Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Perkos2 said:

Kakav doček spremaju Duško u Podgorici? Za mlađe forumaše samo da podsetim da ja Duško uveo Budućnost u prvu SFRJ ligu i uspevao da ih održi da ne ispadnu. Posle već znate otišao u Split i i ekipu koja je jedva hvatala opstanak doveo do titule u SFRJ i Evropi. Ne bi trebalo to varvari da zaborave, a bokan-milovce ko jebe.


Duško za Budućnost je nešto poput Moke za Zvezdu…

 

Apsolutno najveća igračka legenda 💯

 

I to svi Podgoričani znaju i tako doživljavaju, videćete…

 

Inače je uspevao da dovede Budućnost i do 4. mesta u SFRJ ligi, tada apsolutno

najjačem košarkaškom takmičenju na Starom kontinentu…

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ozbiljna posada su Vildoza i Nedović + jedan ozbiljan talenat ali nedokazan u EL okvirima.

Ostali su pomoćno osoblje za te EL standarde. 

Ne verujem da bi bilo ko trenutno želeo da uzme neke naše igrače izuzev ove trojice. Kampaca još ne računam. 

 

 

 

25 minutes ago, Manu said:
46 minutes ago, uini said:
 
jeste duškator ali ima i do toga što posedujemo ozbiljnu posadu za euroleague okvire, da se ne zajebavamo.

To si mislio za ovaj sastav i pre početka sezone? Tačnije, to isto si mislio i u trenutku kad je Adams zamenjen Vildozom?

 

@Tamburinjo populist project> odmori malo.

 

@Dropkick Murphys & @Manu, da, tako nešto sam mislio, feat. facu i risingson* petrušev

 

 

*

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

jeste duškator ali ima i do toga što posedujemo ozbiljnu posadu za euroleague okvire, da se ne zajebavamo.

Posebno kapetan Lazić sa posadom Marković, Dobrić, Lazarević, Ilić, Kuzmić, Mitrović plus animator u vidu Holanda. U samom smo vrhu EL posada.

Edited by K.Dot
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nekad je dovoljno imati jaku osovinu iz solidno iskusno pomoćno osoblje, da se igra dobra košarka.

 

Međutim ovo što je Duško odradio u periodu bez Vildoze, Campazza, Dzonija, Martina, pa i Bentila zadnja 2 meča, jeste čist duškizam.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, threepwood said:

 

Izvisila je Valensija jedne sezone i sa skorom 19-15. Nema nikakvih garancija, liga je super izjednacena. Da odigramo mi sta je do nas do kraja, a top 8 ako dodje kao nagrada puna kapa

Mrzi me da pitam googleta ali te sezone je moralo biti vise timova koji su imali izrazito mali broj pobeda, ove sezone to nije slucaj jer je prilicno ujednacena liga.

19-15 ce verovatno biti dovoljno za 5.-6. mesto na tabeli ali cini mi se prerano je jos uvek za kalkulacije, tako da nema potrebe gledati sta nam odgovara/ne odgovara u ovom trenutku jer sve moze da se promeni u narednih 5 kola.

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Meni nekako smeta kad TIM izlazi pa najvljuje Nedovica pola minute a ostale procita brzinski. Zato sto ja idem da gledam TIM. 

Mnogo volim to pomocno TIMSKO osoblje, nekako su mi bas dragi.

Jesu li za neki drugi EL tim ne znam ali za ovaj TIM bas jesu.

Naravno da se zna ko vozi traktor a ko otvora kapiju ali to je tako u svakom TIMU i nece ga proterati traktordzija ako mu se ne otvori kapija.

Tako da je bezze momke koji daju sve od sebe, cesto preko svojih limita tretirati kao pomocno osoblje.

Stononasnarodkaze niste vi dovoljno gladni bili.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Ti si sportaš i tako treba ( bi trebalo) da se vlada  on i off court. 

 

Pa tako je. Samo kad napišeš tako nešto nađe se neko da izvadi "argument" kako sportisti ne vaspitavaju našu decu itd. Anđušić je tim potezom prvenstveno uvredio sopstvenu ženu, čak i da isključimo (ostale) navijače Zvezde. Važno je da na Instagramu fura priču kako ženu obožava, a ovamo skandira raznorazne gadosti. Pored BBIQ pokazao je da mu fale još neke inteligencije, socijalna i emocionalna npr. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nunilo said:

Mrzi me da pitam googleta ali te sezone je moralo biti vise timova koji su imali izrazito mali broj pobeda, ove sezone to nije slucaj jer je prilicno ujednacena liga.

