Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sta mozes da ocekujes od ekipe koja ima Mitrovica,Lazica,najurenog Petruseva stetocinu, Pefija Markovica, Dobrica kninsku kobru, Nikolu Ivanovica (hahahaha) , Bentil koji nijedan low post nije odbranio , Martina koji je zreo za belgijsku ligu...Kuzmica koji nije odigrao ni minut...Lazarevicaaaa hahahahaha koga ne bih doveo ni u FMP..Raduljica hahahahahahhaa...

 

Totalno promasen skauting i sastav, zahvaljujuci  Covicu  koji je unistio KK ove godine. Zajedno sa repicem... 

 

Zamisli koji mozak , dovedes Jovanovica za trenera.... 


Cestitam grobarima na osvojenoj tituli.

  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Tesko ce se okrenuti serija, tako je kako je, a mozda i nije lose da se dogodi gubitak Abe da se krene u ozbiljnije rekonstrukcije.

 

Komsije su ofanzivno mnogo potentnija ekipa i sustinski to i odlucuje.

 

Neki su spominjali da Lazarevic treba da ostane (nikad mi nije bilo jasno zasto), zao mi momka dobar je lik ali ...

Mitrovic ima odredjeni kvalitet ali niti size za peticu niti fizikalije, uvek sam ga video na poziciji 4 ali ni to nije bitno, ako hoce vecu platu ... cepaj kollina, nije za vise od nekog beckup-a beckup-a.

Nadam se da ce Markovic u penziju ....

Ovo mora od pocetka da se gradi kompletna ekipa posto ovi sto vrede ce se vec negde snaci.

 

 

Link to comment
Share on other sites

inace treba se prisetiti odlucujuce tekme u aba gde je nedovica zabolela trepavica usred tekme a i dobrica zaboleo stomak + kampaco opet dobio 5 licnih a vildoza je naravno bio out jer mu je slomljeno srce i sudjenje tipa lesor 16 bacanja za poluvreme...

sto se tice sudjenja veceras opet i vise nego domacinsko, u 4/4 mi posle 3 minuta u bonusu, oni nisu ni izasli iz njega.

 

jedva cekam da cujem duska...

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Volter said:

Da mnogo ne mrsomudim, jednostavno su bolji. Čudo treba da se desi da ovo preokrenemo. A nismo Real. Boriti se do kraja i verovati u čudo.

Bolji su, jer smo mi kriminalni. I ne tesim se da ako budemo malcice bolji da cemo ih dobiti. Dok to docekamo, bice metla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sapostenje (koje necemo docekati):

Ja sam kreten sujetni koji se igrao menadzera, i koji je doveo gomilu bezmudasa i invalida u ekipu, ali zato imam stabilnu domacu osnovu u vidu 5 jablana sa dve leve noge i pola ruke🙄

Na to sam doveo najboljeg pleja u Evropi, ali sam se zaigrao sa papirima, pa sam uludo ulupao 1m narodnih para, da bi ga kao mecku vodao 3 meseca po Evropi da bude cirkuska atrakcija.

Moralni sam pobednik svih takmicenja, svi nas mrze, nema pojma zasto, ali evo idem, mozda neko zna bolje.

Gde sutra gostujem u jutarnjem🤔

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VukVule1988 said:

Najveci problem ove ekipe je odnos muda= mozak. Oni sto imaju muda nemaju mozga i obrnuto. A od svih bezmudasa Luka Mitrovic je najveći. 

 

Hvala druže, upravo sam ovo hteo da otkucam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Slazem se ja nigde ne kazem da bi on meni ostao.Samo sam rekao da ima preveliku ulogu.

I da ne bude da kritikujem sve domaće Dobrić je bio solidan, sa minutažom po meri i uglavnom nemam zamerki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Ajde bre oladi malo. Zicere smo masili. To se masi jednom u sto utakmica. Da je uslo kao sto njie bilo bi na jednu loptu. Nesto ocigledno ne stima. Nemamo protocnost lopte. Ima i do Partizana ali ipak je dosta do nas.  Mislim da je koncenzus veceras za Lazarevica. Mi smo ispod kosa izgubili tekmu. Plus kriminalan kriterijum u zadnjoj cetvrtini sto se faulova tice. Partizan nije izasao iz bonusa.

Ziceri su ovde najmanji problem. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mendez said:

Kako ne radi posao? Trener, trenira ekipu. Sta bi trebao, prodavati sjemenke?

