Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Prvi utisak posle ove utakmice mi je da sledeće sezone konačno moramo da dovedemo startnog centra. Mitrović može da trpa ABA boraniju, ali nema on šta da traži na terenu protiv snažnih i atletičnih centara, da ne kažem crnaca. Teško je gledati kako ga u svakom derbiju Lesor zlostavlja, a vidimo i da je Smailagić počeo da mu kuca na glavu. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Što?
Da nas nisu možda pokrale sudije..ili se sprema saopštenje? :lol_2:

Na to se i ne daje kvota, za razliku od mojih uplata na dvojku tokom tekme 😄  

Da smo preokrenuli bilo bi za celu kafanu 😄 A opet se ne nerviram kao neki... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde se napada Nedovic, a zaboravlja se da je posle odlicnog dela sezone za svaku gresku (a ume da ima nelogicnih poteza) klupiran iste sekunde kad nesto zabrlja. Ne dozvoljava mu se da pogresi i da igra, a sa druge strane Dobric moze da ispada u odbrani non stop, da ne moze cele sezone da oporavi sut, a opet igra i igra i igra. Nedovic je poput Vildoze..ume da zajebe, ali je takav tip igraca da mora da se istrpi ako se misli da doprinese rezultatu

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Nama treba cist suter u ovoj ekipi (Holland) umesto Ivanovica/Lazarevica. U napadu moze da pruzi vise, u odbrani ako se potrudi mozda i vise od ocekivanog. A ovo su utakmice u Kojima ti treba jedan takav igrac, posebno ako ne bude Vildoza spreman...

Sigurno je Holland bolji i korisniji od ovakvog Ivanovica. Lazarevic i Lazic moraju biti u ekipi zbog Pantera.

 

A sutera, barem na papiru, imamo. Zove se Nemanja Nedovic. E sad sto ne isporucuje trenutno to je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

E nek ste mi rekli, prva izgubljena nakon izjave, znači onda je okej. Čovek nema nikakvo pokriće na terenu za tu izjavu, odnosno nakon iste očekivala sam u najmanju ruku specijal. Kad ono, moša (al nije Marjanović), tim kao raspuštena banda, jaše Dobrića koji ni kriv ni dužan ispada pojedinac tekme "kroz statistiku".

 

Da je Obradović to izjavio već sad bi bio razvučen na svim topicima. Optimizam koji se temelji na nadi da Partizanu opet stane šut nekad u ovoj seriji mi ne ide u glavu; optimizam temeljiš samo na onome što sam kod sebe možeš promeniti. A ja nisam videla ništa smisleno nakon TO večeras niti da je utakmica pripremljena dobro.

 

Koliko puta ovo treba da ponovi da bi ohrabrio Petruševa, Nedovića, Dobrića i ekipu?

Ima do sada dva trofeja i bolji međusobni od KKP do večeras. Eto pokrio se čovek.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ima do sada dva trofeja i bolji međusobni od KKP do večeras. Eto pokrio se čovek.

 

Nije ovo tenis pa da gledamo H2H, neka spremi utakmicu umesto što daje demagoške izjave posle kojih treba da se pokriva.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

E nek ste mi rekli, prva izgubljena nakon izjave, znači onda je okej. Čovek nema nikakvo pokriće na terenu za tu izjavu, odnosno nakon iste očekivala sam u najmanju ruku specijal. Kad ono, moša (al nije Marjanović), tim kao raspuštena banda, jaše Dobrića koji ni kriv ni dužan ispada pojedinac tekme "kroz statistiku".

 

Stavno mi nije jasno kakvo pokrice ti ocekujes? Zapravo zasto uopste ocekujes neko pokrice? 

 

A vec smo apsolvirali da ti nije na mestu izjava:

26 minutes ago, DameTime said:

a onda gubiš od takve ekipe više puta

Koja je, jelte, netacna. 

