Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sve sam ubeđeniji da je došlo do žestokog potcenjivanja Albe, posebno nakon što smo dobro otvorili utakmicu (za razliku od naše standardno loše prve četvrtine). Ponašali smo se bahato, prestali da poštujemo loptu, oslonili smo se na ispucavanja za 3 i potpuno izgubili balans zbog bednog frontcourta. 

 

Ipak, nadam se da je ta utakmica već arhivirana i da ćemo protiv Bajerna videti sasvim drugo lice našeg tima. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Dešava se to svakoj ekipi, ali ovo je bio baš loš momenat za tako nešto.

 

Nas u principu ove sezone relevantnim drži iskorak Petruševa u legitimnog EL igrača, pre svega napadača. Ostatak visokih nam je plač majke božije za evroligaški nivo. Nas je jedan Wetzel urnisao, a videćemo već za koji dan kako će taj panj da izgleda protiv KKP.

 

Moram da priznam da sam se i ja žešće zajebao jer sam bio zadovoljan potpisom Martina letos, ali nisam imao pojma da je skroz havarisan. Čovek koji je jeo obruč ne tako davno sad izgleda kao da je pred kraj karijere. 

 

A onaj ko je dao ugovore Hollandu i naročito Raduljici treba da bude lišen poslovne sposobnosti, za pare koje oni primaju zbirno mogao je da bude doveden sasvim ozbiljan igrač.

 

Ali što reče izlapeli selektor dok je još bio vitalan: "gore glava, neču da vidim dole glava", dok imamo šanse treba se nadati.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Nisi ni blizu jedini. Mislim da je retko ko znao u kakvom je stanju tačno Martin.

U poslednjih 4-5 sezona je imao u skoro svakoj po par meseci pauze, kacio je neko detaljno vec. Imao je par povreda kolena, a igrac je koji se oslanja na atletiku.

Nije da se nije moglo naslutiti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Ako je to tako onda je Duško u ozbiljnom problemu zbog nediscipline.

 

Ja sam skoro odmah video da neće biti ni malo lako, a raspad koji se desio tokom druge četvrtine pa nadalje je nešto što mi suštinski nije jasno. Ali ako je to što kažeš, nije dobro.

 

Ja sam i dalje u šoku šta smo mi igrali čitavo drugo poluvreme. Pogledao sam ponovo, bolje da nisam.

Kolika kurcobolja, kakvo nepoštovanje lopte, kakvo izživljavanje, sviranje kurcu za sitne novce, besmisao u svakom pogledu od strane skoro svakog ko je kročio na teren do Ivanovića na klupi.

 

Vecel i Lamers se doslovno usrali u Mitrovića i to obilato i ništa manje u Bentila (koji će on kurac na 5???????), Petrušev crna rupa u odbrani standardno.

 

Za to vreme Duško šilji patku na Hasanu a JEDINI igrač koji je sposoban da kontroliše reket nakon početna 3 minuta u kojima je bio više no solidan ČITAV JEBENI MEČ PRESEDI NA KLUPI.

 

Za ovakvo vođenje tima uopšte nismo morali da smenjujemo Jovanovića, apsolutno nikakve razlike ne bi bilo.  

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Za ovakvo vođenje tima uopšte nismo morali da smenjujemo Jovanovića, apsolutno nikakve razlike ne bi bilo.  

Jbg, ispasce da je smena VJ greska, trebali smo mirno da sacekamo da Janakopulis nogodupira Radonjica I onda lagano zamenimo VJa I to pred najbitniji deo sezone.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, djura.net said:

Jbg, ispasce da je smena VJ greska, trebali smo mirno da sacekamo da Janakopulis nogodupira Radonjica I onda lagano zamenimo VJa I to pred najbitniji deo sezone.

Upravo tako.  

Kad vec nismo mogli da obezbedimo minimum minimuma za Radonju a kasnije se razbacujemo da bi dobili 0 od igre. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, djura.net said:

Jbg, ispasce da je smena VJ greska, trebali smo mirno da sacekamo da Janakopulis nogodupira Radonjica I onda lagano zamenimo VJa I to pred najbitniji deo sezone.

