Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Da kažem šta imam, (iako će verovatno biti uzalud, jer nema ko da čuje).

 

Predlozi su nepromenjeni, prvi preći sa usranog ESPN, (koji je inače najgori fantasy site, a igrao sam na većini popularnih app-a), kod kojeg jedina stvar kojom se razlikuje od drugih - player rater, se na našu ligu ne primenjuje najbolje, uostalom bilo je priče o tome. Sve ostale karakteristike - najgori u klasi. Bukvalno je ugrožavana regularnost lige već nekoliko sezona zbog njihove nesposobnosti. Znači bilo gde, i CBS je bolji. 

Nažalost, ne sumnjam da će krucijalni argument biti, kako ono neko reče "istorija lige". :roflmao:

 

Drugo, za šta se nadam da će barem neko imati razuma da posluša - uvesti zaključavanje izmena (dakle podizanja sa FA) nakon početka prve utakmice, pa sve do aktiviranja waiver-a naredno jutro. Zapazio sam već nekoliko sezona unazad, skoro pola ekipa uopšte ne iskoristi svoj visok waiver, čekajući neko čudo da se desi, pa neko greškom da baci ozbiljnog igrača, da se poklope dešavanja i sl. Uglavnom, nakon prva 2-3 kola za to nema šanse, sve do samog kraja, kad ljudi to rade jer im duel odlučuje sezonu (poslednje kolo ili playoff).

Ovako bi korišćenje waiver-a imalo nekog smisla, uostalom opcija nije tu radi reda, već je bitan strateški deo svakog fantasy-ja.

Ovako se ostavlja no-liferima poput Drakčeta i pojedinih da kupe igrače u slučaju povreda/breakout mečeva istog momenta, a velikoj većini ovde ta opcija nije dostupna, što je i logično, zbog vremenske zone/obaveza.

Da ne bude da teram na svoju vodenicu, meni ove sezone što se toga tiče bi savršeno odgovaralo da ostane ovako kako je, ali verovatno ponovo neću da se iscimam da odgledam jedan meč u celosti do možda playoff-a, a i to je upitno.

 

Što se tiče Mađijinog plača, i ko je još navalio oko ovih bezveznih par predloga što sam video.

Prvo, taj pomenuti trejd nikako nije mogao da prođe. Iz prostog razloga što i da se Polovina vratio u nekom očekivanom roku, Mađija bi itekako bio na dobitku.

A čak i da se 100% znalo da propušta ostatak sezone (kako se na kraju ispostavilo), onda bi druga strana bila na velikom dobitku, jer dobija korisne igrače za ništa. Prosto i jednostavno, zna i Mađija to vrlo dobro, ali pokušava da napravi od sebe žrtvu, da bi imao leverage kad opet pokuša slične marifetluke.

 

Stvarno ne znaš za sram Mađijo, tek sam se prošle sezone uverio dokle to ide, da ne pričam već kakve stvari mi je nudi, za likove koji propuštaju par dana zbog korone. :lol_2: Mrzelo me da se cimam i postavljam screenshot-ove. I pride plač svaki put kad mu ne prođe, kad se neki nesrećnik zajebe i prihvati to.

Obraz = đon, bukvalno nivo iznad onog što je Vučina radio.

 

Elem, ako se nekim slučajem prihvati to o čemu ste pričali, slobodno ne računajte na mene tj. nek me izbaci komesar, jer mi ne pada na pamet da pristajem na jedno takvo poniženje da mi likovi poput Vinija i pojedinih odlučuju šta da radim i koga da trade-ujem.

 

Što se limita transfera tiče, taj predlog nema smisla, jer je liga ogromna, a na FA je tamo već od 3. sedmice uglavnom pustoš, te onda većina mora da izvlači tu minimalnu vrednost sa dnevnim izmenama, a na šta takođe utiče suluda odluka o 4 IR mesta. Pa tako dolazimo do priče iz mog predloga o FA/waiver promeni, gde bukvalno ima po nekoliko aktivnijih likova, koji napune IR kao horderi, i onda održavaju vrednost ekipe svežim vrućim FA igračima, jer imaju vremena da vise po celu noć, dok pošten narod spava, pa tako ostali moraju da se zadovolje mrvicama. Bukvalno nikakav skill, pa tako mislim da je ovaj predlog neka vrsta leveling the field promene.

 

Za kraj, podsetnik komesarima @nlavrnja @LayupFromTheMidget da odrade shuffle rasporeda, to se samo jednom odradilo u istoriji lige, i to na moje insistiranje, i evo opet se zaboravlja prethodne 2 sezone.

 

Takođe nipošto ne dozvoliti da onaj lik sa Hawks avatarom opet dobije 1. pick, imao ga je poslednje 2 sezone kod nas, a i poslednju svoju sezonu u B ako se ne varam. Što je mnogo - mnogo je, i Next-a je zajebao.

Takođe bi bilo lepo da i ja jednom za promenu ne dobijem najusraniju moguću poziciju 9-15. Mislim da sam samo jednom bio van te zone za sve ove godine. :kece:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sredite listu i stavite prioritet biranja, ako vam espn sam bira najebali ste ga obojica.

 

Ni to ne pomaže 100% pošto autopick ne može da reši problem korektnog uparivanja igrača, naročito tamo negde od 13. pika ali šta je - tu je. Nadam se makar neku kasniju rundu da odradim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Predlozi su nepromenjeni, prvi preći sa usranog ESPN, (koji je inače najgori fantasy site, a igrao sam na većini popularnih app-a), kod kojeg jedina stvar kojom se razlikuje od drugih - player rater, se na našu ligu ne primenjuje najbolje, uostalom bilo je priče o tome. Sve ostale karakteristike - najgori u klasi. Bukvalno je ugrožavana regularnost lige već nekoliko sezona zbog njihove nesposobnosti. Znači bilo gde, i CBS je bolji. 

Nažalost, ne sumnjam da će krucijalni argument biti, kako ono neko reče "istorija lige". :roflmao:

 

 

Post je malo histerican, ali s ovim se slazem 100%.

Sentimentalni smo prema ESPN, inace je kanta.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...