 

 

To je sad kao kad bi igrala poker, na hand-u si tanka i ides na blef, mozda ce biti nesto na turn-u, ali ides jako da bi usao u mozak protivniku da on flopuje. Nemas pokrice za blef. E isto tako i ovde, samo sto hoce da utuvi nesto u glavu svojim igracima. Da mogu, da veruju... 

 

A sta treba da kaze "e jbg, vidite igraci moji, mi smo ekipa koja je zavrsila iza njih u EL i ABA ligaskom delu, nemamo mi ovde sanse..." iako smo ih dobili 3:2 do plejofa? 

 

Ne razumem sta ti nije jasno 😄 

 

 

 

2 minutes ago, DameTime said:

Da je Obradović to izjavio već sad bi bio razvučen na svim topicima. Optimizam koji se temelji na nadi da Partizanu opet stane šut nekad u ovoj seriji mi ne ide u glavu; optimizam temeljiš samo na onome što sam kod sebe možeš promeniti. A ja nisam videla ništa smisleno nakon TO večeras niti da je utakmica pripremljena dobro.

 

Koliko puta ovo treba da ponovi da bi ohrabrio Petruševa, Nedovića, Dobrića i ekipu?

 

O Zocu mozes kod komsija 😄 bolje ga znaju...

 

Nije ovo stvar optimizma. Iako ima pokrica za to u vidu 3:2 skora do ove utakmice. Ovo je psiholoska igra sa svojim igracima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Očekujem ako bude 2:0 kojim slučajem da kaže e tek sad sam uveren u pobedu. 

Nepotrebno previše pažnje poklanjaš standardnoj trenerskoj žvaki na kzš.

Krivim ga zbog loše pripreme, niske energije i ispadanja u odbrani i pogubljenosti u napadu, a za izjave/najave baš me briga.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Nije ovo tenis pa da gledamo H2H, neka spremi utakmicu umesto što daje demagoške izjave posle kojih treba da se pokriva.

Eto prilike da te demantuje već u četvrtak. Nema tu velike pripreme. Ekipe se odlično znaju. Sitnice su dovoljne da sve što si pripremio padne u vodu. Ja gledam krajnji rezultat a to je pokazatelj krajnje pripreme. Ne priprema se samo jedna utakmica. Priprema se cela serija. Izjava je na mestu i sa mudima. Stavio je sve na kocku. Na kraju će biti i'l pokojnik i'l pukovnik. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zacool said:

Moze neko da mi kaze koja je fora sa Ivanovicem da ne cestita pobedu protivnickoj ekipi?

 

Partizanu nije nijednom… ne znam za ostale

To je Dusko fazon 😁

 Ne pominje protivnika posle tekme 

Odmah o svojima sta je dobro ili nije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Stavno mi nije jasno kakvo pokrice ti ocekujes? Zapravo zasto uopste ocekujes neko pokrice? 

 

A vec smo apsolvirali da ti nije na mestu izjava:

Koja je, jelte, netacna. 

 

 

To je sad kao kad bi igrala poker, na hand-u si tanka i ides na blef, mozda ce biti nesto na turn-u, ali ides jako da bi usao u mozak protivniku da on flopuje. Nemas pokrice za blef. E isto tako i ovde, samo sto hoce da utuvi nesto u glavu svojim igracima. Da mogu, da veruju... 

 

A sta treba da kaze "e jbg, vidite igraci moji, mi smo ekipa koja je zavrsila iza njih u EL i ABA ligaskom delu, nemamo mi ovde sanse..." iako smo ih dobili 3:2 do plejofa? 

 

Ne razumem sta ti nije jasno 😄 

 

 

 

 

O Zocu mozes kod komsija 😄 bolje ga znaju...

 

Nije ovo stvar optimizma. Iako ima pokrica za to u vidu 3:2 skora do ove utakmice. Ovo je psiholoska igra sa svojim igracima. 