 

Pa greška nije, ali ja nemam da mozak da shvatim šta se dešava sa Duškom u zadnjih mesec i po dana, zašto igra nerezonsku košarku, zašto je odustao od principa i igre koju je sproveo odmah po dolasku?

 

U košarci je mesec i po dana dugačko vreme, a mi već toliko dugo igramo bez mnogo smisla sa nekim WTF momentima poput neuvođenja Kuzmića (ako je već Martin popio disciplnsku).

 

A očito je da ne mora tako, utakmica protiv Makabija (ne zato što smo je dobili, već zbog toga KAKO smo je odigrali i pripremili) je očit dokaz da MOŽE da se igra pametno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postoji i taj faktor Kampaco koji je mozda poremetio Ivanovica, jer nama je forma i krenula nizbrdo od kako je dosao Kampaco, da ne ponavljamo sad ali jedna ekipa u Aba ligi, druga u Evroligi. Jeste da je to samo jedan igrac u pitanju, ali ne bilo koji, pogotovo sto uzima minute na pozicijama gde imamo dva najbolja igraca tima. Kampaco se brzo nametnuo kao lider ekipe i neko ko ima uticaj na bukvalno svaku sitnicu nase igre. I onda se neki igraci naviknu na to, pa sledeci mec odjednom toga nema. Jeste vecina utakmica u Aba ligi laka za dobiti, ali smo mi ipak sa Kampacom igrali i protiv Buducnosti, Cedevite i kup sto su bile jako vazne utakmice gde je citav tim morao da bude na nivou zajedno sa Kampacom. Ali eto, zavrsava se sutra i ta registracija pa od Minhena krecemo normalno, da vidimo kako ce funkcionisati to sto je Ivanovic zamislio sa ovakvim rosterom.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NMX said:

Ovaj...a šta ako sutra ne registrujemo Facua? Šta ako se produži? Mislim, jel taj diznilend panel može sutra novu kaznu da izrekne?

Kakve veze to sad ima?

Odsečena su nam krila kad smo mogli da poletimo visoko,sad nije više bitne jeli 1.mart,april ili jun. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Decembarski said:

Kakve veze to sad ima?

Odsečena su nam krila kad smo mogli da poletimo visoko,sad nije više bitne jeli 1.mart,april ili jun. 

 

Pa ono, ne budemo li ga registrovali, verovatno cemo oboriti sve rekorde ludila koje smo do sada umeli da postavimo, da nam je takav igrac igrao dva meseca sa Mztovima, Cibonama i sl.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

 

Pa ono, ne budemo li ga registrovali, verovatno cemo oboriti sve rekorde ludila koje smo do sada umeli da postavimo, da nam je takav igrac igrao dva meseca sa Mztovima, Cibonama i sl.

Zašto?

Pa on i jeste doveden da osvaja trofeje a ne da pravi razliku izmedju 13,11 i 9.mesta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da, ne mislim da nam je ovo realan skor. Da smo u sezonu usli sa Duskom umesto Vlade, imali bi bar dve pobede vise, te bi sa 13:12 skorom, ovo bila daleko povoljnija situacija.

 

E sad, sbbkbb je da smo Vildozu doveli ranije, i da je Nedovic bio zdrav, ali Duska smo verovatno mogli i na leto da dovedemo. No, mi obozavamo da sebi pucamo u nogu i da vazda jednu do dve pobede ostanemo kratki za TOP 8.

 

Meni je ovo najgotivnija ekipa KKCZ u 21. veku (mada ona krvavokolenaska od prosle godine je tu negde, doduse najvise zbog Harlem Globtrotersa preko puta koje smo ponovo resili), tako da podrska na max, pa cemo da svodimo racune na kraju. Umorila me do jaja tekma protiv Albe, bas sam bio u fazonu da mi je opao entuzijazam, ali vreme je da u nasem stilu brejknemo nekog jaceg i siguran sam da ce to biti tako. Jednostavno smo nepredvidiva ekipa i jedva cekam tekmu s Bajernom. 

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...