Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

28 minutes ago, MrTripleDouble said:

Alibegovic bese nema pravo nastupa zbog nekih Fibinih izmisljenih pravila?


Majstori iz saveza prije par godina ga registrovali za neku utakmicu kao naturalizovanog jer im je bilo mrsko da mu normalno srede papire i sad valjda moze nastupati za reprezantaciju samo kao naturalizovan al sad kao nesto govore da bi to mogli ispraviti. Luka Garza bi takodjer trebao nastupati za BiH.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Previse dugo drzi drugopozivce u igri ovde i istopi se lagano +8. Nit mogu da urade nesto u napadu nit su dobri u odbrani.

 

Najgore sto Turci igraju sa niskom postavom i oni umesto da stave Dubljevica na pet da puni Senguna, oni ga drze na klupi. Istovremeno ne mogu da uhvate skok.

Unakazi ih Larkin.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Najgore je sto ovo nije ta sekvenca idiotizama koju sam pomislio da cu videti. Mada jeste idiotizam da drzis onu petorku toliko dugo.

2 minutes ago, uini said:

 

 

imao je odličnu fintu pa ulaz po osnovnoj liniji pre par minuta. inače pojma nemam ko je baja

 

Jokic mu bio rezerva u Megi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Dubljevic isto lose igra ali je imao idealnu sansu da nabije samopouzdanje ovde kad su igrali Turci sa niskom postavom. On ga drzi sa Simonovicem zajedno na terenu ili nesto igra za njega na pikenpop umesto da udje unutra kad Sanli nije unutra.

 

Senguna nije tesko uterati u problem sa licnim i mnogo dobijas time. Ali oni kao da uopste nemaju to u vidu.

 

Vodili su dok su ovi igrali kao retardi, cim ih je malo krenuo sut odmah laganih 10 razlike.

1 minute ago, uini said:

 

da, ne pratim ja aba ligu nešto posvećeno. kapiram da je bio talenat; s'tim što mi je ovaj opisani potez delovao kao da je moderni PF a ne C

 

Pa i jeste PF 🙂 Oni ocigledno pokusavaju sve da izvrte na visokim pozicijama, Simonovic igra i pet i cetiri, Dubljevic isto koliko vidim.

 

Ne prate Pesica, ne plase se da ce da zbune sebe 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MrTripleDouble said:

A sta je sa Zugicem, zbog cega njega nema kod CG?  

Navodno je posle U20 prvenstva imao nekoliko manjih povreda i nije bio u stanju da nastavi odmah još jedan ciklus.

Po meni izuzetno glup potez i njega i Grbovića i onog lika iz KKP, svi su bili pozvani i imali su mjesta u ekipi, ovo je mogla da im bude jedna fina škola za nastavak karijera.

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Zalosno je u kakvom stanju raspada je Dubljevic, i to traje vec 2 godine...

 

Valjda samo jos Edin veruje njegove monstruozne partije.

Odigrao je odličnu tekmu protiv Litvanije, bukvalno da pomisliš zašto su Valančijunas i Sabonis u NBA a on ne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...