 

Da su ovi igrači večeras bili bez trenera na klupi, kapiram da bi se Facu i Nedović setili da sami uđu pre nego što ih je trener vratio u igru. Presedeli su na klupi ključan deo utakmice, kad je ista i otišla niz vodu. Nakon takve greške, a nije mu prvi put, tako da sistemski je, svaki trener mora da odgovara.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Jednostavno su bolji, mnogo kvalitetniji tim

 

Svo skarabudzenje doslo na naplatu

 

Dokle vise sa ovim? Nisu bolji ali imaju boljeg trenera a ne prodavaca magle. 

Igra sa najboljim igracima cijele sezone.

 

Kakav bre Lazarevic? Jel slucajno da je najbolja kosarka dolazila dok je doticni bio na tribinama? Alo breee osvijestite se.

Decko masi ulaz i gubi loptu u kljucnom momentu za 10tak sekundi. 

 

Misli da ce ga spasiti Facu-Neda-Luca kombinacija koja je odigrala 30tak minuta ove sezone? Kasno prodavacu magle, kasno.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Ajde bre oladi malo. Zicere smo masili. To se masi jednom u sto utakmica. Da je uslo kao sto njie bilo bi na jednu loptu. Nesto ocigledno ne stima. Nemamo protocnost lopte. Ima i do Partizana ali ipak je dosta do nas.  Mislim da je koncenzus veceras za Lazarevica. Mi smo ispod kosa izgubili tekmu. Plus kriminalan kriterijum u zadnjoj cetvrtini sto se faulova tice. Partizan nije izasao iz bonusa.

Posle prve ste rekli da se jednom u 100 utakmica desava onakva partija a sad opet 1 od 100 ovakvi ziceri haha

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Petrusev nesto zajebe, klupa odmah. Martin opet stavi u dzep Lesora, posle nemoci Mitrovica, kad eto opet Mitrovica koji srlja iz greske u gresku i ostaje na terenu. Lazarevic, po ko zna koji put masi zicer, u napadu ne postoji i opet posle greski, ostaje u igri. Jedina 3 igraca koji koliko hod mogu da doprinesu, cim naprave prvu gresku odmah idu na klupu (Nedovic-ne ovu utakmicu jer nije ni imao glupih poteza, Petrusev i Martin), a neki naprave razliku u korist protivnika i dalje igraju. Najbolje da igramo sa 15 igraca u rotaciji. U NBA igraju sa 7-8 igraca ceo plej off, mi ne mozemo 4-5 utakmica, nego svako mora da “oseti” loptu…jebem li ga…Idrmo da se bijemo, pa sta bude. 
Ivanovic bas gresi, ali puna podrska i njemu i igracima…daj da pobedimo, ovako ce biti sladje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2:0 ... nadao sam se nekom brejku u ove dve, kao sto i nisam siguran bio da mozemo dobiti dve u Pioniru. Tako da je ovo teska situacija. 

 

Mnogo brainfart-ova imamo. Previse je to za pobedu protiv bilo kog EL tima a ne Partizana. I jos slobodna bacanja. 

 

Jbg, idemo za 3 dana u Pionir i da se skupo prodamo ako vec ne mozemo da vratimo seriju u Arenu. 

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Nismo zasluzili, cak smo u prvoj utaknici po meni bili blizi da pobedimo 

Ovako mozemo dobiti eventualno maksimum 2 pobede

Nije toliko bila losa sezona ali bez aba titule je na kraju  katastrofa

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Da su ovi igrači večeras bili bez trenera na klupi, kapiram da bi se Facu i Nedović setili da sami uđu pre nego što ih je trener vratio u igru. Presedeli su na klupi ključan deo utakmice, kad je ista i otišla niz vodu. Nakon takve greške, a nije mu prvi put, tako da sistemski je, svaki trener mora da odgovara.

Samo da je jedan celavi sa klupe vodio, bolje bi bilo. Taj igra sa najboljima a ne mahacima peskira i antikosarkasima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu što igrači liče na skupinu bezmudih nježnih dušica, apsolutni krivac je Duško Ivanović. :thumbdown: Ušao si u finale sezone, igraš najvažnije utakmice, a ekipa ti nema nikakvu fizionomiju - rotiraš kao na ringišpilu od glupog do glupljeg, pa onda do besmislenog, hijerarhija u timu ne postoji, sinergija minus beskonačno. Pih!!! :ajme:

 

Igrački sastav je mnogo bolji od onog što daje na terenu, nažalost šanse da to prikaže u nastavku serije su minimalne. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...