Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ja ne znam sta i kako, ali Campazza, Vildozu i Petruseva zadrzati kako znamo i umemo. Zabraniti im da izlaze iz zemlje na dve godine pa sve i da igraju samo utakmice kod kuce.

  • Thanks 1
Posted
19 minutes ago, Brynner said:

Uzgred, vrlo bitna stvar - Kampaco dodaje jedan bitan element ovom timu - up tempo igru, trčanje nakon dobre odbrane. Ne znam kakva je statistika, ali odokativno igramo previše sporo za moj ukus.

 

Kad istrči u ledja odbrani Partizana. Doduše i nije neka odbrana, ali nema veze, bitan je potez. Ubrza igru samo tako.

  • Like 1
Posted

Meni je ključno bilo Vildozino čitanje pasa za Ledeja i kontrica, polaganje.

Argentinosi su stvarno naša krv.

Teško ih je pobediti i kad loše igraju.

Bezobrazni, uporni, namazani. 

Sve sa  osmehom.

 

  • Like 15
  • Love 2
Posted (edited)

Bravo Zvezdo! Uprkos svemu i u inat svima!

Kampaco je igrač kakav nikada nije igrao u kkcz. Inteligentan momak, smiren i bukvalno nikada se ne predaje. Oduševljen sam sa njim. Čast je imati takvu ličnost u klubu a sva deca sto se bave bilo kojim sportom, njega i Noleta da gledaju i da se ugledaju. 
 

Edit

Djurovic je težak smrad a tv arena treba rasformirati,  ove nazovi novinare lustrirati, a prava na PL od €600 miliona pokloniti ljudima u turskoj i siriji koji su izgubili sve zbog zemljotresa. 

Edited by Ćira
  • Like 12
  • Ha-ha 1
Posted

Malo hot tejkova sa lajva...

 

2 hours ago, Kooineeperk said:

Kosarka je prelepa timska igra u kojoj nista nije gotovo dok nije gotovo... 

 

Pre toga sam zavalio onu dvojku na kladionici 😄 

 

BELIEVE!

  • Like 2
  • Love 1
Posted

Ovaj loco argentino dvojac mi donosi isti vajb kao sezona sa Marcusom i kao sezona sa Kvinsijem.

Uzivajmo u voznji dok je cirkus u nasem gradu.

Zgazi ih sve.

 

  • Like 5
  • Love 2
Posted

Ali komentatori na Areni koji ne smeju ništa da komentarišu, Smajlagić niej dozvolio lake poene Petruševa, što je pohvalno. 😄

 

Kako ih nije sramota samo, nevezano za ovu utakmicu već za ceo koncept uključujući one sramotne komentare hrvatskih utakmica na svetskom prvenstvu. Ja bukvalno na ulicu ne bih smeo da izadjem od sramote zbog toga.

 

Napalm.

 

  • Like 9
  • Thanks 2
Posted
24 minutes ago, Bodie said:

 

Mamdu Mbođ jedan je od nas!

 

Brat Mamadu pismeniji na srpskom od 80 posto ovih sto pisu komentare po portalima.

  • Like 4
  • Thanks 3
  • Ha-ha 3
Posted
2 hours ago, Урош19 said:

Mišljenja sam da ne treba gledati nego da sad napravimo raspored ko kad ulazi na sajt i ograničimo posetu na par minuta. Naravno bez spojla na temi

Fala bogu pa se nisam poslušao

Posted
1 minute ago, Cavani said:

Brat Mamadu pismeniji na srpskom od 80 posto ovih sto pisu komentare po portalima.

Mamadu kao nagradu za Zvezaško srce da se vrati u FK da igra CL.

  • Like 1
Posted (edited)

Ne verujem da ću ovo napisati, ali ipak hajde to da pripišemo tome što sam taoc momenta - Nebojša doktor robotike Čović je najveći pobednik večerašnjeg događaja.

 

Za to ima nekoliko razloga, a prvi je svakako taj što sada mirne duše može da traži carte blanche od onoga koji namiče novac za oba kluba, budući da ga je Željko Obradović abolirao za sve neuspehe u Evroligi (a u domaćim okvirima je ionako sve od trofeja multiplikovano pouzimao) tako što ne može da ubode nijedan trofej, pa čak ni kupić, otkako je opet seo na klupu KKP.

 

Pa tako Čović ispred sebe ima busiju od planine alibija, jer kad najbolji evropski trener sa igračima koje je doveo i budžetom kojim raspolaže nije kadar da izbaci Zvezdu ni iz borbe za namanje bitan trofej, onda doktor iz Železnika može samo da nakrivi kapu, čekajući da protivnika ščepaju za vrat ugovori koje je letos potpisivao sa igračima i neplaćeni porez od cirka osam miliona evra.

 

Jer, ako pregrmi ovu sezonu i u sledeću uđe kao evroligaš, postoji ozbiljna verovatnoća da Čović više neće videti Obradovića ni u retrovizoru.

 

Naravno, serija Partizanovih neuspeha protiv Zvezde može da se zaustavi već ovog proleća u Aba ligi, ali ovo što gledamo od početka sezona u sudaru dva kluba jeste ozbiljna indikacija.

 

Dakle, ako hoda kao patka, zvuči kao patka i izgleda kao patka - onda postoji izvesna verovatnoća da je u pitanju zaista patka. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 22
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...