Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, Nini3112 said:

Mislis da uopste nema masla Reala,Baskonije,Barse i slicnih licenciranih klubova?

Nasa je krivica siguran sam,ne verujem cak da je ta dokumentacija i poslata cak ali siguran sam da se licencirani klubovi mesaju u razne stvari,bilo to vezano za njih ili ne... Jedini razlog zasto ne gotivim EL jer je organizacija dosta losa.

 

Da smo mi plaćali na vreme, da nismo , ne mi NEBOJŠA dr, pokušali da "izigramo"  EL ( nebitno na koji način,  ali svi znamo kako Dr sredjuje poslovne knjige), niko, ali NIKO ne bi mogao da nas "ucenjuje"  i ne dozvoli registraciji Kampca.

 

Sve ostalo je priča za ove sa jeftinijim ulaznicama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fat Zadd said:

 

Da smo mi plaćali na vreme, da nismo , ne mi NEBOJŠA dr, pokušali da "izigramo"  EL ( nebitno na koji način,  ali svi znamo kako Dr sredjuje poslovne knjige), niko, ali NIKO ne bi mogao da nas "ucenjuje"  i ne dozvoli registraciji Kampca.

 

Sve ostalo je priča za ove sa jeftinijim ulaznicama.

Da li smo mi u situaciji da se bunimo? Nemamo licencu,bas nikakav razlog nemaju da nas drze u EL sem eto navijaca koji naprave haos ubace po koju kovanicu pa presveta EL baci koju kaznu i zaradi kintu? 

Dr Nebi svakako pokusava da prevari svakog i to se totalno slazem ali sam siguran u moju pricu,da se licencirani klubovi previse pitaju.

Link to comment
Share on other sites

Pisu Spanci, prenosi SK

 

Real Madrid stoji iza odbijanja da se ukine zabrana, a madridski klub sa svih strana kreira pravne prepreke kako Kampaco ne bi zaigrao protiv njih desetog januara. Sa druge strane, Zvezda se na sve načine trudi da igrača registruje“, piše Baketplus

 

 

Link to comment
Share on other sites

Велика срамота за клуб, не вреди ни расправљати колико је ово срамотно и јадно на толико много нивоа и колико показује некомпетенцију свих на било каквим позицијама у ККЦЗ, осим ових сјајних играча и тренера. МОМЕНТАЛНЕ ОСТАВКЕ!

  • Like 11
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Webad said:

Zato treba stisnuti muda i ovako desetkovani da dobijemo i valensiju i real!!! Ja verujem da dobijamo valensiju

Stisnuli smo mi muda desetkovani i protiv Barse pa nam je pobeda ukradena od strane sudija. 

 

Inace isti ovaj Real vec godinama ima ogromne gubitke ali bez problema prolazi Evroligine finansijske kontrole ako se uopste tako mogu nazvati. 

 

https://m.basketnews.com/news-178194-real-madrid-lost-more-than-100-million-over-4-years.html

 

 

Ali naravno bitno je opljunuti po nasem klubu. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Stisnuli smo mi muda desetkovani i protiv Barse pa nam je pobeda ukradena od strane sudija. 

 

Inace isti ovaj Real vec godinama ima ogromne gubitke ali bez problema prolazi Evroligine finansijske kontrole ako se uopste tako mogu nazvati. 

 

https://m.basketnews.com/news-178194-real-madrid-lost-more-than-100-million-over-4-years.html

 

 

Ali naravno bitno je opljunuti po nasem klubu. 

 

Naravno, uvek su svi drugi krivi osim nas samih

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...