Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

3 minutes ago, Uti said:

Kvare utisak Denda I Nikolic,bas ih je tesko slusati.

Denda vrlo prijatan za uho, u odnosu na Gagija, koji standardno zvuči kao da su ga pokupili ispred zadruge posle lokanja vinjaka. Takvi su mu stručni komentari. 

Kao da nema nikakvog dodira sa košarkom, već eto, pogleda s vremena na vreme u kladionici. Jednu smislenu rečenicu nisam čuo, samo neke upadice, floskule. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Glavni utisak mi je koliko Slovenci igraju lose, a koliko Litvanci miksuju i pokusavaju da ih napadaju na svaki nacin. Vrte niske petorke, cak i ovi fringe igraci imaju solidan doprinos, Kuzminskas vaskrsao, Luka nervozan, napad nije tecan, Slovenija vodi.

 

Jaki su kao zemlja crna.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Glavni utisak mi je koliko Slovenci igraju lose, a koliko Litvanci miksuju i pokusavaju da ih napadaju na svaki nacin. Vrte niske petorke, cak i ovi fringe igraci imaju solidan doprinos, Kuzminskas vaskrsao, Luka nervozan, napad nije tecan, Slovenija vodi.

 

Jaki su kao zemlja crna.

Pa zato i igraju "lose".

 

Ovo je realan rezultat, bas iz razloga koje si naveo nekakav stil razmisljanja da bi Slovenci vodili 10 da su "bolji" ne pije vodu.

 

Luka ovako igra jer ga Litvanci dobro cuvaju, a ne jer ima los dan. A mozda i ima "los dan", ali u kontekstu fizicke spreme, a to je onda problem ne samo na ovom mecu. I takav ima 7 asista, kapa dole za to.

 

Nisu se ni protiv Nemaca proslavili Slovenci.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Vi ste ludi što slušate Dendu i Gagija, ja to mjutiram odmah. 

Ne znam zašto, ali gubim pažnju kad tekma nema ton. Nemam utisak da gledam uživo. Plus se ne čuje ni atmosfera, koja je sasvim fina ovde. 

 

Ne nerviraju me ova dvojica toliko, više se pitam da li je realno da neko sa ovakvim glasom i dikcijom može da radi bilo koji posao na javnoj televiziji. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, McLeod said:

 

Slovenci budu cetvrti u ovoj grupi. Nema teoretske sanse. A i tom slucaju ne bi ih Spanci dobili da igraju pet puta.

 

Igraju Slovenci onako, Litvanci u transu, Slovenci vode na poluvremenu.

 

Ovo ide 10+ lagano u drugom cim Litvanci promase par suteva.

Mocni Mek!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...