Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

23 minutes ago, СтелаРоса said:

Kakvo ponasanje igraca Partizana, postaje vise nerealno dokle idu. Oni ne da se spustaju na nivo budala navijaca koji samo cekaju ovakve situacije da reaguju, nego idu i nivo ispod. Jel ovo primer kako se smirivaju tenzije? Sinoc su dosli sa jasnom namerom da izazovu prekid i praznjenje hale, a sto da ne i da izvuku sluzbenim putem pobedu. "Sportisti".

Jeste vala, a ovi nasi akademici jedva docekali da ubacuju hrpu govana na parket pre bilo kakve provokacije. Provere na ulazu u Pionir su smesne, a najveci krivac tu su uprava i obezbedjenje

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

^plus sto dugo nisam bio na tekmi, pa nisam znao da smem da udjem na terwn ako vec kupim kartu.

 

moram to da probam na nekoj trivijalnoj tekmi, tipa, dodje mzt, ja udjem malo na teren da se prosetam, osetim atmosferu.

 

bas se to promenilo

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Jeste vala, a ovi nasi akademici jedva docekali da ubacuju hrpu govana na parket pre bilo kakve provokacije. Provere na ulazu u Pionir su smesne, a najveci krivac tu su uprava i obezbedjenje

 

Kako uporedjujes igrace i navijace? Mozemo se usaglasiti da je dobar deo plebsa trajno sjeban i intelektualno impotentant. I tu sad neke promene da se ocekuju u ponasanju nije realno, bez represije.

 

Nasi IGRACI jesu akademci za njihove (imaju i oni gotivaca, npr Exum je skroz kul, samo sportska drskost). Nasi igraci nisu provocirali njihovu publiku. Ne klebere se, ne dizu srednji prst, ne zagrevaju se tako sto "guze", itd.

Edited by FireKeeper
typo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Jeste vala, a ovi nasi akademici jedva docekali da ubacuju hrpu govana na parket pre bilo kakve provokacije. Provere na ulazu u Pionir su smesne, a najveci krivac tu su uprava i obezbedjenje

 

Prošle godine sam bila na dve vaše utakmice u Pioniru. Pretresli su me oba puta, međutim u jednoj od te dve situacije sam pored regularnih stvari (novčanik, telefon, ključevi itd) u torbi imala i fiksator šminke. Jbg, išla sam direktno s posla i nisam stigla da svratim kući 😄 Ko ne zna šta je to, u pitanju je neka vrsta spreja u plastičnoj bočici. Realno može da posluži kao oružje. Nisu hteli da me puste s tim unutra (razumljivo), na šta sam ja rekla da slobodno konfiskuju i bace (prežaliću 800 dindži). Međutim, posle kraćeg većanja, tražili su da obećam da neću gađati sudiju, igrače niti bilo koga tim i pustili me. 

 

E sad pitanje je kako se dopusti da gomila likova uđe s upaljačima i ko zna čim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Provere na ulazu u Pionir su smesne, a najveci krivac tu su uprava i obezbedjenje


Pojavio se snimak na tviterima kako Čović "ispraća" žandarmeriju ljutito. Budući da je G4S gerijatrija "čuvala" prve redove, ako se taj događaj desio pre incidenta, to je skandal nad skandalima. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Prošle godine sam bila na dve vaše utakmice u Pioniru. Pretresli su me oba puta, međutim u jednoj od te dve situacije sam pored regularnih stvari (novčanik, telefon, ključevi itd) u torbi imala i fiksator šminke. Jbg, išla sam direktno s posla i nisam stigla da svratim kući 😄 Ko ne zna šta je to, u pitanju je neka vrsta spreja u plastičnoj bočici. Realno može da posluži kao oružje. Nisu hteli da me puste s tim unutra (razumljivo), na šta sam ja rekla da slobodno konfiskuju i bace (prežaliću 800 dindži). Međutim, posle kraćeg većanja, tražili su da obećam da neću gađati sudiju, igrače niti bilo koga tim i pustili me. 

 

E sad pitanje je kako se dopusti da gomila likova uđe s upaljačima i ko zna čim. 

Pa zapravo je objasnjenje jednostavno. Ti ako si normalna osoba koja ide na utakmicu da bi gledala kosarku i uzivala u njoj nece ti biti problem da na ulazu u halu ostavis sve za sta su ti redari rekli da ne smes da uneses. Ali ako dolazis pijan/nadrogiran sa namerom da pravis incidente sa jos 10 takvih ljudi, redari nece ni pokusati da te pretresaju kako ne bi napravili sebi problem. Izgleda da niko nema snage u ovoj drzavi da se bori sa huliganima.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kendrick said:


Pojavio se snimak na tviterima kako Čović "ispraća" žandarmeriju ljutito. Budući da je G4S gerijatrija "čuvala" prve redove, ako se taj događaj desio pre incidenta, to je skandal nad skandalima. 

E super, hvala ti, moram to pogledati. 

Link to comment
Share on other sites

Normalno bi bilo da pretres ni ne postoji.

 

Svako je odgovoran za svoje ponašanje. Kamere snimaju publiku, ako neko ubaci neki predmet, lako ga je identifikovati. Prijava, pa na sud.

