Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Clash said:

 

Cekaj malo, vi ladno napisete kao opravdanje da niste gledali tekmu neke poslove i neke porodice?

Sta sve covek nece procitati ovde, strasno.

 

 

ma jok, fuck the porodica, nego, nisam cekirao forum, pa sam zaboravio na tekmu.

 

nego, jutros dok mi je gasila tekmu, kaze, "em si hrkao pa se nisam dobro naspavala, em od ranog jutra kosarka, ima li sta gore?"

 

mislim se, mogla je da bude prazna hala, pa da se cuje na tvu kako skripe patike na parketu ali nisam smeo da kazem, dobro sam prosao sa hrkanjem a treba birati bitke 😶

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ma jok, fuck the porodica, nego, nisam cekirao forum, pa sam zaboravio na tekmu.

 

nego, jutros dok mi je gasila tekmu, kaze, "em si hrkao pa se nisam dobro naspavala, em od ranog jutra kosarka, ima li sta gore?"

 

mislim se, mogla je da bude prazna hala, pa da se cuje na tvu kako skripe patike na parketu ali nisam smeo da kazem, dobro sam prosao sa hrkanjem a treba birati bitke 😶

Haj dobro, desi se i najboljim los period, oprosticemo.

Ide ABA, ima vremna za oporavak i da se isprave greske.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Pero_Cameron said:

910.000€ zarada od ovogodišnje kampanje u EL.

Strahota, giljaš 7 meseci, 34 kola i zaradis kao za jedan jebeni remi u Ligi šampiona..ili tri puta manje od jedne pobede..sramotno da sramotnije ne može biti...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, propolis said:

Mi ako ne zadržimo Kampaca sledeće godine da se izljubimo sa Euroligom!!!

Ako pola covek-pola kosarkaski madjionicar ode, ne treba ni ljubljenje...

 

Campazzo MORA ostati. Jednostavno mora. Dati mu sta trazi i zavrsiti to u junu.

  • Like 8
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Ako pola covek-pola kosarkaski madjionicar ode, ne treba ni ljubljenje...

 

Campazzo MORA ostati. Jednostavno mora. Dati mu sta trazi i zavrsiti to u junu.

 

 

On sto ce traziti mi sigurno necemo moci da ispunimo. Jbg.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

nego, jutros dok mi je gasila tekmu, kaze, "em si hrkao pa se nisam dobro naspavala, em od ranog jutra kosarka, ima li sta gore?"

 

mislim se, mogla je da bude prazna hala, pa da se cuje na tvu kako skripe patike na parketu ali nisam smeo da kazem, dobro sam prosao sa hrkanjem a treba birati bitke 😶

 

 

A hahaha odlično,a i nekako se prepoznajem u potpunosti. Samo što ja premotam kad se vratim sa tekme i zahrcem posle 5 piva 🙂🙂

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, drakon1 said:

Ako pola covek-pola kosarkaski madjionicar ode, ne treba ni ljubljenje...

 

Campazzo MORA ostati. Jednostavno mora. Dati mu sta trazi i zavrsiti to u junu.

 

To se završava sada, ne u junu.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

On sto ce traziti mi sigurno necemo moci da ispunimo. Jbg.

 

 

A nece ni neki drugi klub moci da mu da toliko loptu u ruke i slobodu u igri kakvu mu mi dajemo. Za 9 utakmica kod nas u EL je ispalio 54 trojke, a u Realu mu je na po 30ak utakmica u one tri sezone prosek bio oko 110. Slicno je i sa uzetim sutevima za 2 poena. On je kod nas ubedljivo najbolji igrac i lider ekipe, neko od koga sve zavisi. U drugim klubova bi igrao sa jos takvih igraca kakav je on. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

Pa trokirali smo upravo najbitnije tekme protiv najlošijih protivnika. Klasičan choke na timskom nivou.

Upravo, imali smo ludu seriju na menjanje trenera i kad smo bili otpisani, kad je bilo nekih ocekivanja, izgubili smo sve do jedne i opet pravimo ovu seriju kad nemamo nikakve sanse za top8. Klasicna bezmudaska bezkaraktetna ekipa, kad se opusti ruka onda ulazi a kad ne, baj baj 

 

Nadam se boljem treneru sledece sezone vise nego ostanku kampaca. Tj, ne nuzno boljem ali nekom ko nije jednom nogom u penziji

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, drakon1 said:

Ako pola covek-pola kosarkaski madjionicar ode, ne treba ni ljubljenje...

 

Campazzo MORA ostati. Jednostavno mora. Dati mu sta trazi i zavrsiti to u junu.

Napisah ja bianko ček pa nek sam upiše cifru. Boljeg igrača nismo još imali  IMHO I pitanje je da li ćemo ga i imati bar u skorije vrijeme. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Napisah ja bianko ček pa nek sam upiše cifru. Boljeg igrača nismo još imali  IMHO I pitanje je da li ćemo ga i imati bar u skorije vrijeme. 

