Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 hour ago, mfmilan said:

Jbt, što volim košarku.

 

ubedljivo najbolji sport. ali ubedljivo!

evo ova tekma kao primer. toliko vrhunskih poteza, preokreta, uzbudjenja u zavrsnici. nekako +20 je kao da vodis 2:0, s tim sto se to u fudbalu preokrece jako retko, dok u kosarci je to svaka druga treca tekma. kao da su grci vodili 2:0 pa hrvati vratili na 2:2 i imali sansu za 3:2 ali ipak grci u zavrsnici 3:2 . plus svaki posed je bitan i dinamican je sport, dok u fudbalu mogu da smaraju 90 min i bude 0:0 ili 1:0. ono jedan potez resio mec, a ostalih 89 min teska smaracina. 

 

a ovo je samo jedna od hiljada ovakvih tekmi u kosarci. 

 

2 minutes ago, uini said:

 

ne prate prvenstvo vec 3-4 igraca

 

koji su btw najbolji igraci njihove najjace lige. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sudije su ozbiljno oštetile Hrvate, prva tehnička je bila čisto izbijena lopta, druga tehnička je bio faul na šutu za 3 nad Krunom, poslednja dva koša Janisa su faulovi u napadu (i to ono najseljačkije guranje rukama u leđa) nad Matkovićem i Hezonjom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Za dve tehnicke ne znam, ali dva faula u napadu u posledna dva napada za ovo ne bi svirala ni Matkoviceva tetka.

Cisto kao suza.

Matković nema tetku, provjerio sam preko mojih HDZ veza u Mostaru...

Edited by Beonegro
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Miki28 said:

 

Da se vrnem na ovo, ako je Enver Hoxha Enver Hođa ili Riza Sapunxhiu Riza Sapunđiju, onda je i Maxhuni Mađuni. Samo što ja nikad nisam čuo Hođa ni Sapunđiju.

 

Mada ako kojim slučajem na RTS-u postoji lektor zadužen za to, ne sumnjam da je iz te poluusmene bratije koja akademski insistira na sto godina starim pogrešnim transkripcijama tipa kapuČino za capuccino ili deža vI za déjà vu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...