Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ne mozes da ne osetis odredjeni subjektivizam kod ove kazne.

U korelaciji s tim da smo jedini tim koji nisu stavili na ng cestitku i onu otimacini protiv barse...

 

Mozda je nepovezano ali centrala ne gresi...

Svskako se na sve nacine treba boriti za ovo, nevezano za to kad ce i da li ce Faku biti registrovan. U pitanju je vise od toga.

Ovo su klasicni dvostruki arsini i mogu da nabrojim bar jos 2 kluba koja su mogla ovako biti kaznjena.

Edited by Losmi17
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Piksi said:

Ja mislim, da mi nećemo nikada da naučimo lekciju. Kad kažem mi, svako neka izabere prosto.. ili društvo, ili cela zemlja, narod, politika, sportska društva, civilna iniciativa, pevaljke, starlete, krimi-tajkuni.. u Srbiji. Opet ono vidi šta nam rade.

Ko da smo totalno posvađani sa realnošću i to baš do kraja.

 

Naravno da nećemo.

 

Inteligentan čovek kada krene jednim putem, pa se zakuca u zid, skrene i traži drugi put.

 

Dr mr Nebojša je doveo Milivoja Lazića i očekivao da dobije rezultate, ispostavilo se da ne funkcioniše.

 

Onda je doveo Nelimpija, dao mu skuplju igračku, te se nekako opet ispostavilo da ne funkcioniše.

 

No, dva puta lupanje glavom u zid nije bilo dovoljno, te je na najskuplju igračku u istoriji doveo i najvećeg diletanta u istoriji, Vladu Jovanovića, ponovo se, jelte, nekim čudom ispostavilo da to ne funkcioniše.

 

 

Tako da da, zaista gajim nadu da je dr mr nešto naučio iz svojih grešaka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Iiiiiiii desilo se neverovatno, imamo novog sampiona u kategoriji katastrofalnog poslovanja. Blam blamova. Ova sezona je ona koja probija granice!

 

Nova rang lista:

3. Raduljica

2. Vajt

1. Fakuova registracija u EL

 

Ali zli centri moci, Spanci, Grobari, svi nas mrze...

 

Pa nek nas je*u kad smo se nat*tili...

 

#smejemseaplakaobi'

 

Tebe je udario brzi voz Gavranicu, a ti se jos trkas sa putnickim...

 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ispratio neka ranija kaznjavanja, ovo je zestoka kazna sto je vjerovatno rezultat nekog zesceg prekrsaja. Ja vjerujem da se za svaku sezonu radi licenciranje klubova za ucesce u EL gdje dostavljas dokumentaciju kojom potvrdjujes da ispunjavas razne uslove (finansije, infrastruktura, administracija itd..) za ucesce u takmicenju. U finansijskom kriterijumu, vjerovatno moras dostaviti info o svim zaposlenim u klubu u toku kalendarske godine, platama, isplatama, dugovanjima..Ovo sve mi izgleda kao da smo muntali nesto sa tim podacima (konkretno, napises da si na kraju godine bio duzan 2 plate a ti si nekima ostao i 3 plate, ili dostavis neki doc kojim djelimicno dokazujes da si napravio neki reprogram itd.). Poredim sa fudbalom a znam da je tamo ovako. Nagadjati sta je konkretno problem i zbog cega ovakva kazna je trazenje igle u plastu sijena. Uglavnom, blamiranje mrtvo ali u tome je razlika izmedju mene i Covica. Ja bih sada povracao od muke, opala bi mi kosa a Nebojsa lagano prebaci krivicu na druge i sta ga boli kurac.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:


Hoće ali tek u martu, taman da udju u kakvu takvu formu za završnicu ABA lige a do tada imamo Nedovića, može on to sve sam.

 

Dzoni se vraca za 20 dana, Vildoza pocetkom februara. 

U svakom slucaju, sta se nerviras, ti bi trebao da budes srecan, uspeo si da prizoves suspenZiju za KKCZ , tako da  - Cestitamo !

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bukvalno za nauk da se ne kurčiš sa igračem od 2m i guraš prst u oko Realu i Baskoniji a da pritom nemaš para da isplatiš zaostale plate i muljaš sa papirima.

 

Da smo mi prvo izmirili dugove i onds doveli Kampaca, svega ovoga ne bi bilo, jasno ko dan.

 

Velika sramota za klub.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Evroliga je zlo. Igranje bogatih bez obzira na rezultate je samo po sebi pogresan i nepravedan koncept. Pritom nikakvu finansijsku dobit ne donosi. Problem je u klubovima bez licence. Oni su svi trebalo da budu jedinstveni i odu u FIBA LS. Pa njih 11 nek igra izmedju sebe do mile volje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ako je tacno da je 60 posto maksimum za igrace od ukupnog budzeta kluba, to bi znacilo da je recimo ukupan budzet KKP-a preko 20 miliona eura, jer daje 10+ za igrace. 

Zasto nisu odmah dali kaznu do marta,  nego sada produzuju i to nakon sto smo sve uplatili, kako kazu. Uz to NG cestitka i trojka iz auta, salju se signali da nismo pozeljni.

Mora NC da iznese sve detalje oko ovog slucaja ili da se tornja, ne mogu vise da prodju ove fore u tunelu sam zovite kasnije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem da predsednik objavi zbog cega smo tacno kaznjeni i da li je kazna prestroga.

On kaze da je ocekivao to, zasto smo onda dovodili Kampaca?

Ako je kazna prestroga (a verujem da jeste), predlazem da se sa svime izadje javno, potpuno transparentno da vidmo sta je bilo u pitanju. Ako vec EL nema obavezu da bude odredjenija, KKCZ ima obavezu prema svojim navijacima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Verovatno ce smanjiti kaznu kad ostanemo bez sansi za top8, citaj na kraju januara.

 

Naravno da smo mi glavni krivac, al kazna je smesna. Ovo je losa reklama i za samu EL, koja dozvoljava da joj jedan od lucidnijih igraca ne igra takmicenje.

Prosto ovo se drugacije radi, komunicira se s klubom, i objasni sta je sledeca sankcija.

 

Zabrana za ovako dugacak period je lejm na tako mnogo osnova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

 

sve moze, samo nikako da neko iz kluba ili ne daj boze nadzornog odbora snosi neku odgovornost

Kakvu odgovornost, pa Bodiroga je kriv za sve. Vazda bočni udari a pogotovo sad kad smo konačno odlučili da napravimo iskorak. 

A ni na čestitku nas nisu stavili...

 

:roflmao:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je istina ovo da su dugovi izmireni, kao što kaže ovaj Glikman, onda i euroliga da se napase muda.

 

Tu priču o ferpleju, istim pravilima za sve i kako treba ovo da posluži za primer, mogu okačiti maku o rep. Jasno je da su jako dugo i strpljivo čekali da se Čoviću muda nadju u precepu. I dočekali su. Ovo je ništa drugo nego revanšizam i privatni obračuni, što znači da nisu ni oni mnogo bolji od njega. 

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Najcrnje u celoj priči je što će ovo rezultirati isključivo jačim nadglašavanjem himne EL, i verovatno ničim više.

 

Meni je iskreno žao nekolicine ljudi ovde kojima je bes očigledno usmeren tamo gde treba, al čak su i na ovom mestu utopljeni u moru 'sramotna odluka' mišljenja, šta onda očekivati na većem uzorku u hali.

 

Koliko god je situacija možda i za likovanje sa navijačke strane, bukvalno sam više razočaran reakcijama, nego što išta tu može da me obraduje.

 

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...