Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

ovo je grozno.

bivsi igrac ertel, jedan albisi, sve go kamenjar do kamenjara spolja. furnije je teska luzercina od igraca, na koju foru od dobija onolike pare u nba... koji je njegov kvalitet tacno? dobar suter?  

nemci daju 1 poen u prva cetiri minuta i nijedan u prvih 3 minuta 3/4 i rutiniraju ih lagano. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ChrisJudd said:

Na kraju će u ovoj grupi biti redosled

1. Slovenija

2. Nemačka

3. Litvanija

4. Francuska 

 

 

 

Litvanci su isto dobri, dobila ih je Slovenija na majstorstvo Dončića koje se čak ni ne vidi u statistici i jer su prodali previše lopti i to kad kažem prodali mislim 1 na 0 ili 2 na 0 kontru prodali. Jokubaitis očajna partija, a opet su bili egal.  Pozitivno su me iznenadili i oni i Švabe , tako da biće tu borbe.

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Litvanci su isto dobri, dobila ih je Slovenija na majstorstvo Dončića koje se čak ni ne vidi u statistici i jer su prodali previše lopti i to kad kažem prodali mislim 1 na 0 ili 2 na 0 kontru prodali. Jokubaitis očajna partija, a opet su bili egal.  Pozitivno su me iznenadili i oni i Švabe , tako da biće tu borbe.

Slažem se, opasniji su Litvanci nego što sam mislio.

 

Doduše, to je još jedan kompliment na račun Slovenaca, juče ne samo da su odgovorili na tvrdu igru, nego su takvu tekmu dobili bez neizvjesnosti.

Bojim se da kad Tobey i Čančar igraju kao juče mi njima ništa ne možemo. Ostaje nada da će Jokić da izbaci Tobeya sa 5 penala što ranije, mada nije ni ovaj glup. Eto ga, rek'o sam.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Beonegro said:

Slažem se, opasniji su Litvanci nego što sam mislio.

 

Doduše, to je još jedan kompliment na račun Slovenaca, juče ne samo da su odgovorili na tvrdu igru, nego su takvu tekmu dobili bez neizvjesnosti.

Bojim se da kad Tobey i Čančar igraju kao juče mi njima ništa ne možemo. Ostaje nada da će Jokić da izbaci Tobeya sa 5 penala što ranije, mada nije ni ovaj glup. Eto ga, rek'o sam.

Tako je, opasna je Slovenija, juče prepelica nije ništa ubo, ali sa druge strane Jokubaitis sramotna partija mada i on je klinac.

Baš nezgodna i zanimljiva grupa u kojoj će Francuska po svemu sudeći da prođe kao bos po trnju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Ne treba pretjerivati sa Tobijem, simpatičan igrač ali nije baš takva ala pa da sve zavisi od njega.

 

Na EL nivou je solidan bek ap centar i ništa više od toga.

Nie tako izgled'o juče, a ni protiv nas na prijateljskoj. Ni na OI, koliko me memorija pamćenja služi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

Ne treba pretjerivati sa Tobijem, simpatičan igrač ali nije baš takva ala pa da sve zavisi od njega.

 

Na EL nivou je solidan bek ap centar i ništa više od toga.

 

nije toliko do njegovog individualnog kvaliteta, koliko je odlican fit sa lukom; uvek se pravovremeno odrola, fin osecaj ima oko obruca za lukine teledirigovane asistencije i zabada onu tricu sy vrha kapice. na sve to ume da istrci i kontru i pametan je defanzivac iako nije nesto ludo dobar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tobey je odličan igrač i individualno ali još veću vrednost ima uz Luku. 1. lak je na nogama i brzo rola ka košu, 2. ima onaj pravolinijski praćka šut za 3 sa centralne pozicije tako da često igraju pnpop 3. dosta dobar atleta 4. veoma inteligentan igrač, nije samo fizikalna copina 5. postavlja dobre, pravilne blokove

 

Slovenački pnr sa Lukom kao ballhandlerom je jako teško braniti, to je karta na koju uvek mogu da odigraju jer je Luka klasičan triple threat igrač. To je ipak mnogo bolje nego naša go to akcija kad zagusti - iso za Jokaru na levom laktu. Rešava on to 1 na 1 protiv bilo koga, ali će ga udvajati i onda moramo da verujemo da će neko da pospremi povratnu u koš a nemamo baš gala šutere.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Chaos Is Me said:

Rešava on to 1 na 1 protiv bilo koga, ali će ga udvajati i onda moramo da verujemo da će neko da pospremi povratnu u koš a nemamo baš gala šutere.

Nadajmo se da će naši, a posebno ovi pomoćni igrači, kroz ubjedljive partije u grupi ipak nabiti neko samopouzdanje, pa da će u knockout fazi biti kurčevitiji nego što su inače.

Link to comment
Share on other sites

Nemamo topik za grupu C, pa cu ovde. Sudeci po zvanicnom FIBA sajtu Grci dolaze u punom sastavu. Tu su Slukas i Kostas koji su bili upitni nakon meca u Areni, ali tu su i Papajanis i Papapetru. 

Calathes, Sloukas, Lountzis
Dorsey, Larentzakis
Papapetrou, Papanikolau, Thanasis
Giannis, Agravanis
Papagiannis, Kostas

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sector said:

Tobi je stvarno dobar igrač ali kad je pozicija 5 u pitanju, mi se pitamo protiv svake ekipe.

Tobi van Kenobi je bitan jer njegovih hipotetičkih 20+10 otprilike poništava Jokićev učinak, gdje bi trebalo da pravimo glavnu prednost protiv Slovenije.

 

Doduše nadam se i očekujem da Jokić za KO fazu ima još brzinu ili čak dvije više, ono što je odigrao na pripremama i u kvalifikacijama za SP je bilo dobro, ali ne i stelarno (ako izuzmemo onu tricu sa jedne noge)

 

EDIT: za važnost Čančarja se strinjam, on stal universalnim soldierom Slovenije, nadam se da Kalina i Luča ipak imaju par trikova za njega, a i koncepcijski nam jako ide u prilog to što fizički i atletski nema prednost nad našim najboljim defanzivcima. Njega stvarno moraju da ponište, da ne daje lake poene iz kontre, ne hvata lopte u napadu, i da ga kažnjavaju kad god priđe da pomaže na Jokiću, to je jedan od preduslova da imamo šansu protiv Slovenije.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vec posle 5 minuta usudicu se da kazem da je ovaj Izrael verovatno najgora njihova reprezentacija od kako ja pamtim. Bukvalno klanje sa Bugarima po ovome sto vidim.

 

Finci sa druge strane sasvim solidni, ovi mladi su im visoki i pokretljivi.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ubice ih Finci. Oni su vrlo verovatno zajebaniji od Ceha ovde. Cak i ako ne budu ubacivali frizidere, imaju dobar protok lopte, svi prenose, svi igraju, svi asistiraju. Naravno nece to ovako izgledati protiv nas jer je ovaj Izrael stvarno jadan, ali opet ovo je sasvim solidan nivo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...