Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

4 minutes ago, RatzenStadt said:

Pa kako? Zasto bi Turska bila ispred Hrvatske sa istim brojem bodova, losijim medjusobnim skorom i losijom gol razlikom?

Ako svi završe sa 16 bodova u tom slučaju mini tabela je

 

Wels 7 bodova

Turska 6

Hrvatska 4

 

Ne gleda se gol razlika već medjusobne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RatzenStadt said:

Pa kako? Zasto bi Turska bila ispred Hrvatske sa istim brojem bodova, losijim medjusobnim skorom i losijom gol razlikom?

Gledaju se bodovi u međusobnkm mečevima:

1. Vels 7

2. Turska 6

3. Hrvatska 4

 

edit. samo što ja ne verujem da Vels može da dobije oba meča, ali videćemo.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Неће они пустити Велс. Играће пред пуним стадионом, биће опуштени али и напржени као и обично кад играју пред својим навијачима. Није Велс без прилика, али неће их Турци пустити сигурно.

 

Исто као што ни Мађари неће пустити Црну Гору пред својим навијачима иако ће већ букирати карту за ЕУРО.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dzoneee said:

Неће они пустити Велс. Играће пред пуним стадионом, биће опуштени али и напржени као и обично кад играју пред својим навијачима. Није Велс без прилика, али неће их Турци пустити сигурно.

 

Исто као што ни Мађари неће пустити Црну Гору пред својим навијачима иако ће већ букирати карту за ЕУРО.

Wales je domacin zadnje kolo. 

 

Iskreno, pre mislim da ce Wales dobiti pre Tursku, nego Jermeniju u gostima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Norveška sa Haalandom, Odegaardom, Aursnesom, Sorlothom, Bergom, Bergeom, Ostigardom i Ryersonom ima odličan core, a već druge kvale završavaju nekako nedorečeni. Jeste i ovakva Španija nivo iznad, ali podivljala Škotska, u prethodnim kvalama Turci i ranjivi Holanđani... mogli su se umuljati negde.

 

Inače, ako ga izduvaju za EURO, svetsko 2026. je prvo sledeće veliko takmičenje gde bi Haaland mogao da učestvuje, imaće 26 godina, koje su odlične igračke godine, ali za igrača kojem se sve dešava odmah, koji je za tri godine prešao put od jednog od talenata u Salcburgu do rekorda u PL, titule u LŠ i najboljeg napadača na svetu... razvuklo se.

Edited by pierre van hooijdonk
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, RatzenStadt said:

Pa kako? Zasto bi Turska bila ispred Hrvatske sa istim brojem bodova, losijim medjusobnim skorom i losijom gol razlikom?

Nemam pojma. To su rekli na TV. I pišu po portalima. Nisam provjeravao jer nisam očekivao 0 bodova u 2 utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Odlicna tekma u Cardiffu. Iznenadilo me je koliko je nonsalantno odigrala Hrvatska, krenuli su od 70. minuta kada je vrag odneo salu.

Velsani na drugoj strani neka upgrade verzija Madjarske, cvrsti, fokusirani, borbeni i ludacko brzi i nekomplikovani u tranziciji. Odusevili su me, ocekivao sam da Hrvati dobiju na cist kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se Turci ne bi puno cimali za prvo mesto u grupi, ukoliko se ispostavi da je bolje biti u trecem nego u drugom sesiru. Prvo treba da se do poslednjeg situacija rascisti situacija i da se eliminisu neki scenariji.

 

Cini mi se da su Belgija, Spanija, Francuska, Engleska i Portugal skoro pa sigurni u prvom sesiru. Albanija i Madjarska verovatno u drugom, sve ostalo je otvoreno.

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim da ce Estonija igrati play off, verovatno i to sa najbolje rangiranim timom iz Grupe A , Lige Nacija, a to su trenutno Hrvati. Osim ako postoje 4 tima iz A grupe koji ce igrati play off, u tom slucaju Estonija nece igrati play off. 

 

UEFA je nadmasila i samu sebe, Estonija iz grupe D igra baraz, prvi put cujem za to, ranije bilo mogucnosti da neko iz D grupe igra baraz. 

Znaci, Hrvati ako odu u baraz igraju sa Estonijom kuci 1/2, a 2/2 je otvoreno, zavisi sta ce uraditi Holandjani sa Grcima danas, kao i Italija u svojoj grupi. 

Teoretski je moguce da Hrvatska, Italija i Holandija zajedno za Poljskom igraju baraz A grupe, 3 od 4 tima su igrali finalni turnir Lige Nacija u junu. 

