Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

1 minute ago, propolis said:

 

Kako to nisi probao ove sezone?

 

verovatno zato što nema plejauta, već 4x ekipe ispadaju na osnovu učinka u regularnom delu sezone :lol_2:

 

ja ti pišem za ovu opciju koju si podržao, gde se konačan plasman određuje u plej ofu / plej autu, pa ne moram da brinem koliko ću pobeda imati, već samo treba da sagradim ekipu koja će porobiti tih nedelju ili dve na kraju (ako mi ne uspe da sagradim šampionsku ekipu. poenta je da je rizik nula).

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

verovatno zato što nema plejauta, već 4x ekipe ispadaju na osnovu učinka u regularnom delu sezone :lol_2:

 

ja ti pišem za ovu opciju koju si podržao, gde se konačan plasman određuje u plej ofu / plej autu, pa ne moram da brinem koliko ću pobeda imati, već samo treba da sagradim ekipu koja će porobiti tih nedelju ili dve na kraju (ako mi ne uspe da sagradim šampionsku ekipu. poenta je da je rizik nula).

 

Nema plej auta,ali si rekao da možeš da osvojis ligu zar to nije dovoljan razlog da primeniš tu taktiku?

 

 

Možda je tebi to u teoriji super priča,ali znamo da je praksa sasvim drugo i čar fantazija jeste u tome što je dinamična i živa igra i veoma je teško pretpostaviti šta će se dešavati. 

Tvoja taktika,tvoj rizik.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

ja se npr ne slazem, jer taj neko moze onda da se zavitlava 10ak kola i da iskljucivo gradi roster za opstanak, ako mu vec nije uspeo neki rizik u prvih 10ak kola. i onda ispadne ekipa koja je do poslednjeg kola bila u borbi za plejof a ova koja je tankovala pola sezone opstane.

 

Nisam mislio da se ispadanje za sve četiri ekipe određuje u plejautu. Može se napraviti da poslednje dve ispadaju, a ostale dve su one koje imaju najlošiji plasman u plejautu. Ili da bude odnos 3:1, dakle jedno mesto kroz plejaut, ali eto čisto da se zadrži neka kompetitivnost i kod onih ispod 12 mesta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

 

 

Kako stvari stoje on je jedini koji uzima igrače,a nije u PO.

Vodi 11:0:2 protiv lika koji nije aktivan dva meseca i vrv pokušava da nađe na FA igrača koji će da napravi DD i TD da dođe do 13:0:0 kako bi mogao da odštampa rezultat i stavi ga na frižider 😂😂😂

 

 

 

 

 

Nikad ne potcenjuj srce sampiona moj propolise ❤️🔥

 

Stvarno ne vidim bilo sta lose ovde. Igrao sam finale sa caozom, wucina nikad aktivniji nego te nedelje, skida igrace ko blesav,  rec jednu mu nisam reko. Naravno i sisinjo je mutio, doduse manje nego vuk, ali igrao je i on tako da ovaj kursadzija humor pada u vodu

 

Lm rec jednu nisam rekao momcima. Igraju ljudi jer vole, prave izmene i ko mene hebe sto nisam bio brzi tad pa pokupio evnuhe sa FA da nas poguraju do titule. 

 

A budi siguran da je tad ponuda bila mnogo losija nego sad. 

 

 

Imao bih da pisem jos stosta ali necu jer si nas spasao ispadanja i izuzetno si nam drag ❤️

 

 

Srecan 8 mart, sporCki pozdrav 😘

 

Edited by maXa88
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

bilo bi glupo kaznjavati treceg iz c lige, samo zato sto jedan ucesnik b lige nece vise igrati. moje misljenje..

 

Zbog čega,kako bi bio kažnjen treći iz C lige?

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, delgado said:

Mozda u nekoj izmeni bacim nekog igraca koji kasnije moze tebi/nekom u PO doprineti, tako da sve ima svoje.

Ovo je skroz tačno. Plejaut treba da se igra. Naravno, to je do individualne odluke ali nema smisla braniti. Npr. neko će u borbi za semis da dropne dobrog igrača, neko će da ima jak vejver i ojača još dodatno jaku ekipu, ako uzme plejaut ekipa (bez obzira na razlog), neka ekipa u plejofu neće dodatno da se ojača. Naravno, sve je to mač sa dve oštrice, samo ne mislim da ljudi treba da se sklanjaju najjačim timovima da se igraju, svako ima prava da završi sezonu kako želi. Neko izgubi, neko dobije. 

