Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

 

1. Emuchelo & Brogdon -------134-84-16 

2. Arnajevac ------------------129-88-17 4.5

3. Sombro shuffle--------------128-93-13  7.5

4. Mr clutch -------------------126-91-17  7.5

-----------------------------------------------------------------------------------

5. Shurda ----------------------125-91-18 10  8

6. Greenenvy ---------------------115-100-19 17.5

7. Gaga ------------------------116-102-16 18

8. Propolis ---------------------115-102-17 18.5

9. Green23 --------------------112-101-21 19.5

10. Zorex ----------------------112-103-21 20.5

11. Zvezdinho -----------------111-104-19 21.5

12. Mile ---------------------- 109-102-23 21.5

-----------------------------------------------------------------------------------

13. Major josip ----------------113-112-9 24.5

14. Igor -----------------------105-112-17 28.5

15. Miki28 --------------------102-111-21 29.5

16. ggggg -------------------- 102-115-17 31.5


17. Maxa i Delgi -------------- 88-125-21 43.5

--------------------------------------------------------------------------------

 

18. Next------------------+---- 79-135-20 53

19.  Realno*w------------------- 78-139-17 55.5

20. Sjecas li se Rum Kasato ---- 62-151-21 69.5

 

 

Evo i kako stoje stvari u B diviziji 🙂

 

Kod nas je kolo pre kraja maltene sve rešeno i teško da će biti nekih većih pomeranja sem startnih pozicija za PO.

 

Emuchelo i Brogdon vrv ulaze direktno u A diviziju kao prvoplasirani jer baš bi bilo veliko čudo da izgube duel od zvekija,a arnajevac ne bi trebao da ima lak zadatak protiv greennevy. E&B takodje imaju i prednost od 4.5 kategorija koje su vrv nedostižne.

 

Ko su kandidati za niži rang je bilo jasno već negde oko nove godine tako da i tu nema dilema pred poslednje kolo.

 

Jedina nedoumica je da li major josip može da uleti u PO u poslednjem kolu, a parovi su sledeći

 

emuchelo & brogdon-zveki

sombor shuffle-major josip

 

e&b će želeti maximum u ovom kolu da bi osigurali prvo mesto i direktan plasman u A diviziju,a imaju mnogo kvalitetniji tim i za očekivati je da pobede. Nisam gledao raspored igrača koliko utakmica igraju,ali negde oko 4 kategorije očekujem da uzme zvekijeva ekipa.

To bi značilo da major j. mora da uzme bar 8 kategorija u duelu sa sombor s. da bi došao do 12. pozicije u PO jer je lošiji u međusobnom skoru.

 

 

Za ostala tri mesta koja vode u A diviziju videćemo u PO jer ima dosta podjednakih ekipa gde će bolji raspored igrača u nedelji odlučivati pobednika jer su zaista male razlike.

Edited by propolis
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kurc Emuchelo said:

Sad sam se zbunio. Zar ne igra protiv Gage??? 

Inače, top rekapitulacija. 

 

 

Da,da moja greška u imenu igrača,ali sam mislio na luzer junajted ekipu.

 

 

Zašto i mi u B ne bi imali analizu pred poslednje kolo 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2023 at 1:18 PM, propolis said:

 

e&b će želeti maximum u ovom kolu da bi osigurali prvo mesto i direktan plasman u A diviziju,a imaju mnogo kvalitetniji tim i za očekivati je da pobede. Nisam gledao raspored igrača koliko utakmica igraju,ali negde oko 4 kategorije očekujem da uzme zvekijeva ekipa.

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa gotovo sigurno ostaje pitanje između tebe i mene za plej-of. Možeš biti i 5. na tabeli što se mene tiče, stanje je takvo da ako uzmem četiri kategorije više nećeš biti u 12.

Trenutno ekipa koja deli mesto s tobom igra protiv tima koji nije aktivan već duže vremena, tako da ja očekujem da će ona uzeti barem 8-9 kategorija i proći dalje. 

 

Zumbulu su povređeni Zajon, Simons i Duren a evo i Midlton neće igrati meč. Svaka mu čast što je bez njih izgurao da bude i dalje prvi. 

Ja da nema Jokića bih ispao, tj. bio pretposlednji verovatno. Igram lepo samo kad sam kompletan, al eto sad kad su konačno svi zdravi raspored ne ide na ruku. 

 

Dejvis propušta b2b vau kakav šok, ko bi rekao..

 

Sve u svemu, šanse da prođem su male. Da je Zumbul kompletan otresao bi te i možda bi mi šanse bile veće, šteta. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Raspali Charlott tankuje i moja lepa šansa za borbu u PO se svela na kvalitetno koprcanje...

 

Edited by propolis
Kažu da motor u automobilu ide najbolje pred crkavanje i generalnu, tako je Lamelo išao poslednjih mesec dana i riknuo je
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, мајор јосип said:

Zumbulu su povređeni Zajon, Simons i Duren a evo i Midlton neće igrati meč

Kao i Klarkson što je propustio. 

 

19 hours ago, Zvezdinho said:

Ma da koji shok, Zajon ne igra 

Sasvim sigurno da je šok kad ti fali jedan centar i 2, 3, 4. i 5. najbolji skoreri propuštaju utakmice. Mids sa klupe ima ~20-5-5, što je i dalje skroz solidno. 

 

MADA, ŠOK JE ŠTO ZAJON NE IGRA A NIJE ŠTO DEJVIS NE IGRA. 

18 hours ago, propolis said:

Raspali Charlott tankuje i moja lepa šansa za borbu u PO se svela na kvalitetno koprcanje...

Bilo gde ne bi završio sezonu sa slomljenim zglobom, nažalost. Nadam se da se oporavlja do početka naredne sezone. 

Edited by Kurc Emuchelo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kurc Emuchelo said:

Kao i Klarkson što je propustio. 

 

Sasvim sigurno da je šok kad ti fali jedan centar i 2, 3, 4. i 5. najbolji skoreri propuštaju utakmice. Mids sa klupe ima ~20-5-5, što je i dalje skroz solidno. 

 

MADA, ŠOK JE ŠTO ZAJON NE IGRA A NIJE ŠTO DEJVIS NE IGRA. 

Bilo gde ne bi završio sezonu sa slomljenim zglobom, nažalost. Nadam se da se oporavlja do početka naredne sezone. 

 Uf bedak nije ličilo da je takva povreda.

Brz oporavak!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...