Jump to content

Plejof


Recommended Posts

Pregurao bih nekako i Francuzi da osvoje, samo da ne osvoje Spanci. 

 

Mnogo jak turnir zapravo, ne secam se kad je bilo nabijenije kvalitetom, tu je Jokic, tu je Janis, Luka, Gober, Šruki, plus neki novi momci kao Vagner.

Za nešto više nama je ovde trebao Bogdan na 100% forme, kao sa SP, šteta što se nije okupila ovog leta ekipa Teo, Vasa, Bogdan, Kalinic, Jokic pa da vidimo šta i kako za kraj. Za naredno prvenstvo Kalinic pitanje da li ce biti u reprezentativnoj formi, Bogdan verovatno kao dobar igrač u rotaciji, na takmičenju turnirskog tipa ako je nalozen mozda ce bljesnuti par utakmica, ostaje da vidimo da li će Vasa reprezentativno sazreti.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, AgroLaki said:

Pregurao bih nekako i Francuzi da osvoje, samo da ne osvoje Spanci. 

 

Mnogo jak turnir zapravo, ne secam se kad je bilo nabijenije kvalitetom, tu je Jokic, tu je Janis, Luka, Gober, Šruki, plus neki novi momci kao Vagner.

Za nešto više nama je ovde trebao Bogdan na 100% forme, kao sa SP, šteta što se nije okupila ovog leta ekipa Teo, Vasa, Bogdan, Kalinic, Jokic pa da vidimo šta i kako za kraj. Za naredno prvenstvo Kalinic pitanje da li ce biti u reprezentativnoj formi, Bogdan verovatno kao dobar igrač u rotaciji, na takmičenju turnirskog tipa ako je nalozen mozda ce bljesnuti par utakmica, ostaje da vidimo da li će Vasa reprezentativno sazreti.

 

Nama je trebalo samo malo pameti i manje potcenjivanja protivnika od strane pojedinaca da dobijemo sve 10+ do kraja. Kompletni bismo sve dobijali sa 20+.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Nama je trebalo samo malo pameti i manje potcenjivanja protivnika od strane pojedinaca da dobijemo sve 10+ do kraja. Kompletni bismo sve dobijali sa 20+.

 

 

kontam da ti kada padneš tiket, što je verovatno jako često, odeš do kladionice, do detalja i satima objasnjavaš kako i zašto je trebalo da prođeš, da te na kraju i isplate kako bi rešili tu talačku krizu

  • Like 2
  • Ha-ha 24
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kad smo kod kladionice...

 

Da ste od početka turnira igrali svaku tekmu singl i uvek protiv favorita, sa uplatom od 100 eura po tiketu danas biste bili u plusu 760 eura. 

 

A da su oni koji su se zezali da ce staviti kucu na tiket kontra Mekovog predvidjanja, to zapravo i uradili, koliko bi oni u tom slucaju zaradili, zna li se sto? 😃

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kad smo kod kladionice...

 

Da ste od početka turnira igrali svaku tekmu singl i uvek protiv favorita, sa uplatom od 100 eura po tiketu danas biste bili u plusu 760 eura. 

Da ste svaki mec plejofa igrali over poene sad biste iznosili pare vrecama iz kladionice. :classic_smile:

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pazite ovo. Neko je odigrao tiket na prvu, neko uživo, neko svakakve kombinacije. .......... 

Da vam sad ne pokazujem tikete ( mogu i to, ako neko želi), od početka prvenstva do danas sam izgubio 3560€ a zaradio sam 7431€. U plusu sam značajnu svotu novca. 

 

Ps. Možda je moj pristup pogrešan jer uplaćujem svaki tiket po 100€.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

 

kontam da ti kada padneš tiket, što je verovatno jako često, odeš do kladionice, do detalja i satima objasnjavaš kako i zašto je trebalo da prođeš, da te na kraju i isplate kako bi rešili tu talačku krizu

 

+20 hiljada ovo prvenstvo i jos jedan forumas +8-9. Izuzetno retko padam tikete kad igram ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

 

kontam da ti kada padneš tiket, što je verovatno jako često, odeš do kladionice, do detalja i satima objasnjavaš kako i zašto je trebalo da prođeš, da te na kraju i isplate kako bi rešili tu talačku krizu

Plačem, imam grčeve u stomaku🤣🤣🤣🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moze li bez kosarkaske reprezentacije Srbije na ovoj temi?

