Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

45 minutes ago, Čočo said:

Je l može neko da mi objasni kako Partizan igra duplo kolo u utorak i petak a mi u sredu i petak. Još oni obe igraju kod kuće a mi putujemo u Francusku? Nije mi jasna logika ako je uopšte ima.

Dešavalo se i ranije uglavnom nije novina.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

 

 

Dakle, nema tu neke filozofije. Ne dovodiš Hollanda ako možeš da dovedeš Nunnallya, vrlo jednostavno.

Da al ti gledas glavu za glavu. 

Ne dovodis Hollanda ako mozes Nunnallya al ako dovedes Hollanda plus Raduljicu plus produzis Vajta. 

Onda valjda umesto toga mozes da dovedes Nunnallya?  Nije on skuplji od 3 igraca.

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

 

Naravno da im nameće igrače, apsolutno svakom treneru je uvalio barem jednog, a nekima i više. I vrlo je neprijatan kada treneri odbijaju njegove predloge, još ako promaše nekog koga su oni doveli... Prema sebi naravno nije ni blizu tako kritičan kada promaši.

 

 

Čović se prošlog leta blago rečeno nije pretrgao od truda da zadrži Radonjića, posebno nakon što mu je Radonjić postavio uslove za ostanak... Čak je u onom periodu kada se čekala Radonjićeva odluka povukao par poteza koji su u potpunoj suprotnosti od onoga što je ovaj tražio, čisto da bi mu malo pomogao da prelomi... Pred javnošću je naravno ostao čist, jer eto Radonjić je dobio zvaničnu ponudu kluba koju na kraju nije prihvatio, mi probali da ga zadržimo al' nismo uspeli, otišao u PAO za više para...

 

 

Ovo je ključ u celoj priči. I glavni razlog što ne verujem u  "Radonja nas po drugi put ispalio ,čim je dobio veću ponudu". Jedan od tih poteza prednjači, i niko do sada nije uspeo da predstavi neko logičko objašnjenje iza tog poteza, kad god smo diskutovali o tome šta i kako se izdešavalo u tim pregovorima. Naravno, govorim o aktivaciji team optiona za Aarona White-a, za kojeg je bilo jasno da nije u planovima za sledeču sezonu.

Jedini način na koji sam ja mogao da protumačim taj potez, je baš kako si ti rekao - "pomoč" Radonji da prelomi šta mu je činiti. To da se je izlaz iz tog ugovora tražio čim je Radonja potpisao za PAO samo dodatno potvrđuje tu teoriju.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Redstar0356 said:

Da al ti gledas glavu za glavu. 

Ne dovodis Hollanda ako mozes Nunnallya al ako dovedes Hollanda plus Raduljicu plus produzis Vajta. 

Onda valjda umesto toga mozes da dovedes Nunnallya?  Nije on skuplji od 3 igraca.

 

 

Ne zna Naneli kako da zajebe prst otvarajući limenku piva kao naš Radule...

 

Just now, nekoime123 said:

Ne zna Naneli kako da zajebe prst otvarajući limenku piva kao naš Radule...

 

Famozna povreda prsta našeg druga Raduleta koja ga i dan danas sprečava da zaigra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Redstar0356 said:

Da al ti gledas glavu za glavu. 

Ne dovodis Hollanda ako mozes Nunnallya al ako dovedes Hollanda plus Raduljicu plus produzis Vajta. 

Onda valjda umesto toga mozes da dovedes Nunnallya?  Nije on skuplji od 3 igraca.

 

 

Jos gore je to sto smo mi vec imali priliku da vidimo Duopa Rita i njegovu "dominaciju" u Australiji i onda uzmemo i dovedemo plejmejkera iz Australije...

To je 250k australijskih dolara uzelo

Pa onda trener amater kog je Cibona sutnula posle 2 meseca.

Ako sam Chovu dobro razumeo

150k evra

Radule ako me sećanje ne vara ima nekih 35k mesečno što je na 10 plata u sezoni nekih 350k evra a on teren i ne vidi...

Plus Holand mladjahni Ilić i Vajt...

Pa recimo da uz Nanelija može da nam ostane i kusur.

Doduse ja redovno pratim sto nase tako i njihove utakmice i on zasija u tek ponekoj partiji ali svakako bi mnogo pametnije utrošene pare bile u njega nego u gore navedene osobe.