 

naravno da nije stvar cifre, koju ce dobiti i kod nas i kojekude. stvar je strategije i rostera

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad pogledas nema sta se nije urotilo protiv nas 

Prva tekma Facua 24h posle dolaska iz Argentine posle leta od isto toliko

Povracao protiv Pao

Da ne govorim o Barsi gde bi pobedom 30.12. izbili na 6.mesto i pobedu manje od Barse 

Jbt kakav momentum nam je unisten

Kakvu smo kosarku igrali

Ko zna da li bi se i desio poraz u Kaunasu

 

Ko da je proradila karma za sva Coviceva sranja

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

Pa trokirali smo upravo najbitnije tekme protiv najlošijih protivnika. Klasičan choke na timskom nivou.

Ako sam korektno brojao, mi imamo 9 poraza od ekipa iznad nas (znaci njih 9) i 8 od ekipa ispod nas (njih 7).

 

Ovo je pomirljiv kraj EL-sezone. 5 pobeda na kraju nije nista, ali pricace se jos godinama sta smo ispustili. Prvi deo sa nesrecnim Jovanovicem u EL i ide nekako osim onog poraza od PAO jer smo, uz sve nesrece, imali i izrazito los raspored.

 

Onda dolazi Ivanovic i sok terapijom ili cime vec budi ekipu. Pravi se serija, bude se nade.

 

Po meni kljucna dva momenta su bili porazi od Barcelone (previd sudije) i komsija (nismo ih mogli prelomiti, iako smo imali sansu za to). Posle toga dolazi pad gde gubimo sve sto se izgubiti moglo. Nije nas pobedio samo onaj ko nije hteo (Maccabi je tu bio izuzetak koji potvrdjuje pravilo). Taj period se poklapa sa neobjasnjivim potezima Ivanovica i petorkama koje su bile... nemam objasnjenja sta vec ili rec za to. Tu gubimo skoro svaku sansu za prolaz i napisao sam jednom da smo tu uhvatili neki luzerski streak i mentalitet. Takodje sam se nadao da na kraju nece jedna pobeda da nam nedostaje za prolaz sto se ipak desilo (ako se gleda koja pobeda: ne Barca, nego recimo Zalgiris). A da smo imali vise zicera u vidu Albe, Pao, Zalgirisa, Bayerna...imali smo. Ako se gleda da smo dobijali utakmice koje mozda i nismo trebali, opet izadje na tih 17-17 (+/- 1, 2 pobede).

 

Na kraju ovih 5-0. Dobre utakmice, ekipa pokazala karakter. Ali(!), taj karakter ekipa pokazuje prvenstveno u Pioniru. Ta jedna utakmica na strani od ovih 5 (u Lyonu) je bila nesto sasvim drugo. Poceli smo i tamo mlako, pa onda cak i nastavili traljavo. Bili u minusu, vratili se na poluvremenu nekako da i sami nismo znali kako i imali bolji rezultat nego sto smo zasluzili. Posle nastavili malo bolje dok se ASVEL nije samoubio i potpuno raspao. Eksplozivnost se najvise vidi u Pioniru, na strani igramo u iscekivanju kakav dan ima protivnik. Ako uspemo to da iskoristimo, super. Ako ne... Kuci smo nesto sasvim drugo, ali i tu smo kiksali (Alba, Milan, Pao)...

 

Da ne tupim previse. Ovo je zavrseno. Da se ne lazemo, bili bismo zadovoljni barem 30% vise da komsije nisu pokazale da se moze napraviti iskorak. Njima se za ono pokazano na terenu mora cestitati, mada igraju na max. broju obrtaja i pitanje je koliko to moze jos da ide, a da ne dodje do pada. A zavise i od zdravstvenog biltena koji je povoljan zadnja tri-cetiri meseca. A ako je ono sto Covic prica o cinkarenju tacno, onda je to neoprostivo i imamo pravo da budemo besni.

 

I da: Campazzo MORA ostati i sledecu sezonu. Teodosic, za koga se prica da je zavrsen i koji je juce vidjen u Beogradu na istom mestu gde i Savic (nije sigurno da su tamo bili zajedno), moze biti samo 2. play pored Campazza. Ako je planiran da bude 1. play onda to ide rubriku "vec vidjeno" gde dovodimo asove cija je karijera na zalasku i gde nam se to do sada nije isplatilo. Po meni pitanje resavanja Campazza ce biti pokazatelj sta zelimo u sledecoj sezoni.

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Kankkunen said:

 

Salu na stranu, ali Petrusev je meni ne samo sinoc bio ocajan u odbrani. Uz to ima neki vibe da svaki daljinski sut upucen preko njega ulazi bez koske u kos. Verovatno ima i do toga da kasno izlazi da blokira sut pa je uvek sa nekim alibi dizanjem ruku kad je protivnik opalio, ali... Sinoc je tek pri kraju napadacki pruzio nesto, ali odbrana je bila ne po prvi put losija strana njegove igre.

 

Nas su izvukli ovim redosledom Vildoza sa dva ocajnicka/nerezonska suta za dva i Dobric sa dve trojke (jedna dobro odigrana akcija i jedna preko ruke iz driblinga). To je bilo kad smo izmisljali poene iz bezidejne igre i na isteku napada.

Edited by drakon1
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...