Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

On 3/4/2023 at 3:47 PM, мајор јосип said:

Ja završavam ove godine sa fantazijem ovde tako da ćete morati da izglasate novog komesara

 

 

 

 

 Cek, zasto ? Zavrsavas sa funkcijom komesara, ali ces i dalje igrati B ligu ? 

 

 Predlazem sebe za novog komesara.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Glasam za maxu.

Covek je podigao ovu ligu za 3 koplja, svake godine je sve jaca, veliko je interesovanje  ljudi za dolazak ovde, i opste je misljenje da je topik poslednji bastion demokratije i tolarancije, kao i utociste  od jednoumlja i totalitarizma kim jong uinia

 

Izuzetan napredak smo ostvarili za ove 3 godine, na cemu smo posebno zahvalni josipu, koga predlazem za pocasnog komesara i ujedno mu se zahvaljujem na dosadasnjem radu 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

 

Nije mi bio cilj da pogađam,ali verujem da sam bio blizu 🙂 mada se niste pomerili sa mesta ni ti ni protivnik ☝️

@Kurc Emuchelo čestitke tebi i kolegi na ulasku u A diviziju!!!

 

Propi koji ce rezultat da mi bude u PO, Markanen povredjen, 3 igraca sa po 2 meca u nedelji.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

 

@Kurc Emuchelo čestitke tebi i kolegi na ulasku u A diviziju!!!

Hvala! Sad je malo lakše gledati na plejof i problem sa povredama. Iznenađen sam ovim, jer nisam očekivao da ću ostati prvi zbog povreda. Takođe, puno sreći tebi, @Arnajevackoji je bio takođe odličan ove sezone, kao i ostalima u borbi za plasman u A ligu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja bih bio zadovoljan sa prolaskom u sledeću rundu što bi bio jedan korak napred u odnosu na prošlu sezonu. Ipak bih to smatrao uspehom sa obzirom da sam bio 17ti na draftu i totalno nespreman za takav scenario i birao prva dva pika koja vrv nikad ne bih birao.

Uradio dva trejda sa kojima sam prošao polovično i generalno sam zadovoljan učinkom sa obzirom da mi je ovo tek treći Nba fantazi. 

 

 

Stariji sam čovek pa dosta toga zaboravim u međusezoni 😂😂😂 tako da sada pišem u notes neke podsetnike za draft 2023 ☝️🙂

 

Cilj za sledeću sezonu je postavljen,a to je polufinale!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...