Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

 

Ukoliko slučaj završi na Sudu u Lozani i Zvezda dobije spor, finansijske posledice bi mogla da trpi i Evroliga.

Druga opcija je daleko bezbolnija i jednostavnija za sve strane, a to je da Maršal Glikman amnestira kaznu beogradskom klubu. Prema članu 20 disciplinarnog koda Evrolige, on kao izvršni direktor takmičenja ima to pravo. Glikman je po donošenju rešenja za produžavanje kazne crveno-belima istakao da je klub izmirio dugovanja i pokazao posvećenost ka poštovanju svih pravila.

"Drago nam je da su dugovi izmireni, ali je važno da Crvena zvezda pokaže posvećenost ka poštovanju svih pravila u budućnosti, a verujem da će tako biti, sudeći po razgovorima koje smo obavili sa klubom".

 

Zalicemo se, kazna smanjenja na 2 meseca, i vuk sit i ovce na broju :classic_biggrin: , a Nebojsa dr po ko zna koji put pobeđuje sile zla oličene u rukovodstvu EL/ABA lige :wink2:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, srlepajce said:

uopste nisam od tih ali kako objasniti da nas izbrisu sa novogodisnje cestitke posle nepunih 12h od ocigledne kradje protiv renomirane Barse

 

Sad ova kazna za nauk drugima, smejurija

 

Gledao sam Duskovog menadzera kod Mileta u podcastu  gde govori da se u Turskoj i Grckoj nista manje ne duguje naprotiv

 

Glavu dajem da smo poslednji da svega ovoga ne bi ni bilo

 

 

 

 

Normalno da nebi bilo. Ali ne zato što sad oni nama žele da spreče igranje u playoffu. Več zato što nebi imali nikakav leverage da prisile Čovića da brzo isplati dugovanja. 

Kao što sam reko u prošlom postu, dugo su ga čekali na penal i dočekali su.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

 

 

Za fudbal 2014 je bilo jasno, laziranje dokumentacije, ali UEFA ima veliku istoriju takvih kazni i to nije bilo iznenadjenje, ali Evroliga koja nikada ne daje ovakve kazne, e to je vec drugi padez. 

Isti covek je  tada bio u FK-u i danas u KK- u, slucajnost, hmm

# pravda za laziranje dokumentacije!

Edited by Leonard
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Koji je na kraju tacan razlog ove kazne? Muljanje sa finansijama?

 

Btw sto ae Faccua i Reala tice, on je Realu duzan ozbiljne pare. Kad je isao u NBA otkupna klauzula mu je bila 6 miliona, a tamo je mahom igrao za kikiriki. 

Dužan im je 5 i nešto miliona (ako ništa nije platio) jer NBA vljd može tipa 750k da plati najviše klubu iz EL. Čini mi se da sam tako nešto pročitao kad je Vildoza dolazio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:


Pošto si svestan da je rizik, zašto bi se žalio onda?
😄 

 

Okej, recimo da je tako, to možemo primeniti i na ovu situaciju. Možda je uprava kluba do sada sedela u kafiću, samo se malo zeznula da ne vozi džipa nego neku Zastavu. To da li si ti vlasnik džipa ili Zastavinog auta ne pravi razliku kad se kreće sa iste (moralne, etičke) tačke, pravi razliku samo u tome gde tražiš opravdanje.

 

Ja nisam rekao da nisam kriv, niti za to tražim opravdanje, a nisam se ni žalio na svoju kaznu.

Ako će samo mene kazniti, jer sam vozio lošiji auto, a ovim budžovanima ne žele da se zameraju, onda im, u duhu pravoslavlja, želim sve najgore u životu i da im se tako vrati na svim poljima.

 

Da ne idem dalje u off.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jebeni Adams... Zakasnili mu par dana za ratu, on je valjda trebao da izjavi, sta vec, da se slaze sa tim kasnjenjem... I goveda nas sacekala na zicer. Cekali nas u fudbalu, sada su poceli i u kosarci. Od uefa mafija smo stigli do el mafija. Tako je to kada brkas u oko najmocnijem klubu i najmocnijoj ligi Evrope.

Ovo je viši nivo kurcenja za koji Covic nema kapacitete. Sad bi radi uperio prst u nekog, ali... Taj neko je sama EL, a to moze da mu se obije o glavu za sva vremena.

Dace bog da se ta mafijaska organizacija raspadne u dugovima do guše, sa visevekivnim robijama. A dotle, pamet u glavu i da se shvati vec jednom da pravda postoji samo medju jednakima.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Živimo u zemlji kojoj živimo gde je sve na dodjem ti.

Naš budžet nikada ali doslovce nikada nije bio zatvoren na početku sezone već smo se uvek krpili.

Dugovalo se igračima i trenerima i to je uvek bilo ispeglano na kraju.

Da li je nasa uprava pogresila jeste.

Evroliga je trebalo klub da kazni jer bi imali veću korist em bi uzela pare em bi pokazala svima kako prolaze oni koji ne isplacuju na vreme.

Poenta je ta sto smo mi se umesali medju velike a to se ne prasta,

Vildoza, Kampazo, na pragu Polonara 8-8 na polovini Evrolige to mora da se zaustavi.

Zna se mesto gde je malim klubovima.

i nemojte da mi spočitavate ovde neke stvari a navescu vam samo par stvari Evrolige gde je nas debelo ostetila

- Ubistvo Marka Ivkovića u Istanbulu  Zvezda kažnjena praznom halom?????