 

Sad mozemo da pricamo i o tome da niko nije mogao da zna da Adams neće znati da doda loptu ili ne znam da će Jovanović biti baš toliki dunster...

Ili da Holand neće imati bas nikakav doprinos...ali o Raduletu se pak moglo naslutiti da je promašaj i pre nego što je došao.Vajta ne bih ni komentarisao.


 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nekoime123 said:

Jos gore je to sto smo mi vec imali priliku da vidimo Duopa Rita i njegovu "dominaciju" u Australiji i onda uzmemo i dovedemo plejmejkera iz Australije...

To je 250k australijskih dolara uzelo

Pa onda trener amater kog je Cibona sutnula posle 2 meseca.

Ako sam Chovu dobro razumeo

150k evra

Radule ako me sećanje ne vara ima nekih 35k mesečno što je na 10 plata u sezoni nekih 350k evra a on teren i ne vidi...

Plus Holand mladjahni Ilić i Vajt...

Pa recimo da uz Nanelija može da nam ostane i kusur.

Doduse ja redovno pratim sto nase tako i njihove utakmice i on zasija u tek ponekoj partiji ali svakako bi mnogo pametnije utrošene pare bile u njega nego u gore navedene osobe.

 

Sad mozemo da pricamo i o tome da niko nije mogao da zna da Adams neće znati da doda loptu ili ne znam da će Jovanović biti baš toliki dunster...

Ili da Holand neće imati bas nikakav doprinos...ali o Raduletu se pak moglo naslutiti da je promašaj i pre nego što je došao.Vajta ne bih ni komentarisao.


 

 

Ma Adams je bar 350k. Jovanovic i strucni dtab potpidali na tri sezone, vrv rastuci ugovor. Dao mu je Cova svaki cent na racun pa uzeo na ruke pola. 

 

Raduljici ako su dali 350k godisnje, Covica treba uhapsiti odmah. 

 

Kumaru pocastio za 3.3m +300k ostete PAO. Vajt, Holand...

 

Ivan9vic samo da zavrsi sezonu i ako mu odu igraci, odlazi i on. 

 

Igras u Pioniru, dajes karte vernijim..ne mogu ljudi da disu. Dok komsiluk u duksevima i dzemperima u Ateni.

 

Pa izbori u decembru..

 

Kad se setim kako su neki terali po Kalemegdanu uprave, ne zbog kradje vec zbog rezultata.

 

Sve u svemu Peja vs Sedlacek i trener DR i da pokorimo Evropu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Ovo je bio naš roster prošle sezone (koji je ostvario rezultat 13-17 u EL (Ruski klubovi tokom iste diskvalifikovani)) i osvojio sva 3 domaća/regionalna trofeja:

 

Wolters - Ivanović - Marković

Hollins - Lazić

Kalinić - Dobrić - Lazarević

White - Davidovac

Mitrović - Kuzmić

 

Vucarali su se tu pored juniora još i Simonović i Zirbes, obojica su sada (a Zirbes još i tada) penzioneri. Markovića smo doveli tokom sezone.

 

Ovaj sastav je apsolutna beda za EL nivo, odsustvo kvaliteta je očigledno. E sad dolazimo do nastavka priče:

 

Po cemu je ovaj sastav slabiji od ovogodisnjeg sastava Zalgirisa koji se bori za TOP8? Po cemu je toliko slabiji od ovogodisnjeg sastava Baskonije?

 

Taj sastav je apsolutni maksimum koji bi bilo koja ekipa iz Srbije, a i iz regiona (osim Cedevite) mogla da sastavi, sve ostalo je u rangu price - e, hajde da dovedemo i Tavaresa i Decka i zamislimo da smo CSKA ili Real. Naravno, sada ce mnogi da napisu da je svejedno imati minimalan budzet za EL ili ovakav kakav projekti sada imaju, ali postoji jedna bitna razlika:

 

Minimalan budzet ti obezbedjuje drzava da ne postanes Cibona ovo ostalo je sve isto i ako imas za jednog Campazza, onda imas i za njega i za Decka i za Tavaresa i za Clyburna u paketu, jer je ocigledno da nije cilj spreciti obesmisljavanje kluba (svaki klub koji obezbedi na terenu EL, a ne moze da je igra ne treba da ima ni tih 2-3-4 miliona evra imho), nego imitiranje evroligaskih bogatasa i borba sa njima za titulu EL.

