Jump to content

Plejof


Recommended Posts

5 minutes ago, Beonegro said:

Teško. Spremili su sigurno Francuzi neočekivanu i podmuklu taktiku za večeras - neće igrati odbranu kao Micić.

Mislim, ne vidim Francusku kako osvaja prvenstvo. Slažem se da su Francuzi favoriti na papiru protiv Italije, ali ne bih bio iznenađen da izgube od Talijana. Gobert loše brani izvan a Italija ima igrače da ga izvuku izvan reketa.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Bas bi bilo bezveze (i bice), da osvoji bilo ko od ovih koji su pretekli na prvenstvu, jer bukvalno nema vise simpaticne ekipe, sem donekle Nemaca ( a i ovo mi je neki mind fuck, da u nekom sportu navijam da osvoje Nemci). Cak bi mi najveci poraz za evropsku kosarku bio da osvoje ponovo Slovenci, jer ni u jednoj reprezentaciji nije sve toliko podredjeno jednom individualcu, a bukvalno ceo ostatak ekipe, koji su sve teski prosecnjaci, sljaka za njega i podredjuje se njemu svaku  utakmicu bez izuzetka i prestanka (izuzev G.Dragica  koji je ipak veteran i daleko od onog od pre 5 godina). Po meni to je smrt za kosarku u Evropi kao timski sport

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

@Devil In My Pants,

 

kobra sa mudima ne bi znao gde je levo defanzivno protiv italijana, pa bi ga u igri duze od 5minuta iskljucivo zadrzalo to da u tri minuta na terenu sutira 2-2 sa spotup trice.

 

naravno u tvom narativu bi kobra to definitivno i izveo ali iskustvo nam govori da se kobrin probability da ima takav ucinak, ne razlikuje uopste od gudurinog ili vanjinog.

na sve to, vanja je ovo prvenstvo zavrsio sa 59% iz igre (13-22), 50% za 2 (3-6) i 62.5% za 3 (10-16). protiv italije 2-2 za 3 i 1-3 za 2.

 

bas je odigrao sramotno, nema sta, siguran sam da bi dobric imao 70% iz igre i 75% za tri ali avaj.

Pickarasto, ne lose. Nije sve u statistici. Vanja sem suta nema bukvalno nista. Kobru je ucio Dejo, odlican skok i fajt energija----grize. Vanja da je sutirao 10/10 izgubili bi..njegov uticaj na rezultat je nula. Bezveznjakovic kao i Nedovic..dzaba 20pts..kad ti tim krvari a drugi se oseca komotno.

 

Statistika moze i ne mora biti vazna..u Vanjinom slucaju je nebitna. 

 

Pisao sam i pre prvenstva o Nedovicu i? Povreda, toliko ocekivano od njega..

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Vanja sem suta nema bukvalno nista. Kobru je ucio Dejo, odlican skok i fajt energija----grize.

 

lupetas drugar. vanja osim suta ima i defanzivu i tu neko kontru da istrci.

dobric ima sut i hustle a onda se ljudima ucini od stava da je dobar defanzivac a ono nije ni blizu

 

uglavnom, pricas o efemernim igracima kao kljucevima za uspeh ili neuspeh, nema veze sa zivotom

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Najveći problem je tu bio Micić realno. Ovo ostalo su sve malo bolji ili malo lošiji bekovi od kojih je teško očekivati neku konstantu i tu se više uzdaš u kvantitet tj da se neće baš svi raspasti. Micić je taj koji je trebalo da bude glavni baja među bekovima, a nadigrao ga je jedan prosečni pismeni evropski bek. Značio bi Nedović da je zdrav, Dobrić da je pošao na EP ili Anđušić da je pozvan na širi spisak ali više kao još jedna dodatna opcija za isprobavanje. Ali daleko od toga da bi to bila neka sigurica. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Darko said:

Mislim, ne vidim Francusku kako osvaja prvenstvo. Slažem se da su Francuzi favoriti na papiru protiv Italije, ali ne bih bio iznenađen da izgube od Talijana. Gobert loše brani izvan a Italija ima igrače da ga izvuku izvan reketa.

Ako sve drugo propadne, Francuska ima opciju i da igra sa Yabuseleom na 5, i to bi zapravo mogla da bude i najbolja petorka Francuske za sve reprezentacije čiji visoki igrači dobro šutiraju.

Link to comment
Share on other sites

Ne deluje mi profesor fizičkog kao tip koji bi pribegao toj opciji pored 3 centra teškaša koje je poveo. Italija stvarno deluje kao nezgodan match up Francuzima ali ja sve nešto razmišljam o teoriji verovatnoće - moraju jednu u Francuzi da odigraju kako treba posebno nakon što su za dlaku izbegli metak protiv Turaka. Biće zanimljivo svakako. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Najveći problem je tu bio Micić realno. Ovo ostalo su sve malo bolji ili malo lošiji bekovi od kojih je teško očekivati neku konstantu i tu se više uzdaš u kvantitet tj da se neće baš svi raspasti. Micić je taj koji je trebalo da bude glavni baja među bekovima, a nadigrao ga je jedan prosečni pismeni evropski bek. 

 

Micić je u odnosu na rang i ulogu u timu najviše podbacio i glavni je krivac za razigravanje Spisua kao i onaj koji mu je dodelio taj zadatak. Druga strana medalje je što je Spisu bez lopte za Vasilija ,,vihor gorski,, i ovaj ga ni pogledom nije mogao ispratiti. I da je Jokić odigrao celo drugo poluvreme to ne bi direktno uticalo na najjače oružje talijana u napadu. Šutem spolja nam nisu dali da dignemo glavu. Tek sada je besmislena ona konstatacija da je će naredni put kada se sretnemo sa Italijanima biti druga priča jer su u Areni igala samo trojica iz ove selekcije.

Isti andrak...nemaš lidera sa krvavim zubima, nemaš krštenog beka šutera... pet poena nismo postigli iz katovanja nakon Jokićevog asista sa kapice, Jokić je dao par trojki kada su mu se odmakli a iz odigranog popa možda jednu i prespori smo ko 16 frejma.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

Ako sve drugo propadne, Francuska ima opciju i da igra sa Yabuseleom na 5, i to bi zapravo mogla da bude i najbolja petorka Francuske za sve reprezentacije čiji visoki igrači dobro šutiraju.

Mislim da Kole nije toliko moderan trener te da oni nisu ni na treningu probali to da odigraju. 

 

Igrali su 2 meca prije mjesec dana, prvi mec cini mi se otisao u produzetke a drugi mec Francuzi razbili Italijane ali sad je druga prica. Italija ouca od samopouzdanja nakon skidanja skalpa Srbiji. 

 

Francuzi na ovom prvenstvu ulaze u kanal gdje po 5-6 minuta ne daju kos, gube dosta lopti a to ce Italija itekako kazniti. 

 

Bice dobar mec, mala prednost Francuzima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

lupetas drugar. vanja osim suta ima i defanzivu i tu neko kontru da istrci.

dobric ima sut i hustle a onda se ljudima ucini od stava da je dobar defanzivac a ono nije ni blizu

 

uglavnom, pricas o efemernim igracima kao kljucevima za uspeh ili neuspeh, nema veze sa zivotom

Vanja ima defanzivu 😆

 

Kontru da istrci..naspavaj se!!

Link to comment
Share on other sites

Zamislite da su Turci prosli Francuze kakva bi to rapsodija bila. Potkovica na potkovicu, 95 sutnutih trojki za mec, ko se spusti u reket da mu umre keva. Senguna bi morao da zalepi za klupu Ataman jer mu takve gluposti padaju na pamet.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...