 

Bravo Poljaci, kad vec Finci nisu uspeli! Vec sam krenuo da pojedem televizor nakon onog debilnog ispustanja +23 iz druge cetvrtine, ali nije ni bilo pravedno da se Slovenci sa tako losom igrom plasiraju u polufinale. Doncic je ocigledno povredjen, izgledao je kao invalid na terenu.

Sa druge strane, Francuska se mozda jeste provukla u oba meca, ali oni su ipak kvalitetniji od Italije i Turske. Previse su njihovi protivnici imali strah od pobede i rezultat svega toga je Francuska u 1/2 finalu EP.

Ispadanje svih vec vidjenih favorita za medalje (Jokic, Doncic i Giannis) je dokaz da najbolje uigrane ekipe koje se psihicki najbolje pripreme za mec najbolje prolaze na ovakvim turnirskim takmicenjima. Zato je za takva takmicenja potreban timski duh, sto Srbija, Grcka i Slovenija ocigledno nisu imali - Srbija jer skoro nikada ne igra u istom sastavu, Slovenija zbog prezasicenosti, Grcka jer nema kompaktibilne igrace na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Slovenci su se samoubili, i to se meni čini da ih je samoubio nedostatak autoriteta na klupi. Ja sam malo igrao košarku poluamaterski i naravno od tada ne podnosim trenere koji gaze igrače, ali juče im je vjerovatno trebao baš trener koji ima autoritet da donese tešku odluku i da ima živce da preuzme taj rizik.

Ono što pokušavam da kažem je da, ukoliko je Luka imao povredu koja ga je ozbiljno hendikepirala  igri, a izgleda da jeste, Sekulić je trebao da ga ostavi na klupi, da bi ostatak ekipe shvatio da od njih zavisi i da moraju maksimalno da zapnu. Tvrdim da je Slovenija i bez Dončića ali u krvava koljena modu dovoljno dobra da dobije Poljsku bilo koji dan u godini.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, freethrow said:

Bili su sjebani skroz Slovenci. Prepelič koji je manje-više automatik šuter je ušao i ispromašivao slobodna bacanja, Murić je jedan od retkih igrača kojem bih odbijao od plate za svaki šut za 3 i tako dalje...

Prepelic jeste masio bacanja, 2 od 5 je imao tada ali mi npr drago zbog onih bacanja kad je usao umesto Jake. Ono je nesto katastrofalno u evropskoj kosarci, igrac se "povrijedi" i ae ja cu izaci pa nek udje neko odmorniji, sigurniji od mene da sutira ta bacanja a ja cu se kasnije vratiti u igri. To je u Nba regulisano kako treba, ako ne mozes da izvedes bacanja ti si zavrsio utakmicu.

 

Nego na konto Prepelica,on jeste masio bacanja ali je isto tako pogodio trojku i dvojku u tom periodu. 

 

Miskim da su kljucna bila bacanja Luke, on je promasio oba bacanja na -4 i od toga se Slovenci nisu oporavili.

 

Ponitkaaaa

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno sramotan poraz Slovenije, jedan od najsramotnijih u novijoj istoriji velikih takmičenja. Možda oni nisu individualno tako dobri kao što misle ali Poljska je užasno skromna reprezentacija - Ponitka koji je ništa više do solidan evroligaški igrač, Slaughter koji je prosek Amerikanac i to u decline-u, Balcerovski od koga će možda biti nešto i gomila jako tankih igrača koji više deluju kao neka grupa veterančina poluamatera. Makar su čvrsti i igrali su u meso sve vreme. 

 

Slovenci su se previše uzdali u Luku i čekali da on opet nešto izmisli, a Luka je bio u kanalu, očito povređen, izbačen iz mentalnog koloseka i previše nadmen. Dragić je odavno prošao prajm, odličan igrač je još uvek ali njega je uvek karakterisalo zaletanje bez plana B ponekad. Drago mi je zbog usranka Prepeliča, nije tako dobar igrač kako je delovao na EP 2017e, a nije ni tako loš kao što je delovao ovde, taman neki zlatni presek.

 

Ako je za utehu nama i Grcima (a nije), mi smo bar izgubili od pismenih reprezentacija koje imaju korektan kvalitet. 

 

Prvenstvo je toliko ludo da je stvarno nezahvalno bilo šta dalje prognozirati. Od preostalih navijam za Nemce jer em su relativno gotivna ekipa em igraju dosta dobru košarku, možda i najbolju na prvenstvu do sada.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...