 

To sto si napisao za Zirbesa i Simonovica je isto logicno - pogledaj malo sastave siromasnijih klubova u EL (odnosno, manje bogatih) i videces da vecina van 12 nema skoro nijednog poznatog igraca, sve su to igraci koji ni u EC ne bi bili nosioci.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jedina stvar koja ide na vodenicu Covica su rezultati, sve ostalo propast. Svakodnevna saopstenja, koja vise niko ni ne cita. Nekakvi licni sukobi koji se prenose na nivoe kluba, nepotizam, slucaj Laki, konstantni pokusaji da se igra selektora i svaki put potpuni fijasko, koji na kraju mora da pokriva Radonjic, koji u znak zahvalnosti bude ispracen uz pustanje odvratnih abrova. 

Nekako s godinama sve vise i vise blata u kojem se svi skupa polako gusimo.

E sad ne vidim nikakav napredak u funkcionisanju i organizaciji kluba. Po preuzimanju je bilo vidljivo, uveden je red postavljen nekakav sistem, koji je dao rezultate, ali sve to je imalo svoj vrhunac negde 2015 godine. Nakon toga stagnacija i opadanje. Nikakav iskorak. Istina je da nismo imali nikad uslove kao sto ih je dobio Partizan ove godine, ali je isto tako istina i da je klub napravio previse gluposti. Stalno neko muljanje, laganje, petljanje i to oko svega. Cak i oko trivijalnosti.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ivan9 said:

Čekajte ljudi, znači sad smo u fazi da Čović određuje igrače trenerima? Nameće igrače Radonjiću, Tomiću ili Obradoviću? Oni su nas vodili 7 od 9 godina.
Ajde za Alimpijevića i Jovanovića i mogu delimično da prihvatim. Mada je i tu veći uticaj menadžera. Ali za ovu prvu trojicu? Nema šanse.

Sta je drugo nego nametanje ono hteli smo da dovedemo Bobija, hteli smo da dovedomo Bjelicu, dogovaramo Teodosica za sledecu sezonu itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta je drugo nego nametanje ono hteli smo da dovedemo Bobija, hteli smo da dovedomo Bjelicu, dogovaramo Teodosica za sledecu sezonu itd.
Hvalisanje
Ni jedan od te trojice nije realan.
Kao što je hvalisanje bilo i sa Singltonom i sa Šabazom. Mi se hvalili dok su drugi dovodili da bi delovalo kao i da mi imamo novca.
Možda misliš da je Duško pion pa će Čović da mu određuje igrače?
Na leto ako budemo imali novca da raskidamo ove dugogodišnje ugovore sa vodonošama i da zadržimo osnovu (tj 2 igrača koje je Duško doveo), konačno potpisati Polonara (ovo je Duško birao ili Čović mu nametnuo?), vratiti Kalinića iz Barselone (šta ima veze što ima ugovor, imao je i Papapetru i još bio i kapiten), uz nekog defanzivnog skočka na petici od miliona i eto je osnova od 5 EL igrača. Može i Beron spolja da ima neko da kažnjava one sulude prodore Kampaca (a ne da lopta završi kod Lazarevića)
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Terry said:

 

I tome se blizi kraj. A nakon toga kud koji mili moji. Kad taj ode, sta ce ostati, ja ne smem ni da zamislim. Nista taj nije radio dobrovoljno.

Pa, valjda kamen na kamenu... Tako se nedavno govorilo.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Vidim ovde se većina oprostila ili se oprašta od ove sezone. Ako vam je tako lakše da pregurate do juna, podržavam vas. Obrni, okreni, siguran sam da osvajamo opet sve! 💪🔴

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bas tesko. S obzirom da smo izgubili prednost domaceg terena (reci ce neki nije veliki hendikep, mozemo da ih dobijemo u areni...mozemo ali mogu i oni nas u pioniru), i s obzirom na velike nedostatke u ovom rosteru na pozicijama 3,4,5 (nije Dusko cudotvorac), ja cenim da ove godine predajemo trofej aba lige, sa nekim 1-3 skorom.

 

Ukoliko pak osvojimo bice to jos jedan podvig. Mozda i najveci do sada. 

 

Naravno, u sportu je sve moguce, protivnik moze da padne u formi, moze, ne daj boze, da ga zadese pehovi sa povredama, ali ako budemo u full sastavu i mi i oni, rekao bih 70-30 sanse na njihovoj strani. Prosto imaju igrace na svim pozicijama, a nama je trojka rupetina a 4 i 5 polovicni,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...