Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Dobro su se držali Litvanci ali im je ponestalo ideje na kraju a Slovenci uvek mogu da odigraju neki lagani pnr. Ofanzivni skok Slovenije isto bitan faktor, nisu smeli zeleni to da dozvole nikako. Sabonis dosta loš generalno, slabo prolazi njegova gurka ovde. Ipak, nisu loši Litvanci i mogu da namuče i Francusku.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li mi je utisak ispravan,nisam bas pratio rad čoveka, ali ovaj Sekulić mi se čini da nije dorastao da vodi ovako dobru ekipu Slovenije.

Drugi utisak: sudije su mnogo slabe (što se negde i znalo). Čini mi se da su nekim diskutabilnim odlukama pogurale Slovence na kraju, iako mi je neopisivo drago što su zmajčeki dobili Litvance.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami Dončić vrhunski fokusiran do kraja tekme u kojoj em što su ga mučki tukli, em što ga nije išao šut, stisnuo zube i radio za ekipu, podijelio 10 asistencija.

Ali što je Tobey oplodioooooooo 😲 neka neko javi Valančijunasu i naročito Sabonisu da su trenutno najtraženiji pojmovi na Only Fans

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Bogami Dončić vrhunski fokusiran do kraja tekme u kojoj em što su ga mučki tukli, em što ga nije išao šut, stisnuo zube i radio za ekipu, podijelio 10 asistencija.

Ali što je Tobey oplodioooooooo 😲 neka neko javi Valančijunasu i naročito Sabonisu da su trenutno najtraženiji pojmovi na Only Fans

Sve je lakse sa Lukom u ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa raspravljali smo je li potreban Bjelica ili Kuridza ili neko treci koga nemamo da bismo ga zaustavili.

Deluje da bih i ja posluzio, imam 203 plus sam ok lik 

 

daj bože ako ispadne tako (da ovi naši koji su u sastavu reše ovako sabonisa, ti si enigma : ))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jaki su i jedni i drugi. litvanci stvarno imaju probem na pleju + jokubaitisa i lekavicijusa ce svi da napadju u odbrani. 

opet imaju jonasa i sabonisa i kuzminskasa i grigonisa i gedraitisa. 

zajebani su.

 

slovenija ocekivano, brzi napadi, puno suteva za 3, ako krenu da udvajaju luku puno prostora, iskakanja se kaznjavaju zicerima za centre. imaju dragona i luku, to je samo po sebi dovoljno. cancar je u formi, tu je i jaka i prepelic. tobi koji je i dobar suter. tesko ih je zaustaviti i spustiti ispod 80 poena, jako tesko. igraju prebrzo, svi cepaju trojke, non stop gledaju da trce u ledja. jos luka 1/8 trojke i opet lagano 90+ poena. 

ne znam kako su ih nemci spustili i onako odrali, verovatno su usli slabije u tekmu, a i ne treba im puno ta pobeda. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...