19-15 ce verovatno biti dovoljno za 5.-6. mesto na tabeli ali cini mi se prerano je jos uvek za kalkulacije, tako da nema potrebe gledati sta nam odgovara/ne odgovara u ovom trenutku jer sve moze da se promeni u narednih 5 kola.

Tad se Himki raspadao, samo su cetiri puta pobedili, ove sezone je to vec posle 16. kola svaki tim uspeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

mi smi najsiromasniji mirni spavaj nano.

Palcuje te Keni, na tvom mestu bih se dobrano zamislio. Da ne idemo dalje, jasno je svima da voliš da kontriraš pa ti ne uzimam za zlo.

Edited by K.Dot
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, pantelia said:

 

Kakav bednik

Jedan jedini!

 

Zasto nesto gospodski ne moze da izjavi, da uradi, nesto da nas ucini ponosnim sto nam je predsednik?!

 

Msm znam zasto:

 

jer je takav od kada se rodio, jer je nekulturan i zajedljiv u razgovoru i sa malo prijatelja kojih ima, jer su mu i ti bivsi prijatelji iste dzukele kao i on, jer sam bio pripravnik u sudu kad je tuzio trenere mladjih kategorija FMPa za sitnu kintu samo da im upropasti zivot, jer sam bio deo odbrane u postupku protiv Nikole Bulatovica (doduse u zalbenom delu kao nebitan mlad advokat), jer smo eksluzivno zastupali i klub FMP i fabriku i sva povezana preduzeca i znam na sta je taj ljudski izrod spreman (bio sam nebitan sraf), jer znam da nema nijednog prijatelja vec samo krug ljudi oko njega koji se menja i koji je tu samo 101% iz koristi.

 

Ali, on donosi rezultat. To me cini duboko nesrecnim dok pokusavam da vaspitavam svoje dete...da takav covek treba da bude sinonim za uspesnog coveka. Ali, donosi rezultat i, na moju ogromnu zalost, nema boljeg resenja od ovog iskomplexiranog, bezobraznog, nevaspitanog, prevrtljivog, od-svih-koji-su-ga-ikad-upoznali-omrazenog skota.

  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Uzete karte za Virtus i Armani. Generalno će mi ovo biti prva gostovanja ikada, tako da se nadam da neću imati sreću kao uvrnuto kod komšija :lol_2:
Isto tako ko god bude išao sa foruma neka se javi u pp da se organizujemo na neko pivo da odemo pred tekmu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pacino said:

Uzete karte za Virtus i Armani. Generalno će mi ovo biti prva gostovanja ikada, tako da se nadam da neću imati sreću kao uvrnuto kod komšija :lol_2:
Isto tako ko god bude išao sa foruma neka se javi u pp da se organizujemo na neko pivo da odemo pred tekmu. 

Preko koje stranice si uzeo. Evo baš se nešto razgovaramo da bi zapalili nas 4,5  do Bologne. 400km imamo od nas. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Kakav doček spremaju Duško u Podgorici? Za mlađe forumaše samo da podsetim da ja Duško uveo Budućnost u prvu SFRJ ligu i uspevao da ih održi da ne ispadnu. Posle već znate otišao u Split i i ekipu koja je jedva hvatala opstanak doveo do titule u SFRJ i Evropi. Ne bi trebalo to varvari da zaborave, a bokan-milovce ko jebe.

Ne bi se sjekirao mnogo oko toga, Duska su vazda odje ljudi znali sto je i kakav je tako da kapiram da nece biti nikakvih incidenata ako na to aludiras, nit ko da znam ima sto da zamjeri Dusku stavise oduvijek je bio dugogodisnja zelja za trenera odje i sam je to svojevremeno pricao da planira da se vrati tu da bude trener jednog dana.  Sto se utakmice tice, ne ocekujem da ce tu biti sad neke drame prevelike, cak sve osim dvocifrene pobjede za Zvezdu u ovom trenutku i formi bilo bi svojevrsno iznenadjenje. 

