Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

sve okej i opet 16i pik i sto opet igramo prvo kolo sa kaosom i sto su mi skidali igrace od prve runde i ajdebaja pa do skoro samog kraja [rima] ali zlocinac koji je uzeo jalena williamsa iz okc u 9oj ili 10oj rundi, samo cu reci svaka cast 🙃

 

edit

 

pg curry - porter jr - r.jackson

sg fournier - monk

sf dort

pf collins - barnes

c ayton - stewart - bamba - landale

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PG Ayo/ Melton
SG Jaylen Brown/ Jalen Smith
SF Wiggins/ Cam Johnson
PF Scottie Barnes/ Poku/ Caleb Martin
C Jokic/ Looney/ Jeremiah

Smorih se kad sam video da je Jimmy ostao, mogao je on umesto Scottie-a i onda bih bio dosta zadovoljan. Fejlovao sam i sa visokim i u kasnijim rundama, ali bi trebalo da budem dobar u ass/stl/3pm/pts

Link to comment
Share on other sites

LaMelo, Giddey

Rozier, Clarkson, Jalen Williams

Hield, Okoro

Portis, Livers

Vučević, Plumlee, Sharpe

 

Stigao sam da uđem na draft tek u 9oj rundi valjda i pokupim Jalena Williamsa @uini.

 

Mogu reći da sam imao poprilično sreće, autopick mi je sklopio ekipu koja ima smisla i gde puntujem otprilike pola kategorija ali nema veze. Nadam se što skorijem oporavku Lamela.

Link to comment
Share on other sites

Hronologija jednog drafta vol 2022/23:

 

Tačno izbor na sredini sa pozicije 10, ne znam šta da mislim.

 

Runda 1: Kad su otišli dežurni krivci i kad su šokantno lutrijski uzeti Sabonis (ajde nekako) i Davis (šok!) sa pozicija 8 i 9, ostalo mi je da razaberem između Trea, Stepha ili Lebrončine. Ostalo nisam razmatrao. Mislim da LBJ još može da nabija elitne brojke, što jer Lakersi moraju da se dokazuju što zbog lične jurnjave za rekordima. A i vožd mi je doneo jednu od titula kao izbor prve runde, doduše tada bliže prajmu nego danas.

 

Runda 2: All in i potez koji će mi verovatno odrediti fantasy sudbinu. Zionče će ili da pokida i ostvari top 10 produkciju ili će da se povredi a mene ubaci u borbu za opstanak.

 

Runda 3: Ciljao sam Porzingisa ili LaVinea ali pošto odoše ispred nosa opredelih se za SGA. Nadam se da ga neće zalediti tokom sezone, a možda ga negde i trejduju ako mu dokurči da igra u luzerskoj ekipi.

 

Runda 4: Sad mi je već očajnički trebao centar jer svi koji valjaju odoše ranije. Možda malo paničan pik ali Mitch Lob bi mogao da bude light Gobert - DD makina i specijalista za blokade. Imaće konačno i dobrog plejmejkera uz sebe pa da vidimo. FT% ode do kurca.

 

Runda 5: Nisam nešto zadovoljan ali sam se opredelio za poene. Sexton će u Jazzu nabijati brojke, a postoji opasnost i od zaleđivanja u toku sezone, mada je u principu on idealan neefikasni strelac za vožnju tenkića.

 

Runda 6: Nešto mi se učini da sam tanak sa trojkama i asistencijama, dobri visoki su već uglavnom otišli pa pade karta na debelguzog Lowrya koji tvrdi da je u dobroj formi. Otkud znam, nadam se da će biti zdrav i nešto mi se učini da nije baš toliko propao, koliko je bio povređen.

 

Runda 7: Ovo su runde gde se lomi draft, ode Mathurin ispred nosa, tako da sam naciljao Huntera i baš sam zadovoljan ovim izborom. Imaće dosta minuta i 3&D specijalac dobro dođe, a voli dečko i da potegne, nije sramežljiv.

 

Runda 8: Jasno je bilo da sam se morao pojačati pod košem nekako. Čak sam hteo Brukčinu Lopeza ali ode minut ranije, onda sam razmatrao Drummondčinu i Gaforda ali videh da je Keva Love još dostupan, poješće sve minute iza Allena i Mobleya i prangijaće besno dok je na parketu, a za skok je uvek imao njuh. Sad ima i ok ekipu pa će ga voziti entuzijazam kao i mene povodom ovog izbora.

 

Runda 9: Drummond ode malo ranije tako da je uloga back up centra pripala Gaffordu. Ako se Zinger povredi što je uvek opcija, eto njega sa dobrom produkcijom.

 

Runda 10: Ovde sam čekao Fourniera ali ipak ga uze Uini mučki. Aj onda neki rizik sa Oladipom, možda ga prosere, a imaće minute.

 

Runda 11: Ovo sad više nije ni bitno. Kladim se da će Seth Curry moći dosta da se ispucava a učini mi se da sam tanak sa trojkama.

 

Runda 12: Možda je trebalo nekog centra bangavog, ali moj stari fantasy prijatelj D Rose će poslužiti dok ga ne kremiraju sredinom sezone.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uspeo si da spojiš LeBrona i Zajona, ali si uzeo SGA, imao si finih centara. Šengun, Poeltl, Nurkić, WCJ, to na prošlom draftu nije bilo ni blizu. Dosta dobrih centara je bilo dostupno u trećoj rundi.

 

SGA i da izgura sezonu, nema šanse da recimo on igra 10 dana pre kraja regularke, kada je fantazi finale.

 

 

 

Sabonis ne može biti šok kada ima najbolji plej of raspored, plus kod njega ne postoji opcija odmaranja, jer će Kingsi da se peglaju sve vreme za plej in.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Hronologija jednog drafta vol 2022/23:

 

20:01. ulazim na draft-tombolu, piše opet 16i pik kao i prošle sezone, odnosno, 12-17 u poslednjih xy. gledam naše mesto i smejem se u #štanamrade maniru.

 

20:05 izašao na terasu po pljugu i ivermektin da se saberem. mislim se, okej, bam adebayo bi mogao biti naš; ko još osim matića čita da su rajli, batler i spolstra pričali u predsezoni da će bam da uzima puno više šuteva nego inače? razmišljam i o scenarijima tipa, šta ako je best player available anthony davis, da li da uzmem nekog ne sjajnog ali pouzdanog u smislu igranja pa odvalim leonarda u drugoj rundi. velečasni irving?

 

21:05, konkvistadori su čitali isto što i ja o bamu, izgleda da danas svi imaju internet. ludi kure bio BPA, što bar nastavlja tradiciju uzimanja odličnih igrača sa lošije pozicije (luka 12i, harden cca 14i, lebron 16i i sada ludi kure)

 

posle 21:05. uzaeo aytona, reachovao za porter jra & crkla mi baterija na kompu tik pred moje biranje u 10oj rundi. srećom, prvi u queue redu je bio fournier koga bih i birao.

 

na kraju ispade prilično nestandardna ekipa za mene - puno centara i nešto visokih krila koje mogu da navataju skokove. 

obično imam drugačiju posadu. ke vidime.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...