Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

11 hours ago, Zvezdinho said:

Cestitke @Sombor Shuffle na pobedi u finalu. Na kraju je odlucio bolji seed o pobedniku, 6-6-1 (drugo finale koje tako gubim 🙃 ).Zamalo da dodje do potpunog neocekivanog  preokreta na kraju jer su Gidiju falili 1 skok i 2 as za TD. 

 

Boze zdravlja, pa se igramo i sledece sezone u A ligi.

Auu, nisam ni proveravao jutros, mislio sam da je gotovo nakon subote. Takodje sam mislio da gubim ako bude nereseno, ne znam zasto. 😄
Hvala na cestitkama i svaka cast na borbi i povratku u igru juce. Odlicno si birao FA cele sedmice.
Cestitke takodje svima koji su se plasirali. Sad sam procitao da je nakon cetvrtfinala bilo reseno ko ide, nisam bio siguran. 😄 Imao sam srece tada da coveku Luka ne igra celu sedmicu, to je takodje jedna od ekipa koja je bila bas jaka, i potpuno zasluzeno bi bilo da je prosla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke šampionu, svima koji su se plasirali u A ligu želim mnogo sreće i da nam se ne vraćate 😛😛😛

 

Veoma uzbudljiva sezona gde je svako svakog mogao da pobedi, možda i najveći broj podjednako jakih ekipa gde su sitnice odlučivale.

 

@мајор јосип nadam se da ćeš promeniti odluku i da ćemo voditi ljute bitke i dalje u Vox fantaziju.

Ukoliko je odluka konačna i nemaš vremena mogu da te pozovem da budeš co-owner u jednoj rastućoj i nadasve talentovanoj franšizi koja raste iz godine u godinu,BC Sithones.

 

Svima ostalima mnogo sreće u budućim borbama!!!

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

@мајор јосип nadam se da ćeš promeniti odluku i da ćemo voditi ljute bitke i dalje u Vox fantaziju.

Ukoliko je odluka konačna i nemaš vremena mogu da te pozovem da budeš co-owner u jednoj rastućoj i nadasve talentovanoj franšizi koja raste iz godine u godinu,BC Sithones.

Bilo bi lepo da nastavi da se igra. Makar u nekom obliku. 

 

Čestitke @Sombor Shuffle na osvajanju lige, odvalio si me u semisu, kao i @Zvezdinho na finalu i gospodinu @Bobby Shurdana plasmanu i borbi.♥️

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da ostane zapisano za sledeću sezonu jer komesara još nema da se javi.

 

U A ligu su ušli:

Buljumators @Malkolm Brogdon

Dreamcatcher @Sombor Shuffle

Skyperisti @Zvezdinho@Xpert

A sad ratio @Bobby Shurda

 

Buljumators su ušli kao prvi iz regularnog dela, a ostale 3 ekipe kao najbolje plasirane u plej ofu. 

Dreamcatcher ekipa je osvojila B ligu.

 

5. Echo419 @Arnajevac

6. Resnik Green23 @Green23

Rezervne ekipe ukoliko neko otkaže iz A lige.

 

 

Iz lige su ispali:

 

Kk Sledeća sezona @next

Realni Goes forth @realno *w

Hustle and flow @Sjećaš li se Rum kasato

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene sa malim zakašnjenjem. Vidim da je @propolis već sve napisao, hvala na tome i od mene čestitke prvaku, kao i svima koji su se plasirali u viši rang! Želim vam svu sreću u A ligi, te i da se tamo borite za titulu.

Hvala @propolis i na ponudi da budem suvlasnik i iako bih vrlo voleo da igram s tobom, želim za sada da ostanem za sada pri svojoj odluci. Možda se predomislim kasnije, za neku od narednih sezona da se vratim ako se uželim. :classic_biggrin:

 

Tako da, pred vama je da odlučite da li ispada jedna ekipa manje ili ulazi jedna ekipa više iz C (mislim da je ova opcija bolja) i da izglasate novog komsara. Ako bude trebala bilo kakva pomoć tu sam. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...