Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Wingwalker said:

U zadnjem kolu regularnog dela Eurolige, u kojem našom eventualnom pobedom u Pioniru nad Fenerom šaljemo KKP u ukrštanju na Monako umesto na njihovog najnezgodnijeg protivnika Barselonu, ne sumnjam da će G-din Kampaco vaskolikoj ciganiji i celom timu opet demonstrirati kako se protivnik grize zubima i kako se igra u reli modu dok ti duša ne zapne u gornjem disajnom traktu.

 

Ne mogu da dočekam.

Ne zavisi samo od naseg meca

Makabi bi morao da izgubi kuci a bukvalno bi imali zicer za f4 da odu na Monako

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

U zadnjem kolu regularnog dela Eurolige, u kojem našom eventualnom pobedom u Pioniru nad Fenerom šaljemo KKP u ukrštanju na Monako umesto na njihovog najnezgodnijeg protivnika Barselonu, ne sumnjam da će G-din Kampaco vaskolikoj ciganiji i celom timu opet demonstrirati kako se protivnik grize zubima i kako se igra u reli modu dok ti duša ne zapne u gornjem disajnom traktu.

 

Ne mogu da dočekam.

 

 

Makabi ce verovatno dobiti Real. Ne znam ko ima bolji h2h Makabi ili Partizan.

 

Inace plasman Partizana u Top 8 bi trebao da smanji napetost pred zavrsnicu Aba lige. Bilo bi lepo da uzivamo u kosarci i ne obracamo previse paznje na Javore i ostale lopove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Profesor said:

 

 

Makabi ce verovatno dobiti Real. Ne znam ko ima bolji h2h Makabi ili Partizan.

 

Inace plasman Partizana u Top 8 bi trebao da smanji napetost pred zavrsnicu Aba lige. Bilo bi lepo da uzivamo u kosarci i ne obracamo previse paznje na Javore i ostale lopove.

Maccabi čini mi se za pola koša 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Eventualnim porazom Fenera u BG bi  mogao najviše Žalgiris profitirati pobedom u Münchenu jer ima bolji h2h. Ili pak ako se stvori trougao između njih dvoje I Baskonije onda bi Fener ispao. Mada teško da će Baskonija dobiti u Pireju. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Onaj ko se radovao komsijskom ucestvovanju u EL, neka se raduje potencijalnom njihovom meču sa Monakom.

 

ja se radujem. i voleo bih da odu na f4, ako se slozi tako situacija. voleo bih i da osvoje euroleague.

  • Like 8
  • Love 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 8
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

ti si potegao ovu storiju, nema zasto biti pasivno agresivan ako zelis da cujes misljenja, koja mogu biti drugacija od tvog.

Naravno. To je tvoje misljenje. Meni  je samo (stavi koji god pridev zeliš ) da navijac Zvezde zeli da KKP pobedjuje, kao i da navijac KKP zeli da Zvezda pobedjuje.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, BojanaCZV said:

Kakvo pustanje Fenera, prvo kao da mi i mozemo da pustimo Fener.

 

Drugo, oni su one sezone sa Dzikicem, dobili Cedevitu i nama tako obezbedili prednost domaceg terena, kada njima ni najmanje nije znacila ta pobeda.

 

 

Znacila im je zbog plasmana za Evrokup, no nebitno..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

Naravno. To je tvoje misljenje. Meni  je samo (stavi koji god pridev zeliš ) da navijac Zvezde zeli da KKP pobedjuje, kao i da navijac KKP zeli da Zvezda pobedjuje.

 

u aba im zelim sve najgore, jer su nam konkurenti. kada igraju protiv teodosica, navijam za teodosica.

 

ti mislis da ce zvezdi neko da uzme novac ako partizan igea evroligu, pa jos i uspesno, ja mislim drugacije.

 

a svakako nisam u fazonu da ce mi biti bolje ako ih izbace barca ili monako, cak mislim da pobeda moze i da im spusti gard protiv nas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

u aba im zelim sve najgore, jer su nam konkurenti. kada igraju protiv teodosica, navijam za teodosica.

 

ti mislis da ce zvezdi neko da uzme novac ako partizan igea evroligu, pa jos i uspesno, ja mislim drugacije.