33 minutes ago, leki bg said:

Jedan jedini!

 

Zasto nesto gospodski ne moze da izjavi, da uradi, nesto da nas ucini ponosnim sto nam je predsednik?!

 

Msm znam zasto:

 

jer je takav od kada se rodio, jer je nekulturan i zajedljiv u razgovoru i sa malo prijatelja kojih ima, jer su mu i ti bivsi prijatelji iste dzukele kao i on, jer sam bio pripravnik u sudu kad je tuzio trenere mladjih kategorija FMPa za sitnu kintu samo da im upropasti zivot, jer sam bio deo odbrane u postupku protiv Nikole Bulatovica (doduse u zalbenom delu kao nebitan mlad advokat), jer smo eksluzivno zastupali i klub FMP i fabriku i sva povezana preduzeca i znam na sta je taj ljudski izrod spreman (bio sam nebitan sraf), jer znam da nema nijednog prijatelja vec samo krug ljudi oko njega koji se menja i koji je tu samo 101% iz koristi.

 

Ali, on donosi rezultat. To me cini duboko nesrecnim dok pokusavam da vaspitavam svoje dete...da takav covek treba da bude sinonim za uspesnog coveka. Ali, donosi rezultat i, na moju ogromnu zalost, nema boljeg resenja od ovog iskomplexiranog, bezobraznog, nevaspitanog, prevrtljivog, od-svih-koji-su-ga-ikad-upoznali-omrazenog skota.

Podsjeti me ovo na par prilika kad smo gledali u lokalu kosarkaske utakmice i on se tu zadesi sto do nas, to su mi jedna od najjacih iskustava sto sam imao kad sa nekim drugim gledam kosarku. Umirao sam coeku od smijeha kakvih je tu komentara bilo 😄 On je danas mislim trener za visoke igrace u KK Podgorica, i kako vele neki igraci odatle i dalje mu niko nista na treningu ne moze od njih.

Edited by MrTwister
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Preko koje stranice si uzeo. Evo baš se nešto razgovaramo da bi zapalili nas 4,5  do Bologne. 400km imamo od nas. 

Druge kolege forumaši su mi pomogli. Tako da evo linkova koje su poslali. 
 

Virtus -https://virtusbo.vivaticket.it/?qubsq=91e16362-3d2c-4166-aa04-16d194e676e4&qubsp=e6594de9-9d9a-46f9-896c-ed9ac99248ae&qubsts=1673714793&qubsc=bestunion&qubse=vivaticketserver&qubsrt=Safetynet&qubsh=262d64af3fb0339814add28672cdf0c2
 

Nema više karata za gostujući sektor (barem meni tako prikazuje) pa sam uzeo mesto na tribini C, najbliža je našim navijačima. Malo je skuplja karta, ali šta da se radi.
 

Milano - https://olimpiamilano.vivaticket.it/en/event/ea7-olimpia-milano-vs-crvena-zvezda-mts-belgrade/200307?qubsq=b34e5c5d-4bcd-43dd-99a0-4e7a6ee1a19c&qubsp=1ab9a459-9298-47e8-a908-1b99929b489f&qubsts=1673714768&qubsc=bestunion&qubse=20220617olimpiamil&qubsrt=Safetynet&qubsh=cda6c9dea6fe1cf5d401983e8a90fef0

 

Ovde sam uzeo karte iznad naše klupe, ove od 15 EUR. Ima mesta i u gostujućem sektoru za sada.

U suštini, potrebno je prijaviti se, ja sam morao posebno i za Armani i za Bolonju. Pazite samo prezime kada upisujete pošto ne prepoznaje kvačice, pa sam se malo mučio sa tim.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Kankkunen said:

Državni sponzori rade po sistemu odvrni-zavrni ... kako se naredi.

 

zar mi nismo drzavni bankomat i kako je moguce da nismo imali kes da resimo dugove? 

kako neki drugi nemaju probleme? njima je odvrnuta stalno?

 

jeste covic je kriv i sto onaj sudija nije video liniju.

i sta rekoste pre sezone ko je sastavio ovaj tim? vlada yo?

i za to je kriv covic. ostavio rukometase lazarevica i lazica kojeg ne mogu da gledam vise u timu, i babu luku i penzionera markovica + insistirao na petrusevu i da se odrzi domaca osnova. govedo, ljudska ljiga, govno. 

luca se eto sam doveo u klub jer je cuo da je klub govno i da je predsednik govno. da ne spominjem kumasina i 3 miliona i pranje para i to jos na 3 godine, to je kraj nasih ambicija.

klasican covic mora da se samoubije, necemo nista uzeti ove sezone.