 

Sinocni rezultati pokazuju da svako igra fudbal. Belorusija 3 3 sa Svajcarcima i to su vodili do 89 min i primili dva gola za dva minuta, jos su mogli da izgube. 

Moldavija 1 1 sa Poljskom u gostima, Cesi jedva dobili Farane. Hrvati izgubili od Welsa, upozorenje za Srbiju uoci susreta sa CG.

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

UEFA je nadmasila i samu sebe, Estonija iz grupe D igra baraz, prvi put cujem za to, ranije bilo mogucnosti da neko iz D grupe igra baraz. 

 

Zar nisu Makedonci iz D grupe pa preko baraža pobedama protiv Kosova i Gruzije otišli na Evropsko prvenstvo 2020.?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Odlicna tekma u Cardiffu. Iznenadilo me je koliko je nonsalantno odigrala Hrvatska, krenuli su od 70. minuta kada je vrag odneo salu.

Velsani na drugoj strani neka upgrade verzija Madjarske, cvrsti, fokusirani, borbeni i ludacko brzi i nekomplikovani u tranziciji. Odusevili su me, ocekivao sam da Hrvati dobiju na cist kvalitet.

B1: Pogotovo utakmicu s Turskom, gdje bi pobjedom praktički osigurali EURO. To je bilo grozno gledat koliko su Turci više zalaganja pokazali.
B2: I oni su očito očekivali isto.

 

Mi imamo isti problem već 2-3 godine. Stvaramo jako, ali jako malo šansi za gol. Pričam o utakmicama protiv ozbiljnijih protivnika. Ali pošto smo imali vezu koja ne gubi loptu više od 3-4 puta po utakmici, dočekali bi te 2, eventualno 3 šanse, i to bi pospremili.  Ali Brozović igra rekreativnu ligu, Modrić ima 38 godina i grije klupu, Kovačić nikad nije, niti neće biti taj. Tako da smo imali prilike vidjeti kako će izgledati Hrvatska poslije Luke. Osobno mislim da idemo na EP jer mi ni jedne kvalifikacije ne možemo riješit normalno, stalno drama. Ali ako odemo u playoff, onda smo u govnima

Link to comment
Share on other sites

Za SP , Grupa D Lige Nacija nije davala nikog za baraz, ocito da su promenili za EURO, tako da Estonija upada u onaj deo baraza tj lige gde ima manje od 4 tima za play off, a to je jedino Liga Nacija grupa A, jer ce od 16 ekipa maltene skoro sve da odu direktno, za sada je upraznjeno dva mesta, ali ako Italija i Holandija ili Svajcarska podbace i ne budu medju prve dve u svojim grupama ( teorijski je to jos uvek moguce ), onda Estonija nece igrati baraz. 

 

U tom slucaju predstoji nestvaran play off sa Hrvatima, Italijanima, Holandjanima i Svajcarcima. 

Kao finalni turnir u junu, samo nedostaje Spanija. 

Ali to ipak nije realno, treba mnogo rezultata da se poklopi , i dalje su svi ti timovi blize EURO da odu direktno, jedino za Hrvate nisam siguran, jer ipak Wels drzi sudbinu u svojim rukama, mada Jermenija isto ima sansu da sa dve pobede ode direktno na EURO, tako da Jermenija vs Wels je itekako vazan i za domacina. Mada Jermenija bi morala da dobije i Hrvatsku u gostima, verovatno sa dva gola razlike.

 

Neverovatno je koliko evropskih timova ima sanse da ode na EURO, pored ovih 24 sto ce otici, izvisice bar jos 10ak koji su bili blizu plasmana, znaci vise od pola evropskih reprezentacija je kompetitivno za odlazak na veliko takmicenje. To je bas dosta, tako da cak i sa 24 tima na EURU, nije lako otici, iako bi mnogi rekli da je to laganica , posebno za top timove. 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Neverovatno je koliko evropskih timova ima sanse da ode na EURO, pored ovih 24 sto ce otici, izvisice bar jos 10ak koji su bili blizu plasmana, znaci vise od pola evropskih reprezentacija je kompetitivno za odlazak na veliko takmicenje. To je bas dosta, tako da cak i sa 24 tima na EURU, nije lako otici, iako bi mnogi rekli da je to laganica , posebno za top timove.

Realno je. Ako ne odeš na EURO, ili si dno od reprezentacije, ili si žestoko kiksao kvalifikacije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...