone za fakua, that's a steal.

 

novinar marko, blizak klubu je izvor ili nešto drugo?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Koncepcijski gledano, nama su potrebniji krilo i centar nego Campazzo. 

 

Nepopularno mišljenje al jbg, jasno je da ni jedan drugi igrač trenutno ne bi izazvao veći hajp. Sad smo (ako se ozvaniči) jaki kao zemlja spolja a krila su nam dobra eventualno za potapanje kupusa i imamo jednog upotrebljivog centra.

 

Čak mislim da je centar trenutno najkritičnija tačka, ali bih najviše volio da ne gledam više Hollanda i da Dobrić konačno dobije ulogu kakvu zaslužuje u EL - 5 min po utakmici.

 

Možda. Ali se zaboravlja da imati majstora kao što je Campazzo na pleju, automatski znači i to da če ti trenutna krila i centri igrati dosta bolje od onoga što su igrali do sada.

 

6 hours ago, Kooineeperk said:

A sto se tice tog Beronovog "utisavanja publike" - pa to nije bilo utisavanje, nije bila takva gestikulacije vec vise ono pokazivanje dlanovima ka dole u fazonu "polako, polako" sto i jeste ok, promasio je pre toga barem dve trojke i nije se ustrucavao da uzme i taj sut koji je na kraju odlucio. 

 

Ne bi mi bili cigani kad ne bi pravili skandal tamo gde ga nema. A onda da budemo gospoda kad bas i ne moramo (Nedovic, pobednicki kos protiv komsija). 

 

Kao što ne treba praviti skandal gde ga nema, ne treba ni tražiti opravdanja. istina, Baron nije učutkivao publiku. Istina, pokazivao je polako, polako, ali je u tom momentu gledao prema tribinama. Poruka je bila više nego jasna.

 

Kažu neki da je bio vredjan prije toga. Ja to nisam čuo, a i ne uklapa se logički. Zašto bi vredjali bivšeg igrača, kojeg su prethodno obožavali. Nije se baš dešavalo u prošlosti. A sad, ako je on ono žviždanje kad je Armani u napadu shvatio kao da se žviždi njemu ličnu, onda je glup jbg.

 

It is what it is now. Neko mu je ovo zamerio više, neko manje. Ali mislim da je jasno da je ljubav između Barona i večine navijača Zvezde prošlost

 

41 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ubijte me , razapnite me, kažite da sam najgori (prezidente™) ali, 

1. Ilić treba da igra centra

2. Beron opet trokorak hehe, da vrati sliku što je dobio onomad

3. Dobrodošao Kampaco, kad Cigani neće da kupuju sezonske moraju da plate kroz porez

4. Vidim kolega forumaš spominje bivšeg centra Efesa, znači Singltona, lepo.

 

Jedino što Ilić trenutno treba je da se zaključa u halu. On za ovaj nivo ima ozbiljne nedostatke gde god da ga tutneš. Na centru on dole nemože da odbrani nikog živog. A i kontrola skoka bi bila problematična. On jeste dobar skakač, ali je uloga centra u defanivnom skoku malo drugačija, gde više moraš gradiš taj skok, nego što ga kupiš. Može i oboje, ali bez građenja ne ide. A tu bi on sa svojih 90 kila (preterujem, ali jeste mršav i ima visoko težište) verovatno imao velikih problema.

 

Da igra trojku (pa i četvorku) nema šut. A nije toliko vešt ni u rvanju slobodnog stila kao Lazarević, pa da ima ulogu nekog defanzivca ili igrača zadatka. Znači ostaje mu samo da bude ofanzivni ribaunder. A to nije prošlo ni Minji Miloševiću pre 15 godina na dosta nižem nivou, pa neče ni njemu danas.

 

Dalibor Ilić je mlad momak sa veliki potencialom, ali je pred njim mnogo posla da ispravi svoje nedostatke. A kad to uradi, pronaći mu poziciju i ulogu če biti lako. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Ubijte me , razapnite me, kažite da sam najgori (prezidente™) ali, 

1. Ilić treba da igra centra

2. Beron opet trokorak hehe, da vrati sliku što je dobio onomad

3. Dobrodošao Kampaco, kad Cigani neće da kupuju sezonske moraju da plate kroz porez

4. Vidim kolega forumaš spominje bivšeg centra Efesa, znači Singltona, lepo.

 

Možda mi je promaklo, ko spominje?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 pisao sam ranije nema bolje kombinacije od Argentinca i Duska! 

 

licno ne bih dovodio nikoga na trojci...sad imamo ballhandlera sasvim dovoljno a opet treba naci minute iza Lazu, Lazarevica i Dobrica...potrebniji nam je igrac pod kosem koliko god to cudno zvucalo...da sam Dusko pokusao bih sa Kuzmicem vise da igram jer ipak je on i dalje elitni defanzivac cak i za El nivo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...