 

a svakako nisam u fazonu da ce mi biti bolje ako ih izbace barca ili monako, cak mislim da pobeda moze i da im spusti gard protiv nas.

Da mi onda navijamo da oni uzmu EL jer ce im to spustiti gard protiv nas...

Vidi, ja ne cidim niti jedan razlog da navijam za njih na taj način. Naravno, ni oni za nas..

Te neke price da je to uspeh srpskog sport i slicno su budalaštine. Kada sam u Bariju kroz prste stavljene šake preko očiju gledao kako se Pančev zaleće da sutira penal, bolelo me uvo za jugoslovenski ili srpski sport i prestiž. Zanimala me samo Zvezda i sve to sam, kao i 99 posto prosutnih, smatrao kao Zvezdin uspeh. Kad se Sale u Carigradu podigao da sutne za tri poena, navijaci KKP su to videli kao treneutak večnosti za njihov klub. Ne Srbiju, vec KKP. I to je normalno.

Ako sada urade nesto više, samo ce psihopata na vlasti baljezgati o srpskom uspehu. To ce biti uspeh KKP i opravdano ce to slaviti, uz sva podjebavanja koja ce ooravdani slediti.

Sad baš da navijam da se to desi... Ne ide

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko da li uopšte dopunjavaju zalihe u kkcz šopu ili tipa na početku sezone naprave određeni broj majica i to je to? Hteo da uzmem neke majice ali nijedne od te 3 što sam hteo nemaju veličine a jedna od njih je u prodaji od Obradović/Radonja sezone čini mi se.

Link to comment
Share on other sites

Ne sumnjam ni najmanje u pobedu protiv Fenera samo ako momci imaju pristup kao do sada. Jaka odbrana, brza i atraktivna košarka. Plus i protivnik je dobar. A mi na tribinama da napravimo uvodnu žurku za početak osvajanje novog trofeja. Očekujem spektakl. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ma to vreme yu sporta ne moze da se poredi sa sadasnjim

Tada je uspeh gradjen od igraca sa ovog podrucja i ljudi su se prirodno poistovecivali bez obzira na boje

Sada reci da je uspeh turske kosarke sto je Efes bio prvak dva puta zaredom je smesno dok za Zalgiris recimo bi bila druga prica ako bi uspeli da odu na f4 a kamoli da osvoje

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Odakle uopšte ideja o nekom puštanju Fenera...jasno sam napisao kako jedva čekam da gledam Faku reli u zadnjem kolu a osvrt na KKP ukrštanje u slučaju naše pobede je samo zbog toga što ćemo imati još par miliona navijača bonusa.
Upravo je poenta i bila da Dušku i ekipi takve ludorije ne padaju na pamet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Da mi onda navijamo da oni uzmu EL jer ce im to spustiti gard protiv nas...

Vidi, ja ne cidim niti jedan razlog da navijam za njih na taj način. Naravno, ni oni za nas..

Te neke price da je to uspeh srpskog sport i slicno su budalaštine. Kada sam u Bariju kroz prste stavljene šake preko očiju gledao kako se Pančev zaleće da sutira penal, bolelo me uvo za jugoslovenski ili srpski sport i prestiž. Zanimala me samo Zvezda i sve to sam, kao i 99 posto prosutnih, smatrao kao Zvezdin uspeh. Kad se Sale u Carigradu podigao da sutne za tri poena, navijaci KKP su to videli kao treneutak večnosti za njihov klub. Ne Srbiju, vec KKP. I to je normalno.

Ako sada urade nesto više, samo ce psihopata na vlasti baljezgati o srpskom uspehu. To ce biti uspeh KKP i opravdano ce to slaviti, uz sva podjebavanja koja ce ooravdani slediti.

Sad baš da navijam da se to desi... Ne ide

 

nisam ja pricao o uspehu srpskog sporta, to si ti ucitao.

 

tebi nije drago sto igraju plejof, meni jeste. ti mislis da je to lose po zvezdu, ja ne mislim. a to sto ce te zajebavati, jebiga, zajebavaces i ti njih prvom prilikom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...