 

Psihološka igra je toliko dobra, da mu igrači izgledaju kao da su se prvi put sreli večeras na terenu. A mnogima je samopouzdanje u minusu, uprkos ubedljivim pobedama u prethodnim fazama. Pošto ta "psihološka igrica" očigledno ne daje rezultate, bar ne željene, možda da je promeni? 

 

Nego se ne radi ni o kakvoj psihološkoj igrici, ceo njegov ton u toj izjavi je bio - proradila mu je sujeta, pa je izabrao najkraći put, da baci neku demagošku floskulu. Nemam problem, svi smo sujetni, ali neka izvoli da - pogodićete - spremi utakmicu.

 

3 minutes ago, Čočo said:

Eto prilike da te demantuje već u četvrtak. Nema tu velike pripreme. Ekipe se odlično znaju. Sitnice su dovoljne da sve što si pripremio padnu u vodu. Ja gledam krajnji rezultat a to je pokazatelj krajnje pripreme. Ne priprema se samo jedna utakmica. Priprema se cela serija. Izjava je na mestu i sa mudima. Stavio je sve na kocku. Na kraju će biti i'l pokojnik i'l pukovnik. 

 

Zanima me šta bi bila izjava za slučaj da se izgubi serija. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Prodala nas Vildozina uganuta trepavica. Samo da se ne ubode pincetom u oko kad bude čupao obrve pred drugu tekmu i eto nama brejka. 

Kriticno je kad napreze lozu dok dize nogu za fotkanje u liftu.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Pa nešto nije uspešan u targetiranju.

 

A mozda je adresa dobra ali poruka jos nije procitana... 

Nego, razumeli smo da adresa nije Zoc, jel? Samo da proverim.

 

 

Just now, DameTime said:

Psihološka igra je toliko dobra, da mu igrači izgledaju kao da su se prvi put sreli večeras na terenu. A mnogima je samopouzdanje u minusu, uprkos ubedljivim pobedama u prethodnim fazama. Pošto ta "psihološka igrica" očigledno ne daje rezultate, bar ne željene, možda da je promeni? 

Pa eto, posavetuj coveka, sta ti je tesko. Mlad je, neiskusan, treba ga posavetovati, mozda nekad nesto u zivotu i osvoji nakon toga. 

 

Najjace su mi ove izjave gde se neko pravi veci general od generala, posle bitke. 

 

 

Just now, DameTime said:

Nego se ne radi ni o kakvoj psihološkoj igrici, ceo njegov ton u toj izjavi je bio - proradila mu je sujeta, pa je izabrao najkraći put, da baci neku demagošku floskulu. Nemam problem, svi smo sujetni, ali neka izvoli da - pogodićete - spremi utakmicu.

 

Govori u svoje ime 😄 

 

Jeste, sujeta mu je proradila jos na pocetku kada je izjavljivao da ce igrati oni koji veruju da mogu da pobede. 

 

Uzaludno je nekada raspravljati... 

Link to comment
Share on other sites

Ali kako se na topiku posle svakog poraza otpušta minimum pola rostera, nije ni čudo što se onda kuka za "transfer" temom jer moraju forumaši i dovesti neke igrače umesto ovih koje su otpustili. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

Ali kako se na topiku posle svakog poraza otpušta minimum pola rostera, nije ni čudo što se onda kuka za "transfer" temom jer moraju forumaši i dovesti neke igrače umesto ovih koje su otpustili. 

Dobro otpusta se Dobric.Nije tako strasno. :D

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

Ali kako se na topiku posle svakog poraza otpušta minimum pola rostera, nije ni čudo što se onda kuka za "transfer" temom jer moraju forumaši i dovesti neke igrače umesto ovih koje su otpustili. 

De,de..nego treba da se divim drvoj građi koju smo naslagali u timu kao što sam ja u svom dvorištu.
Nikog ne teram,ali bih mirne duše prihvatio da jedno 8,9 igrača ode na kraju sezone..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...