Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

5264757.jpg

 

srecom ne gledam rts

kakvo prasence ^^ 

 

ovaj smit je nista, nepotreban i beskoristan. bolje coko moko da im je plej.

u reketu grcima ne mogu nista, a jedno 5 puta spustaju zubcu da zida?

klupa im je smehotres. aba bezveznjakovici. lovro gnjidic, toni perkovic, ivan ramljak i dominik mavra. smesno. pa karlo matkovic i roko prkacin, koji jesu talnetoviani ali se neiskusni i prezeleni. 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

A kako su rijesili pitanje Kalatesa? Znam da se on vodio kao naturalizovani ranije.

Ne znam kako su resili, niti sam siguran da to moze da se resi. Bice da Calathes nije naturalizovan onda, igrao je on i za neke mladje kategorije.

8 minutes ago, McLeod said:

 

Belgija je bolja i od Ceske i od Poljske, a sa Hrvatima bi se poklali posteno.

Videli smo na sta je licila utakmica Belgija - Gruzija sinoc.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Ne znam kako su resili, niti sam siguran da to moze da se resi. Bice da Calathes nije naturalizovan onda, igrao je on i za neke mladje kategorije.

Vrvt cim Dorsey onda moze da igra mada sam ubijedjen bio da je ranije bila prica za Kalatesa tj onda kad je kretao u reprezentaciju prije 10tak godina.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj strucni konsultant zvuci kao neko ko je samo pukim slucajem uspeo da progovori u mladjahnoj dobi od deset godina, te stoga nikada nije usavrsio tu plemenitu vestinu. RTS da prvo proveri da li neko uopste moze razgovetno da komunicira pre nego sto ga dovuku u studio kao strucnog konsultanta. Ogadi mi covek utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...