- Utakmica Bamberg - Darušafaka poklon pobeda i navlačenje sudija na starnu Darušafake čiji je sponzor bio Doguš grupa kao i Evrolige te godine Turci dobijaju meč koji je bio ključan za prolaz u top 8.

- Zvezda - Barcelona gaženje linije. Evroliga Zvezda oštećena jebiga izvinite.

- Kalendar za 2023 nema zvezdinog igrača na njemu.

itd itd.

Želiš nekoga da kazniš radiš to novčano odrapiš i ćao zdravo.

Ovde je reč jer si polupio igrače velikima i to je cela poenta priče jer kazna ke drakonska.

A da ne pričamo da ovaj prostor zaslužuje jednog evroligasa sa A licencom.

Dokaz da je Evroliga liga moćnih mali samo popunjavaju dekor.

Edited by daba
  • Like 20
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da ništa nije jasno.... Jedni kažu: vi ste nekad, nešto, nekom, ne zna se koliko, kažnjavamo vas... Drugi kažu: sve smo izmirili, nikom, ništa, nigde ne dugujemo, ali jbg kazniste nas... Zašto (barem onaj ko je u pravu ovde) ne izađe sa preciznim podacima o čemu se tačno radi, da li se, koliko i kome duguje, a ne uopšteno od prve do zadnje reči... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Evroliga i postoji zahvaljujuci parama od Barse Reala Fenera Efesa Makabija itd, a premije za rezultate LingLong liga ima vece od njih.

 

I bas ce da ga silje na tim klubovima, jbg zasrali smo i ko nam kriv. 

 

Uefa koliko god lopovska bila, igras Ligu sampiona na osnovu plasmana u domacoj ligi. Kad platimo A licencu za EL ovo ce biti "ruzna proslost". ☺️

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci kriv je Adams a ne mi sto mu kasnimo sa isplatom...Mi ga doveli pa ga posle mesec-dva oterali.E pa ko ga j...

Ma nije kriv on vec ubija saznanje sto smo ispušili zbog jednog jebenog Adamsa. Da najebes zbog nekog bitnog igraca, ali zbog pacera...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Look at the bright side,

 

raskid za Faku, lako ce naci klub  1.5 miliona usteda, + 50 k obestecenje

nema ni Achile, bez 500 k do kraja godine,

 

usteda od 2 miliona, neko bi rekao i zarada, ocisceni svi dugovi.

 

Ono sto se moze videti, da su danas zasedali i doneli odluku sto je i vise x receno, i da su rekli da su finansijske obaveze izmirene, ali to je za nauk drugim klubovima koji eto ako rese da se ovako bahate, mogu da dobiju istu kaznu.

 

Niko nikada ovakvu kaznu nije dobio, ali eto mi imamo tu cast.


Ostaje da ovi sto su i do sada igrali izbore sto vise sto mogu u svim ligama, a ovde je svakako mesto da se nastavi sa mracenjem, jer ova kazna bi verovatno dosla da i Facu nije dosao, samo nede krajem sezone, a ne sada bas odmah  i na ovoliki rok. 

 

ovo je logika uličnog kriminalca: zašto mene prvog hvatate a ne neke druge, pre mene (gde sam bio i ja ali nisam osuđen).

zato smo u govnima od 1988. do danas. a vi to pravdajte svetskom geopolitikom, lošom srećom, spoljašnjim i unutrašnjim neprijateljima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Normalno da nebi bilo. Ali ne zato što sad oni nama žele da spreče igranje u playoffu. Več zato što nebi imali nikakav leverage da prisile Čovića da brzo isplati dugovanja. 

Kao što sam reko u prošlom postu, dugo su ga čekali na penal i dočekali su.

Izvini, moram da pitam. Otkud ova priča da je Čović čekan na penal? Sve ove godine rukovodstvo kluba je imalo dobre odnose sa Evroligom. Iskreno, za mene je to jedan od retkih uspeha u rukovodjenju kluba familije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, daba said:

Živimo u zemlji kojoj živimo gde je sve na dodjem ti.

Naš budžet nikada ali doslovce nikada nije bio zatvoren na početku sezone već smo se uvek krpili.

 

 

a kako smo se to mi krpili? zašto se neki drugi klubovi ne krpe, recimo vojvodina?

zvuči kao da smo neki siromasi a ne klub sa 9x života koji će država dotirati koliko treba i kad treba.

 

pitajmo čovića ZAŠTO NIJE PLATIO ZAPOSLENE OD DRŽAVNOG NOVCA KOJI DOBIJA OD VUČIĆA.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kontra said:

Izvini, moram da pitam. Otkud ova priča da je Čović čekan na penal? Sve ove godine rukovodstvo kluba je imalo dobre odnose sa Evroligom. Iskreno, za mene je to jedan od retkih uspeha u rukovodjenju kluba familije.

Doveden je Vildoza, Kampaco Polonara dogovoren,

8-8 na sredini lige Zvezda da nije kradje bilo dobila bi i Barsu i bez Kampaca i Vildoze to veliki vide nisu glupi.

Efes u kanalu, Fener u kanalu a treba da budu medju osam.

Ne mogu mali klubovi da mrse racune velikima eto to ti je to.

Mesto novcane kazne od 100-150 hiljada ti dobiješ zabranu registrovanja igrača.

Zna se sta se krije iza toga.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa, mora Holand da pronađe pitbula u sebi, Pefi da nadje eliksir mladosti, Nedović da opere ruke u Moravi (da povede i Dobrića), da Laza1 i Laza2 gledaju "law and order" 24/7, da Kuzma pronadje taj "reset button" već jednom...Teraj dalje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...