Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ponadao sam se posle Duskove izjave i slika sa treninga da je ipak spreman, iako se u Zelezniku jasno videlo da ne hoda normalno... A taman je vratio samopouzdanje, namestio ruku, unosio veliku energiju i podsetio na najbolje partije. Veliki hendikep, sanse nam lagano padaju sa 45% na 30%.

 

E moj Coki, alal ti qrac. Sve sto je postigao s ovim besmislenim umetanjem kls utakmica je Vildozina povreda i povratak Avramovica.

Edited by fradler
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Ponadao sam se posle Duskove izjave i slika sa treninga da je ipak spreman, iako se u Zelezniku jasno videlo da ne hoda normalno... A taman je vratio samopouzdanje, namestio ruku, unosio veliku energiju i podsetio na najbolje partije. Veliki hendikep, sanse nam lagano padaju sa 45% na 30%.

 

E moj Coki, alal ti qrac. Sve sto je postigao s ovim besmislenim umetanjem kls utakmica je Vildozina povreda i povratak Avramovica.

Obrni okreni njima bi Avramović svakako bio spreman ali ovo odsustvo Vildoze je ozbiljan hendikep. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci ako izgubimo sudije nas pokrale. :S

Naravno da ne. Samo kazem ako bude fer sudjenje imamo velike sanse, ali ako budu izmisljali licne greske Kampacu kao u prethodnom derbiju a Lesoru davali bacanja za svasta onda nam dzabe i Jokica kad bismo imali.

Link to comment
Share on other sites

A i Dalibor u sastavu pre Holanda i Kuzmica je epski nonsens. Decko se blamirao protiv centarske linije Vukovic-Pavicevic, apsolutno nicemu on ne moze da posluzi u ovim utakmicama. Tacno svi visoki da izlete zbog faulova, pre bih igrao sa Lazicem i Lazarevicem na 4 i 5 nego sa Ilicem u bilo kakvoj ulozi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fradler said:

A i Dalibor u sastavu pre Holanda i Kuzmica je epski nonsens. Decko se blamirao protiv centarske linije Vukovic-Pavicevic, apsolutno nicemu on ne moze da posluzi u ovim utakmicama. Tacno svi visoki da izlete zbog faulova, pre bih igrao sa Lazicem i Lazarevicem na 4 i 5 nego sa Ilicem u bilo kakvoj ulozi.

Strašno, verovatno od tri "zla" mu je najmanje Ilić, ali se bukvalno ne zna ko je gori od ove trojice…

Link to comment
Share on other sites

Moze se, samo ako se hoce i ako se igra sa koncentracijom i veruje u pobedu. 

 

Videcemo koliko smo se energetski istrosili, pa da probamo ovo iz drugog poluvremena, upgrade-ovano za razpolozenog recimo Petruseva, da prenesemo u drugu utakmicu. 

 

Idemo dalje... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Martin im ustopuje igru pod kosem posle brdo koseva u zadnjij cetvrtini iz reketa, izvede ga, udje Mitrovic. Petrusev pocne da igra, izadje zbog faula, ali ga vise ne ubacuje. Kampaco odigra odlicno i onda ga drzi 2 kljucna minuta na klupi. Dobric nista nije znao, kao tele i igra i igra i igra….Ne znam sta reci…Igraci su zajebali dosta, ali bih voleo i da mogu da razumem neke odluke Ivanovica…(voleo bih da ostane i sl godine, ali da li je sujeta ili sta li je…morace i on malo da se prilagodi..nadam se)

Link to comment
Share on other sites

Oni kad su motivisani teško ih je pobediti. Zakazali su igrači od kojih se očekivalo više u ovoj utakmici, Petrušev, Nedović, Martin. Igrali smo i bez Vildoze koji je taman uhvatio formu i vratio samopouzdanje i onda povreda. Ipak, pored toga mi smo na kraju mogli ovde da zakuvamo. Daje nadu ovo drugo poluvreme mada je ruku na srce i Partizan ga odigrao užasno. Ne ide nam ruku i to što tim koji je u finalnoj seriji prethodnih godina pobedio prvu utakmicu, na kraju uzeo trofej. Ništa, izaći u drugoj utakmici borbeniji, koncentrisaniji, odigrati daleko bolje kao tim i pokušati uzeti pobedu.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Vildoza nas prodao kad god je bilo bitno. Prvo povreda, pa depresija, pa opet ista povreda iako vec 2 meseca nismo u jakom ritmu. Bez njega, Kampaca i Nedovica u rotaciji ne mozemo ovo da dobijemo.

 

Pefi i Ivanovic amateri, Dobric opet u ulozi nosioca koju ne moze da iznese i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...