 

E sad, plejaut jeste sam po sebi problematičan jer nema smisla mnogo i ne vodi nikuda. Ali ne vidim što i regularna sezona i plejaut ne bi imali neku funkciju. Npr. 2-3 poslednjih ispadaju iz regularne sezone i jedan iz plejauta. Ili što da ne, ako "pobednik" plejauta bude sa poslednja 2-3 mesta da ostane u ligi i nasledi ga onaj gori iz plejauta. Ima dosta mogućnosti koje mogu da se razrade da se i tom delu da razlog da se takmiče. Sam entuzijazam je dobra stvar, prošle sezone sam imao najgoru ekipu u ligi, ali ipak sam izmenama doterao da opstane u ligi i eventualno sam bio 1. ili 2. u plejautu jer sam nameštao tim i radio neke izmene. Jebiga, utakmice postoje a meni se fantazi sam po sebi dopada kao takmičenje pa bih vršio izmene i za evropsko prvenstvo malih nacija. 

 

U krajnjem slučaju, uvek se možete dogovoriti da ekipe koje su ispale ne vrše izmene. Meni je daleko veći problem to što ima ekipa koje nisu aktivne.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Zbog čega,kako bi bio kažnjen treći iz C lige?

 

ma pricam u slucaju da neko istupi iz lige, pre bih to mesto dao onom ko je zasluzio iz lige ispod nego onome ko je bio medju poslednjima u ovoj ligi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dracarys said:

Sad sam gledao sastave i kakvu ekipu ima Zveki!

 

Nisam očekivao da će Gidi ovoliko dugo da bude na usluzi, a sinoć je i TD doneo. AD je bez Brona i svaku tovari, a Irving i Markanen su surovi egzekutori

 

Jedan utisak je da smo letos dosta radili na naucnom, istrazivackom, psiholoskom i fizickom planu :default_coffee:

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2023 at 6:34 PM, propolis said:

 

A ti kao ne znas kol'ko može da razvije?

 

Ništa, sledeći put uz kaficu otvorim fantazi da vidim kako je igrala ekipa, a ako je neko povredjen i ide na IR, pa tražim zamenu, prvo proverim rustere ostalih ekipa, da vidim da li bi taj neki igrač možda trebao još nekome.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2023 at 10:31 AM, propolis said:

 

Deluje da će biti tvrdo 

 

Izgleda da nece , hvala da proceni  ( hehe procena). Ako se nista znacajno ne promeni nastavicemo dobru tradiciju da nikad nisam izgubio u 1/8 PO. Idemo dalje .

 

giphy.gif

 

Spoiler

Sad sto ce 99 posto da ispadnemo u 1/4 od super tima, jbg nema veze i onako ce biti dobra ekipa u B sledece sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gaga said:

Kakav uzasan duel mene i grumenja

 

Neka gori pobedi

 

Nisam ja mogao bolje u ovim okolnostima, Lamelo out,Sexton out,KAT nije ni igrao od trejda, Kawhi i  Jrue samo dve tekme ove nedelje.... i da sam prošao vrv bi bio topovska hrana sledeće kolo.

 

Čestitke na pobedi i bolje partije igrača ti želim!!!

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

 

Nisam ja mogao bolje u ovim okolnostima, Lamelo out,Sexton out,KAT nije ni igrao od trejda, Kawhi i  Jrue samo dve tekme ove nedelje.... i da sam prošao vrv bi bio topovska hrana sledeće kolo.

 

Čestitke na pobedi i bolje partije igrača ti želim!!!

 

Ok,KAT je bio rizik,ali Lamelo i ova dvojica samo po dve tekme je mnogo.

 

Losija ekipa prolazi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gaga said:

Ok,KAT je bio rizik,ali Lamelo i ova dvojica samo po dve tekme je mnogo.

 

Losija ekipa prolazi.

 

Ma okej za Kata jeste bio rizik,ali bez Lamela nisam imao nikave šanse za nešto više u PO tako da mi je svejedno u kojoj rundi ispadam.

 

Pre nekih mesec i nešto dok sam bio oko 15tog mesta i ciljao ulazak u PO gledao sam tvoju i zorexovu ekipu da probam da izbacim iz 12 🙂 nekako mi delovale najtanje🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...