Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, bodo said:

Dalibor je stvarno los ali meni se ne gleda niti Holland kako se zaleče I zabija u sopstvene igrače i trči ko muha bez glave. Pa ima neki razlog zašto mu Dusko ne veruje. 

 

To ce svakako raditi Dobric, pa mi ne smeta, navikao sam :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije problem izjava problem je sto se gospodin sa percinom i keramickim zubima kurci na kzs a posle dva meseca priprema za ovu utkamicu ekipa mu an terenu gde treba da se kurci izgleda kao KK Kosjeric, a petorke kao da ih na teren salje Zoran Savic licno. 

 

Sve ostalo su sekundarni problemi ukljucujuci i neznalice na ovom forumu. Oni barem ne uticu na igru na terenu, to sto lupetaju ovde na forumu nikog ne ugrozavaju. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Rekoh još odavno da je Duško jedan slatkorečivi prodavac magle; koji i pored sveukupnog cirkusa koji Čović pravi, nikakve ozbiljne sistemske stvari nije uspeo da uradi sa ovim timom. Fino je izgledao decembar (uh, kad to beše). Čak i ovaj period sa Kampacom je više jahanje čoveka koji je ovde došao da odradi polusezonu, a koji je uvek ekstra motivisan; a što je rezultiralo nekim finim pobedama nad ekipama kojima uglavnom nije gorilo. Međutim, svaki put kada je nama bilo moranje, izgledali smo kao kurton. Svakako da on paše nekim drugim ekipama, ali ovo što radi u Zvezdi je promašaj i svakako nije put kojim mogu da se osvoje bitniji trofeji. Radonja je za njega za ovakvo okruženje i pritisak trener sa velikim T.  

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moras perfektan mec da odigras kada je ovakav sudijski kriterijum, a nasim igracima je lopta ispala iz ruke deset puta, promasili smo 6-7 bacanja, Markovicev wtf potez, Lazarevicev promasen zicer. Ivanovic je dobro rotirao prvo poluvreme, drugo drzi Kampaca i Nedovica predugo na klupi.

 

Ali sacekajmo, nije jos kraj.
 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Tako smo mi dobijali sa Radonjicem jbg.

Luka je dobar za 3 centra a sto nam glumi 1 to je drugo pitanje.

Luka je ogromni mlakonja, ako ne dobije loptu za zicer ili mu ne prođe finta, ne služi ničemu. Ako je pod kontaktom piši propalo. Tri napada su se igrala na njega u završnici bez bilo kakvog učinka.

Neka ide negde drugde, pa da vidimo da li je EL igrač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

RAZGUŽENI! Ovako se priprema utakmica, ovako se koriste mane jednog tima ovako se sklapa roster za trofej. Skidam kapu Željku. A ti Čoviću, domaću osnovu pod ruku i zajedno u FMP. Hoću kombinaciju Kamerunaca i Nigerijaca u timu sa sve trenerom a ne cirkuzantom na klupi. RAZGUŽENI! 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СамоТи3 said:

Немој неко да помиње Лазаревића Митровића и српске играче. Значи и да смо погодили зицере не би добили утакмицу. Да ли знате колико фаулова партизан има у две четвртине последње у ове две утакмице? Да ли знате да ли су испунили бонус у тој четвртини и када? Да ли је то нормално а тада има највише контаката јер се ломи. 0 бацања у последњим четвртинама имамо. Значи не би добили и да смо дали та 2 зицера. Душко то зна дане може да добије и зато и мирно гледа. Покушаћемо у петој да добијемо можда добијемо исти третман тад као они прошле године. 

Batali tu glupu priču, kad budemo imali košarkaše umesto domaće osnove, onda da pričamo o tome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Luka je ogromni mlakonja, ako ne dobije loptu za zicer ili mu ne prođe finta, ne služi ničemu. Ako je pod kontaktom piši propalo. Tri napada su se igrala na njega u završnici bez bilo kakvog učinka.

Neka ide negde drugde, pa da vidimo da li je EL igrač.

Slazem se ja nigde ne kazem da bi on meni ostao.Samo sam rekao da ima preveliku ulogu.

Link to comment
Share on other sites

Morali smo jednom i da platimo cenu Covicevog sastavljanja tima, koji se prvo napravi kao abortus a onda se radi seci usi krpi dupe taktika.

 

Protivnik je na vreme sklopio ekipu, uigravao je dve godine, nakon prosle sezone dopunio tim tacno na mestima koja su im deficitarna i samo se moze cestitati.

 

Mi guramo neki drugi fazon. To ovoga puta nece proci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Luka je ogromni mlakonja, ako ne dobije loptu za zicer ili mu ne prođe finta, ne služi ničemu. Ako je pod kontaktom piši propalo. Tri napada su se igrala na njega u završnici bez bilo kakvog učinka.

Neka ide negde drugde, pa da vidimo da li je EL igrač.

 

Čim mu povećaju platu neće mu ispadati lopte iz ruku, a možda Lesor i na zakuca svaku preko njega. Domaća osnova!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

RAZGUŽENI! Ovako se priprema utakmica, ovako se koriste mane jednog tima ovako se sklapa roster za trofej. Skidam kapu Željku. A ti Čoviću, domaču osnovu pod ruku i zajedno u FMP. Hoću kombinaciju Kamerunaca i Nigerijaca u timu sa sve trenerom a ne cirkuzantom na klupi. RAZGUŽENI! 

Ajde bre oladi malo. Zicere smo masili. To se masi jednom u sto utakmica. Da je uslo kao sto njie bilo bi na jednu loptu. Nesto ocigledno ne stima. Nemamo protocnost lopte. Ima i do Partizana ali ipak je dosta do nas.  Mislim da je koncenzus veceras za Lazarevica. Mi smo ispod kosa izgubili tekmu. Plus kriminalan kriterijum u zadnjoj cetvrtini sto se faulova tice. Partizan nije izasao iz bonusa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...