 

pa jos i fakin faku kampaco. stvarno uzasan tim je napravio covic. 

da ne bude zabune ima i promasaja i sramocenja kao raduljica, ali ni tu me ne bi iznenadilo da je stvarno verovao da kao i markovic ovaj moze da bude koristan.

ali nema dileme da je to jako sumnjiv potpis + onaj mu je kum + raduljica je grobar. 

 

luca vildoza. 

kako se cini jedan od najvecih ako ne i najveci majstor koji je igrao za nas. 

ono probacivanje kroz noge, ja ne znam kako to nazvati. 99% igraca bi krenulo u dribling i verovatno bi bio prekrsaj. odakle mu uopste ideja da krene da probaci kroz noge? za mene potez sezone do sad, suvi talenat i genijalnost, da ne pricam da je odmah posle probacivanja usledio vrhunski asist dobricu pravo u ruke.

asist iza ledja isto dobricu za trojku (postavio je guru), pa onaj pas filipu gde se ovaj iz monaka bukvalno pita gde je lopta...

covek plese po terenu, a probacivanja kroz noge je vec ima cini mi se u aba.

flouteri koji ulaze u visokom luku kao kap, trojcica od kale hoces i sve to u laganom ritmu, reklo bi se jokicevskom. 

igra se kosarke i on i luka. 

ovo kroz noge i asist kao da gledam deju kako izvodi neku genijalnost ono samo za raju. kao recimo efenbergu kroz noge cisto ono onako reda radi. 

takodje onaj njegov fluoter u el derbiju kad baca loptu iznad visine table i ona upada kao kap uz uzdah cele hale u fazonu jel realan?

uz sve to deluje kao momak na mestu, potpuno normalan i prirodan. 

produzuj ako je ikako moguce i njega i kampaca i filipa i nece biti zime za nas godinama. 

i faku deluje kao izuzetno fin i kulturan momak i skroman. 

 

sve u svemu kvota 51 da uzimamo. 

jedino da krenu da nam oduzimaju pobede, posto auti i zabrane izgleda nece biti dovoljne. 

kao dan je jasno da bi i real i barcu dobili da su igrali luca i faku.

e da je nama finansijska stabilnost, cisti papiri, marsal u prvom redu i 35 bacanja u istanbulu i bacanja 3 sec pre kraja ili 25 bacanja u tel avivu. 

ali neka ovako ce biti jos sladje.

 

uzmi nebojsa i tu el, jos samo to ti je ostalo!

 

p.s. nedostaje mi deda 😞

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

Grin kada ga pritisne dobar defanzivac nestane s terena. Ovog OBrajena se ne sećam.

 

Ako se ne varam, to je onaj iz Monaca. Ostao mi je u sečanju kao zanimljiv igrač. Neka atipična trojka. Nije neki šuter, ali dobar sa loptom u rukama. Igra dosta na niskom postu. Čvrst, pametan igrač. Ako sam dobro upamtio

 

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ako se ne varam, to je onaj iz Monaca. Ostao mi je u sečanju kao zanimljiv igrač. Neka atipična trojka. Nije neki šuter, ali dobar sa loptom u rukama. Igra dosta na niskom postu. Čvrst, pametan igrač. Ako sam dobro upamtio

 

Jeste taj, pominjao se pre neku godinu kao opcija za Zvezdu ... čak se i dopadao Lakiju, al omatorio i zaboravio. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drug Crni said:

Postoji li neka sansa da se kupe karte za Zvezdinu evroligasku utakmicu u Beogradu,bilo koju?

 

Mislis online ili na blagajni?

 

Online moze, ako kazu da prodaja pocinje na tickets.rs npr u 10 ujutru, odes na sajt oko 8, pola 9 i cekas da dodjes na red (mada ni to nije garancija).

 

Za blagajnu se ostavljao neki manji kontigent na dan utakmice, ali mislim da su i to ukinuli za "jace" meceve (Barsa, Real, verovatno Partizan).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...