 

Za klub ozbiljna kazna. I sada treba kazna da bude da se u utorak igra pred praznim tribinama.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa zapravo je objasnjenje jednostavno. Ti ako si normalna osoba koja ide na utakmicu da bi gledala kosarku i uzivala u njoj nece ti biti problem da na ulazu u halu ostavis sve za sta su ti redari rekli da ne smes da uneses. Ali ako dolazis pijan/nadrogiran sa namerom da pravis incidente sa jos 10 takvih ljudi, redari nece ni pokusati da te pretresaju kako ne bi napravili sebi problem. Izgleda da niko nema snage u ovoj drzavi da se bori sa huliganima.

 

Ja sam htela da ostavim to na ulazu, ali su verovatno procenili da ne izgledam problematično, pa su me pustili sa sve tim predmetom. I tu su recimo mogli da pogreše u proceni, šta da ja nisam došla sa namerom da iskoristim predmet, ali se iznerviram pa ipak posegnem za njim?

 

Što se tiče poslednje dve rečenice, ispada tako, da cela situacija jeste odraz bezakonja i vladavine kabadahija u našoj zemlji. 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Negde krajem marta kad je igrao Partizan sa Realom u toku lige još, vraćam se ja iz NS kući i stajem da pojedem pljeku u Platičevu, samnom ulazi 10ak grobara Bosabci, ja u životu veće glasnije ljude na jednom mestu nisam video, ja sam 190 96kg, znači nisam sitan, ja sam pored njih mrvica, idu da gledaju utakmicu njih trojica nemaju karte i govore mi idemo il u halu ili u zatvor večeras, negde ulazimo... 

A to su ljudi svi preko 2 metra i 110/120kg, takve redari da zaustave kako ne... 

Ali vidi se da su krenuli haos da prave, a tome se jednom mora stati na put... 

Link to comment
Share on other sites

Vildoza +/- 19, 14 poena, 5 asistencija, 4 ukradene, 1 izgubljena lopta (sto mu je cesto znao biti problem tokom sezone). Bas je nedostajao ovakav Luca, mnogo vise kvaliteta i opcija imamo u napadu kada je on prisutan. Na neki nacin daje eleganciju nasoj igri.

 

Nedovic 6/9 za 2 poena, u drugom poluvremenu ga nisu mogli uhvatiti bekovi Partizana. Nije mi jasno gde je to bilo u prethodnih utakmicama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Vildoza +/- 19, 14 poena, 5 asistencija, 4 ukradene, 1 izgubljena lopta (sto mu je cesto znao biti problem tokom sezone). Bas je nedostajao ovakav Luca, mnogo vise kvaliteta i opcija imamo u napadu kada je on prisutan. Na neki nacin daje eleganciju nasoj igri.

 

Nedovic 6/9 za 2 poena, u drugom poluvremenu ga nisu mogli uhvatiti bekovi Partizana. Nije mi jasno gde je to bilo u prethodnih utakmicama.

Nedovic igra odlicno sve 3 urakmice, i u game 2 je napadao vise unutra kao i sinoc ali i to je usled bolje igre nasih visokih igraca, bolji postavljanje blokova, bolja otvaranja nakon tih blokova i protivnik koji mora i na njih da se koncentrise a ne na Nedovica i da iskacu na njega konstantno te stoga Neda ima prostora da zakoraci i napravi separaciju

Isto tako pomaze kada imas kosarkase oko sebe a ne Pefi, Lazarevic duo gdje je spejsing nepostojeci i protivnik koji moze da skuplja sa njih

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Navijaci su odradili svoj deo posla odlican pritisak na igrace partizana. Svima je zapalo za oko nekolicina idiota koji su bacali stvari na teren a niko da pohvali b i c tribinu. Kada je nakon svih upozorenja opet pao neki predmet na teren bukvalno je cela tribina terala napolje ta 2 degenerika koji su bacali. Prvo na b tribini onda kasnije na c.

Sto se kosarke tice kada imamo doprinos centarske linije mnogo je lakse. Ali i pored toga utisak je Luca Vildoza. Energija, sut, asistencije i ono sto me je najvise iznenadilo pravovremena udvajanja. Imao sam utisak da smo im 10 lopti njegovom zaslugom uzeli.

Dusko je na pocetku 4 cetvrtine opet trokirao sa Markovicem Lazicem Dobricem i Martinom zajedno na terenu u 2 napada nismo mogli kos da pogledamo, a oni nas punili sa penala. Sva sreca ubrzo su usli Neda i Facu pa smo prodisali.

Sve u svemu, ovakva energija u sledecoj utakmici i imamo cemu da se nadamo.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DameTime said:

 

Meni nije delovalo da je to cilj, s obzirom da je skandiranje išlo neposredno nakon tog duela s Facuom, kad je njemu svirana nesportska. A čak i da jeste, to nas ne treba da zanima, već samo šta je produkt toga tj. kakva poruka se šalje - dalje produžavanje postojećeg kontinuuma nasilja.

 

P.S. Da li se @Kosjan Willavić i @Manu računaju kao Duško na forumu, da možemo da im postavimo pitanja? :classic_tongue:

Iskreno to sa Facuom nisam video. Mora da je bilo negde u prvom poluvremenu, u tom slucaju je mozda tako kako kazes. Ono sto sam video je kada je Dante izvodio slobodna bacanja negde na kraju trece, i tu mi je delovalo tako kako sam vec napisao. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Zaboravih napisati da je velika sramota ko je sedeo u prvom redu. Moki neko treba da objasni koga sme da dovodi u halu, da ne bi sledeci put doveo i onog budalu sina. Sramota.

Nije mu ono sin, ono je najjace zanimanje ikad. Bivsi muz Goce Trzan🤣🤣🤣

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...